30.11.2023
Fanoušci v zápase proti Baníku

Teplice - Slovácko 0:0, hosté nevyužili šanci poskočit na čtvrté místo

08.03.2020, neděle, 19:30

Fotbalisté Slovácka nevyužili příležitost se minimálně do pondělního večera posunout na čtvrtou příčku před Ostravu. Ve 24. kole totiž na hřišti tápajících Teplic remizovali 0:0. Domácí dohrávali závěrečné minutky v deseti po vyloučení Hyčky.

„Před zápasem bychom asi za bod byli rádi, ale teď s ním nemohu být spokojen. Za druhou půli bychom si určitě vítězství zasloužili, ale museli bychom výrazně vylepšit naší finální fázi, které byla špatná. Nedokážeme dotáhnout do lepší koncovky řadu dobrých akcí,“ uvedl asistent Jan Palinek, který na lavičce Slovácka zastoupil potrestaného Martina Svědíka.

Špatný terén nedovolil sehrát minulý domácí zápas Teplic s Libercem a ani tentokrát nebyl trávník na Stínadlech o mnoho lepší. Hluboká půda nahrávala spíše důrazné hře s velkou bojovností, fotbalovým akcím nijak nenahrával. I proto si žádný z týmů nevypracoval větší převahu - domácí byli střelecky aktivnější, ale soupeře nedokázali přehrát.

„Moc jsme si přáli vyhrát, ale po průběhu zápasu musím brát bod. V první půli jsme až na výjimky hráli co jsme chtěli, v druhé bylo v plánu bylo chodit více do otevřené obrany, ale to se nám nedařilo. Soupeř se dokázal lépe vyrovnat s trávníkem, na který se rozhodně nemůžeme vymlouvat,“ řekl trenér Teplic Stanislav Hejkal.

První do šance se dostali Severočeši díky trestnému kopu Kučery ve 27. minutě, který zakončil hlavičkou Shejbal, ale brankář Trmal jeho pokus vytlačil na roh. Hosté trpělivě čekali na rychlé akce a ve 37. minutě se jim podařilo protáhnout po levé straně, ale Jurečka se kličkou na Grigara nechal vytlačit z dobré střelecké pozice a domácí gólman jeho střelu vyrazil.

• Ondra - 10.03.2020, úterý, 09:48
    (0)

Tak v sobotu nehrajeme. Zajímalo by mně, jak se bude liga dohrávat. Asi budeme v týdnu hrát 3 zápasy.

• riedlss - 10.03.2020, úterý, 08:11
    (0)

před zápasem bych bod bral a po bitvě každý generál....

• Buchlovjak - 09.03.2020, pondělí, 21:48
    (0)

já to vnímám jako opět naprosto zbytečnou ztrátu. Vše nám hraje do karet a zas jsme nevyužili šanci se posounout do Evropy. Nicméně na tom hřišti na jakém se hrálo by se měl hrát plážový volejbal a ne ligový fotbal...to je výsměch...

• a jé - 09.03.2020, pondělí, 21:36
    (0)

• riedlss - 09.03.2020, pondělí, 21:15
    (0)

Vypadá to na tři usmolené body s Příbramí a možná plichta s Baníkem. Zajímat nás ale bude Slovácko ne nějaký Gottwaldov :)

• kecipep - 09.03.2020, pondělí, 16:53
    (0)

čuchám, čuchám v baráži Zlín :-) - jejich los: venku Jablonec, Mladá Boleslav, Plzeň a Slavia, doma Ostrava s Příbramí.

• Pan Puk - 09.03.2020, pondělí, 09:20
    (0)

Libilo se mi jak jsme hlavne v druhem polocase dokazali odebirat balony a vyrazet dopredu. Zvlast Kohut tam mel moc pekne momenty. Velka skoda te sance Navrce, ale na tom rozbombardovanem malem vapne to proste skocilo. Musit to tam padnou proti Sigme :-D. Nejvetsi sance byla ta nahravka Zahustela na hlavicku Zajice, kterou lehce tecoval obrance. Kdyby to obracne netecoval tak to Zaja na hlave mel. Bod musime brat, ostatni vysledky nam pomohly, takze dalsi vyvoj v tabulce i diky nasemu losu by mohl byt zajimavy.