04.02.2024
Sektor B3 cup 2024

Výsledky soutěží

08.07.2013, pondělí, 17:56

Pro již skončenou sezónu jsme uspořádali soutěže Tipovačka, kde jste mohli tipovat na výsledky a počty diváků k zápasům ligy a Manažer, kde jste si zase mohli zvolit Vaši ideální jedenáctku z vybraných ligových hráčů všech týmů.

Momentálně probíhá příprava soutěží před novou sezónou. Plánované je jejich plné spuštění v přístím týdnu.

Pravidla soutěží zcela jistě dobře znáte, proto rovnou přejdeme k vyhodnocení soutěží.

!!POZOR!!

Do pondělí 15. 7. 2013 12:00 běží týdení lhůta pro zaslání námitek proti výsledkům tipovačky, případně manažera. Námitku má právo podat jakýkoli z účastníků soutěže, nikoli pouze vítězové! Výsledky se stanou oficiálními až po uplynutí této lhůty.

Všechny námitky budou přezkoumány v rámci možností.

!!POZOR!!

Tipovačka

V tipovačce vyhrál s velmi těsným náskokem tří bodů wer. Ve výhře mu nezabránilo ani to, že natipoval pouze 230 ze 240 zápasů uplynulé sezóny.

Wer získal 237 bodů tipy na výsledky zápasu a 33 bodů tipy na počet diváků. Hned 34krát trefil přesný výsledek zápasu a 5krát trefil návštěvu za 5 bodů!

Druhý Paps získal 225 bodů tipy na výsledky zápasu a 42 bodů tipy na počet diváků. Přesný výsledek trefil 29krát, počet diváků trefil taktéž 5krát.

Wer tak položil základ pro svůj triumf v přesných tipech. Tipovačka tak opět poznala dalšího vítěze a narozdíl od Managera nikdo z fanoušků nedokázal triumfovat dvakrát.

Manažer

Titul nejlepšího manažera získal již poměrně zkušený manažer dede93, který si připsal po druhém místě ze sezóny 2010/11 tentokrát rovnou titul nejlepšího manažera. Na druhém místě se umístil klaf22, pro kterého je to po třech letech druhá medaile v manažeru, předchozí však byla bronzová. Pro příště třeba dojde na samotný vrchol. Na třetím místě se umísil miki, pro kterého je to první umístění v soutěžích.

Všichni výherci se mohou těšit na vybrané ceny ze suvenýrů Slovácka. Jakmile vyprší týdenní lhůta na námitky vůči výsledkům soutěží, budou všichni výherci kontaktováni a požádáni o převzetí cen.