Fanoušci v zápase proti Baníku

Dali jsme gól a stejně prohráli, posteskl si trenér Slovácka Soukup

08.08.2011, pondělí, 09:24
soukup_fcs_velky.JPG

Mladá Boleslav sice letos ještě sama nevstřelila gól a přesto má čtyři body, rozhodující branku nedělního ligového zápasu si totiž vstřelilo Slovácko samo a zůstává bez bodů.

Trenér hostů Miroslav Soukup litoval na pozápasové tiskové konferenci přílišné aktivity střídajícího záložníka Milana Kerbra.

I když byl nejdříve označen za střelce nešťastné vlastní branky kapitán týmu Michal Kordula, vyšlo nakonec najevo, že míč do vlastní sítě nasměroval střídající záložník Milan Kerbr mladší.

"Já jsem ten balon vůbec nehrál," dušoval se kapitán Slovácka Kordula. Na slomaře utkání ale ukazovat nechtěl. "Jasně že to vím, ale přece vám to nebudu říkat, žalovat na svého spoluhráče nemůžu, to se nedělá. Podívejte se na to v televizi. My jsme ale prostě v závěru udělali dva nesmysly a prohráli zápas jako žáci," dodal Michal Kordula.

Konkrétnější k situaci ve třetí minutě nastavení byl trenér hostů Miroslav Soukup, který nebyl s výkonem týmu nespokojený, výsledek mu ale radost neudělal. K vlastní brance Milana Kerbra měl vysvětlení.

Server vfotbal.cz je partnerem webu.
  • cervik - 09.08.2011, úterý, 14:12
    (0)

Tak Sparta a Olmik,pak se ukáže,kolik budeme mět bodů....teďka se nevzrušuju!!

• tarantule - 09.08.2011, úterý, 13:14
    (0)

Keikin" Nemysli si že by bylZemek tak bolavý, aby si to nemohl dovolit !!!!!

• NZNamy - 09.08.2011, úterý, 07:47
    (0)

No hlavně doufejme, že smůlu jsme si už vybrali (první gól Příbrami haluz jak prase - i když mu na to nechali spoooooustu prostoru - ale kolik hráčů by to takto přesně trefilo, v Bolce obdobně) a hlavně, že už hráči nenechají soupeře, aby si to štěstí mohl vybírat!!!

• Moravian - 09.08.2011, úterý, 05:20
    (0)

Já bych aktivitu Kerbrovi nezazlíval. Nechávat míč stoperům se nemusí vždy vyplatit. Kerbr prostě cítil, že má k míči nejblíž a chtěl jej odvrátit. Že to skončilo v síti je otázka nebývalé smůly, ta ovšem může potkat každého. Chyba výsledku není jen v něm, ale mimo jiné také ve spálených šancích a faktu, že jsme většinu utkání jen bránili. To v závěru přineslo i tlak Bolky, z něhož padl ten nešťastný gól.

• KEIKIN - 08.08.2011, pondělí, 23:21
    (0)

terantule: jakože se na něj složíme ? hehe...Při na domácím utkání by bylo 11 kasiček + 3 se jmény hráčůa a fanoušci by házeli mince podle toho jak se jim kdo líbí.

• Šovkovskij - 08.08.2011, pondělí, 18:43
    (0)

Chigou dává přednost zahraničí, navíc, není levný.

• tarantule - 08.08.2011, pondělí, 18:26
    (0)

Kupme Chigoua . Je volný na Dukle.

• Tominho - 08.08.2011, pondělí, 16:37
    (0)

To se může stat kdykoli během zápasu, ale v 93.minutě to pekně nasere. Rozhodně když už chtěli hrat na remiz, tak v 93.minutě měli odkopávat balony na jejich půlku a nesrat se s tým...

• Jerry1984 - 08.08.2011, pondělí, 16:34
    (0)

s tím odkopem máš samozřejmě pravdu, ale nemyslím si, že se to stává jenom nám :)

• Šovkovskij - 08.08.2011, pondělí, 16:09
    (0)

To se může stát jenom nám, dát si v 93. minutě vlastenec. Kolikrát už se nám stalo, že jsme inkasovali v samém závěru? To není přece normální. Tyto situace se musí řešit razantním odkopnutím do pryč... a je klid!

• tarantule - 08.08.2011, pondělí, 12:09
    (0)

Také mě sere ( kálí), že jsme prohráli úplně zbytečně. Gól v 93 minutě !!!! neomluvím ! Pár vteřin před koncem... . A to jsme hráli v půli hřiště ! Jakýkoliv odkop do autu a bylo vyřešené . Kolikrát už jsme na to doplatili !!! Souhlasím s Keikinem.

• KEIKIN - 08.08.2011, pondělí, 12:08
    (0)

podle mně je se pořád u nás podceňuje práce s psychikou hráčů. Obecně to vidím tak, že fotbalová i fyzická kvalita se u jednotlivých hráčů v GL lize vyrovnává. Ve finále pak často rozhoduje pdsychická odolnost...jdeš sám na golmana a dáš gól, jako ve smyslu klidné a přesné koncovky nebo právě ty začátky a závěry poločasů, kdy by hráči měli hrát soustředěně jak v průběhu hry.

• Jerry1984 - 08.08.2011, pondělí, 10:48
    (0)

to nevím, jestli se vidí v kabině s bodem..s těma závěrama jo,ale taky kolikrát Slovácko prohrávalo do poločasu :D. Takže nevím, možná by to chtělo statistika, a nemyslím si, že Soukup si něco takového nevede..Taky mě to štve!, ale vidím to asi trochu jinak.

• KEIKIN - 08.08.2011, pondělí, 10:23
    (0)

Jerry já jsem na tyhle "odfláknuté" konce alergický. Jen si vzpomeň kolikrát už Slovácko dostalo v závěru gola. Tohle je jednoznačně o ztrátě koncentrace (hráči už se vidí v kabinách s bodikem).

• Jerry1984 - 08.08.2011, pondělí, 09:41
    (0)

ale taky možeš říct, že sme prohráli, proto že třeba Venca nedal gol..

• KEIKIN - 08.08.2011, pondělí, 09:33
    (0)

Tohle ale byla evidentní chyba Fujerika. V poslední minutě mohl odkopnout balon někam za tribunu, jenže on balon ztratil a ještě k tomu fauloval protiháče. Z následné standartky padl ten gol. Prostě na konci utkání musí být max. soustředění, ne laxní přístup. kua eště ted su nasratý...kvůli jednomu nedisciplinovanému prohrajem.