Z týmu, který v roce 2022 vyhrál MOL Cup, zbyl ve Slovácku už jenom Marek Havlík. Žádný další jeho tehdejší spoluhráč už sněhový dres nosit nebude. Z Vlastimila Daníčka se stal asistent trenéra, Milan Petržela i Petr Reinberk v klubu po minulé sezoně skončili.
„Nepočítáme s nimi,“ potvrdil sportovní ředitel Slovácka Veliče Šumulikoski.
Kromě klubových legend v Uherském Hradišti nebude pokračovat ani Michael Krmenčík.
Bývalý reprezentant strávil na Moravě dva roky, fanoušky si ale nezískal.
Za Slovácko odehrál 53 utkání, trefil se jen čtyřikrát.
V červnu bývalému forvardovi Plzně či Slavie vyprší smlouva, novou mu nikdo nenabídne.
„Tým potřebujeme omladit. Chceme dát šanci jiným hráčům,“ vysvětluje Šumulikoski.
Kariéru ukončil brankář Fryšták, ze kterého se stal trenér gólmanů v béčku.
Pryč jsou hráči, kteří na Slovácku hostovali z jiných klubů. Horák, Ouanda, Suchan, Fiala, Huk či Kostadinov.
Pro zobrazení celého článku navštivte web zdroje článku
|