*
18.05.2022
Petr Reinberk po výhře nad Spartou v poháru
18.05.2022
Martin Svědík po výhře nad Spartou v poháru
17.05.2022
Martin Svědík před pohárem se Spartou
17.05.2022
Vlastimil Daníček před pohárem se Spartou
17.05.2022
Veliče před pohárem se Spartou
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 960 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
19.05.2022
Finále poháru - SLOVÁCKO VÍTĚZ POHÁRU
19.05.2022
Finále poháru fandění druhý poločas
19.05.2022
Finále poháru fandění první poločas
16.05.2022
Fanoušci v zápase proti Hradci
16.05.2022
Děkovačka po zápase proti Hradci

Slovácko řeší oporu, agent chce pro Havlíka víc peněz. Jednání s Jurečkou

08.01.2022, sobota, 14:34
clanek_znak_slovacko_velky.gif

Je to podobný případ jako Václav Jurečka. A přitom jiný. Rovněž Marku Havlíkovi (26) doběhne v létě kontrakt a nový nepodepsal. Vedení Slovácka však rozhodně neplánuje přeřadit klíčového záložníka do rezervy. V jeho případě věří v rozumnou domluvu. „Jednáme. Na soustředění v Chorvatsku chci s každým hráčem mluvit,“ uvedl sportovní manažer Veliče Šumulikoski. „Mára se nebrání jednání o prodloužení smlouvy,“ potvrdil Sportu hráčův zástupce Zdeněk Nehoda.

Pro kouče Martina Svědíka je Marek Havlík jedním z nejdůležitějších borců kádru. S pevným místem v základu, prakticky nestřídá. Tak trochu nenápadná hvězda FORTUNA:LIGY. Pouto ke Slovácku má rodák z Lubné silné, za přestupem jinam se necpe na sílu. To platilo dříve a nic se na tom nemění.

Proto je pravděpodobné, že během zimy nakonec k dohodě dojde. „Mára se nebrání jednání o prodloužení smlouvy, což je pro Slovácko důležité. Nehledá jiné alternativy,“ informoval Zdeněk Nehoda z agentury Nehoda Sport. S výkonným ředitelem Petrem Pojezným diskutuje jeho syn David.

Aktuálně platí, že představy obou stran o výši platu se značně rozcházejí. První finanční nástřel od agentury u vedení klubu podle informací Sportu neprošel. „My zastupujeme hráče, abychom mu vyjednali co nejlepší podmínky. Pokud bude akceptovat nějaký protinávrh, nebudeme se tomu bránit. Nyní čekáme, s čím přijde klub, abychom to s Márou projednali,“ shrnul Nehoda.

Levonohý střední záložník s kreativním myšlením působí v Uherském Hradišti celou seniorskou kariéru, rozjel už desátou sezonu. Na výkonnost týmu má zásadní vliv, patří k nepostradatelným.

Zároveň nerad mění prostředí, ve kterém se cítí komfortně. Není typ, co s chutí střídá kluby a čelí novým výzvám. Proto ve Slovácku věří, že se s ním opět dohodnou na spolupráci.

„Dostává se do nejlepšího věku. Kdyby přišla nějaká zajímavá nabídka ze zahraničí, mohl by to zkusit. Ale v Česku je teď Slovácko po Spartě, Slavii a Plzni nejlepší mužstvo. Hraje výborný fotbal, má dobrého trenéra. Pokud nepůjde do těch tří klubů, co by mu řešil přestup jinam?“ nadhodila hlava agentury Nehoda Sport. „Chápu, že ho nechtějí pustit za nějaké „drobné“. Takových hráčů u nás moc není. Anebo jsou drazí,“ dodal.

Prodloužení smlouvy je tak velmi reálnou variantou.

Jen musí každá strana slevit ze svých požadavků, najít kompromisní řešení. Každopádně se na jaře s Havlíkem napevno počítá. Klub ho bere jako srdcaře, který si zaslouží podporu a důvěru. „V zahraničí je normální, že hráči dokončí smlouvu. Zvlášť když jsou dobří,“ upozornil Nehoda. „Honza Kliment taky ve Slovácku neprodloužil a hrál do posledního zápasu. Je trošku přežité někoho odstavovat,“ soudil.

Klub má zájem o uplatnění opce na libereckého brankáře Filipa Nguyena i o novou domluvu s útočníkem Riginem Ciciliou či veterány Milanem Petrželou a Michalem Kadlecem. Také s nimi se chce Šumulikoski sejít během tréninkového kempu v chorvatském Umagu na konci ledna.

V případě Petržely a Kadlece se komplikace neočekávají. U Nizozemce Cicilii záleží zejména na hráčově zájmu o setrvání. „Rozhodli jsme se, že už žádný hráč neodejde,“ oznámil Šumulikoski poté, co Jan Navrátil podepsal Olomouci, Daniel Mareček Bohemians a brankář Pavol Bajza posílil na hostování Karvinou. Na pozici gólmanské dvojky ho nahradí odchovanec Tomáš Fryšták (Trenčín). Kádr můžou posílit jeden až dva hráči.

Jurečka? Jasno bude dnes (pátek7.1. pozn.aut.)

Hodně záleží na tom, jak to dopadne s Václavem Jurečkou. Složité rokování s vedením klubu má vyvrcholit v pátek. Otec desetigólového útočníka, který ho zastupuje, ve čtvrtek dorazil do Uherského Hradiště.

Obě strany si znovu vyměnily své představy o podobě nové smlouvy podzimního střelce. Zatím si neplácly. „Rozhodnout se má v pátek,“ sdělil zdroj Sportu.

Sedmadvacetiletému Jurečkovi končí kontrakt po sezoně a vedení má zájem o jeho prodloužení. Na to se však útočník v zastoupení svého otce moc netváří. Žádá lepší podmínky. „Teď to pro mě není aktuální,“ přiznal v týdnu. Ideálně by chtěl dohrát ročník ve Slovácku a v létě odejít jako volný hráč. S tím však klub logicky nesouhlasí a pohrozil hráči odsunem do béčka.Share |
Zdroj: blesk.jpg
Jméno Heslo
text
  • Skein - 09.01.2022, neděle, 17:11
    (0)

    Pokud odejde Venca, rychle tyhle doladit!

  • Skein - 09.01.2022, neděle, 12:18
    (0)

    chceme uplatnit opci na Filipa, super..uvidíme jak Regino a také Milánek a Káca + Havlas. 4 hráčí, ale nyní hlaně jedou spekulace jak Venca :-D. No Šumimu nyní nezávidím..

pristi
 Další články:
15.01.2022, sobota, 15:08 - Slovácko v závěru nasypalo Kroměříži tři branky, jasně zvítězilo
14.01.2022, pátek, 07:51 - Do Slovácka se vrací Šuškavčevič, kondičním trenérem se stal Holík
09.01.2022, neděle, 16:15 - Slováckého střelce Jurečku vábí vicemistr Polska. A od léta Plzeň
09.01.2022, neděle, 12:30 - Pojezný: Máme za sebou mimořádný rok
07.01.2022, pátek, 07:46 - Juniorka Slovácka se chystá společně s dorostem. Kdo je trénuje?
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace