04.02.2024
Sektor B3 cup 2024
30.11.2023
Fanoušci v zápase proti Baníku

Divíšek se trefil za béčko Slovácka, které podlehlo druholigovému Prostějovu 1:3

18.02.2021, čtvrtek, 08:10

Žádný volný víkend neměli. Méně vytížení hráči prvoligového Slovácka dostali možnost ukázat se v sobotu dopoledne v Kunovicích na umělé trávě, kde posílené třetiligové béčko hostilo Prostějov.

Celek z Uherského Hradiště, který vévodí přerušené MSFL, na soupeře z vyšší soutěže nestačil, na Bělince prohrál 1:3. Gól za domácí vstřelil na začátku druhého poločasu krajní obránce Josef Divíšek.

„Na výborně přípravné umělé trávě v Kunovicích jsme nastoupili proti kvalitnímu soupeři, který je ve druhé lize na děleném čtvrtém místě. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, bohužel nás hosté potrestali a ve třinácté minutě šli do vedení. Od té doby byl Prostějov lepším týmem, nám se nedařilo získávat druhé míče, ve středu hřiště nás přehrával,“ zhodnotil úvodní část kouč Slovácka B Jiří Saňák.

Hanáky poslal do vedení Stříž. Po přestávce sice Slovácko srovnalo, když se po rohovém kopu prosadil Divíšek, ale téměř ihned Koudelka znovu vrátil hostům vedení.  Třetí branku Prostějova přidal dvacetiletý odchovanec Adam Marčík, který s týmem trénuje a zkouší, zda po velkých zdravotních problémech ještě může hrát na vyšší úrovni.

„Začátek druhého poločasu jsme se zlepšili a vyrovnali z rohového kopu. Bohužel závěrečná část nás nezastihla v dobrém stavu a po zásluze jsme ještě dvakrát inkasovali,“ uvedl Saňák.

• fcs - 18.02.2021, čtvrtek, 22:57
    (0)

Koho máme ještě na hostování? Po návratu Kubali,Rezka,Machalika si už nikoho krom Vincoura nevybavuju

(0)

poslední zápas za Blansko někdy v září....dlouhá cesta byť jen na lavičku, ale talent měl (má)

• kecipep - 18.02.2021, čtvrtek, 12:46
    (0)

Michal: rozhodně to v sobě má a pokud přijde Covid/karty/zranění jako na konci minulé sezony, kdy jsme prohrávali jen kvůli úzkému a unavenému kádru, tak klidně dostat šanci může.

• Michal fcs - 18.02.2021, čtvrtek, 12:44
    (0)

kecipep: máš pocit, že Machalík bude zařazen do áčka?

• kecipep - 18.02.2021, čtvrtek, 12:01
    (0)

Po odchodu Helloše je dobře, že máme v záloze Machalíka. Program zápasů bude krutý

• Skein - 18.02.2021, čtvrtek, 11:48