30.11.2023
Fanoušci v zápase proti Baníku

Konec hororové jízdy (jazda). Slovácko deklasovalo Příbram

03.11.2018, sobota, 19:42

Série osmi zápasů bez výhry skončila. Fotbalisté z Uherského Hradiště po brankách Zajíce, Sadílka a Kuchty znemožnili Příbram a opustili sestupové příčky FORTUNA:LIGY.

Oba týmy prožívají herní, výsledkovou a logicky také bodovou krizi. O poznání hůř na tom byli fotbalisté z Uherského Hradiště, kteří nebodovali osmkrát v řadě!

Lepší vstup do zápasu měli domácí, už po devíti minutách hry prověřil slováckého gólmana Antonín Fantiš, ale Matouš Trmal byl na místě.

Po sedmnácti minutách hry se nepochopitelně zachoval snajpr Slovácka Tomáš Zajíc. Místo toho, aby zakončil a z jasné gólové pozice vstřelil branku, tak si šel pro penaltu a zcela zbytečně a ještě nezaviněně spadl ve vápně. Místo vedoucí branky si Zajíc vysloužil za simulování žlutou kartu.

O minutu později mohl zakončit bývalý záložník Slovácka v zeleném dresu Příbrami Filip Hlúpik, ale místo střely zbytečně přihrával. Následná střela od Fantiše slováckou branku minula.

Filip Hlúpik mohl skórovat ještě v samém závěru poločasu, ale trefil skvěle vybíhajícího gólmana Slovácka.
Do druhé půlky udělal hostující kouč jednu změnu, místo mladičkého Jakuba Rezka přišel do zálohy zkušený Jan Kalabiška.

• Skein - 05.11.2018, pondělí, 14:25
    (0)

pro některé, com je propojen s CZ, není potřeba dávat odkazy :-DD.

(0)

Je to směřované pro mistra Gudu a ty jeho slabomyslné výkřiky, smazáno - adminem

• Greif - 05.11.2018, pondělí, 13:44
    (0)

Já tebe zase potkavam na tenise s pojezdným :D takže curacku než něco napíšeš liskni si

• karagavrylydys - 05.11.2018, pondělí, 13:25
    (0)

• riedlss - 05.11.2018, pondělí, 12:53
    (0)

já tam zatím potkal akorát tak bandu cikánů nebo bezdomovců. Kde ty celebrity potkáváte? ve zdravé výživě? :)

• eLucky - 05.11.2018, pondělí, 11:32
    (0)

to Gudu: A Komňacký nebo Straka tam nebyli?:D

• kecipep - 05.11.2018, pondělí, 11:24
    (0)

Gudu: Nehrál u okurek s Pojezným pověstný tenis?

• Dan - 05.11.2018, pondělí, 10:48
    (0)

xxpaloxx - na lavičce s Libercem už by měl sedět p. Svědík. A pro Vlachovského to bude jenom plus pokud mu bude dělat asistenta. Ve svých 35 letech se může jeno něco naučit.

• xxpaloxx - 05.11.2018, pondělí, 07:52
    (0)

Myslím si , že pan Vlachovský trochu zamotal hlavu vedení klubu. Pokud se udělá Liberec , je správné měnit trenéra , který jede na vítězné vlně ? Pokud ho nevyměníme , bude dobrá náhrada k mání i na jaro ? Nechtěl bych to rozhodovat.

(0)

to střídání a sestava supr, konečně změna doufám jen k lepšímu!

• peetrs - 04.11.2018, neděle, 09:05
    (0)

Výborné střídání pane Vlachovský za stavu 0:1 v 79.min místo betonu šel Kuchtič na plac a dorazil soupeře asistencí a gólem. Trmal skvělý a hoši děkujem. Opět jsem rád na světě...

• kecipep - 03.11.2018, sobota, 20:53