15.02.2024
Fanoušci v zápase proti Pardubicám

Report ze zápasu se Spartou Praha

11.11.2014, úterý, 16:00

Ve 14. kole Synot Ligy hostilo Slovácko doma mistra předešlého ročníku – Spartu Praha. Pražané byli favoritem a tuto roli se jim podařilo potvrdit. Slovácko muselo nastoupit bez zraněného Doška, a tak bylo v útoku téměř bezzubé. Sparťané se dostali do vedení ve 38. minutě, když Kalouda nechtěně přiťukl Dočkalovi do běhu. V 58. minutě rudí navýšili svůj náskok na 2:0, když se trefil Konaté. Sparta si tak odvezla ze Slovácka všechny body.

DIVÁCI: Poslední domácí podzimní zápas navštívilo 7682 diváků, což znamenalo vzhledem ke snížené kapacitě stadionu, že je vyprodáno. Sparťané zaplnili celý hostující sektor. Náš kotel je bohužel obsazen i lidmi, kteří nepřišli fandit, ale koupili si lístek k sezení do sektoru B3, kvůli tomu vznikají během zápasu menší hádky.

ULTRAS: My jsme si připravili nápis PROBLÉMEM ČESKÉHO FOTBALU NEJSOU VULGARITY, ALE TO, ŽE JE ŘÍZEN Z LOŽNICE. Jiné prezentace nebyly k vidění.

SUPPORT: Prvních deset minut nefandíme jako protest proti svazu, rozhodnutím DK a prohlášení klubu směrem k nám. Poté nasadíme sedačkový chorál Modrobílí a předvádíme celkem slušný support. Druhá branka v naší síti trochu snížila naši aktivitu, po chvíli se ale zbrcháváme a fandíme dál velmi dobře. Nevyhnuli jsme se pár pokřikům na vrub Sparty, ale to se dalo v takovémto utkání čekat.

POD ČAROU: Podzimní část sezóny ještě zdaleka nekončí. Teď nás čeká repre pauza, ale v pátek 21. listopadu zajíždíme na půdu Boleslavi, tak si najděte čas podpořit tým i venku!