18
fanoušků

Hlúpik popravil lídra tabulky

03.11.2014, pondělí, 09:40

Ve velké pohodě se dlouhém zranění vrátil na hřiště záložník Slovácka Filip Hlúpik. Nejprve v sobotu asistencí připravil Liboru Doškovi jediný gól v ligovém utkání v Brně, v neděli dopoledne pak byl ústřední postavou při vítězství B-týmu nad lídrem MSFL ze Zábřehu.

„V podstatě rozhodl zápas. Jsem za něj strašně rád, vlítl do toho po zranění se vší parádou," chválil třiadvacetiletého fotbalistu kouč Slovácka Jan Palinek.

První poločas byl vyrovnaný, jako první udeřili domácí, když Michna se Sadílkem připravili gól pro Hašu – 1:0. Deset minut před přestávkou se ale začínalo odznova, když souboj Bačíka s Mezlíkem posoudil rozhodčí jako faul a nařídil proti domácím penaltu. „Byla sporná," poznamenal domácí lodivod.

Jeho svěřence ale inkasovaná branka nerozhodila a po změně stran na hřišti kralovali. Jejich převahu dvakrát zužitkoval Filip Hlúpik. Výhra Slovácka mohla být ještě vyšší, domácí ale spálili spoustu šancí.

„Proti velmi silnému soupeři, který měl nepříjemné rychlé brejky a byl nepříjemný při standardkách, podali kluci výborný výkon. Pro diváka to byl krásný zápas. Pochvalu si zaslouží nejen všechny posily z áčka, ale i ostatní hráči, kteří se k nim přidali," lebedil si Jan Palinek.

• eLucky - 04.11.2014, úterý, 08:30
    (0)

to spor: taky sem si všiml... každopádně ta chytrá nahrávka mu v tom sranda indexu hodně pomohla;) Nicméně nic to nemění na tom, že jednoznačně během těchto dvou zápasů prokázal, že si zaslouží základ;)

• spor - 03.11.2014, pondělí, 20:45
    (0)

zajimava je taky informace o chance indexu kde ziskal 14 bodu sejne jako napřiklad Pilař.. a to hrál od tuším 70 min no Jen tak dal ! http://www.synotliga.cz/clanek/7110-chance-index-ti-body-pro-slavii-podtrhl-vkon-juhara.html

• Survival - 03.11.2014, pondělí, 19:25
    (0)

Přesně tak, Hlúpik zatím příjemné překvapení, já to od něj vůbec nečekal. Vypadá to, že je lepší, než před zraněním, ale hlavně aby to vydrželo :-)

• Babu - 03.11.2014, pondělí, 18:39
    (0)

hlúpik proti brnu i proti zábřehu výborný.. vůbec se na béčku nebál jít do soubojů a bojoval o každý balón, dala bych ho místo Diviša proti Spartě od začátku, protože Divišovi se v sobotu úplně nevedlo, pořád ho tam zavírali, byl rád, když si odklepl aut a semtam jen roh, ale téměř necentroval..

• huhu - 03.11.2014, pondělí, 12:51