*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Přežil jsem všec Je opravdu zajímavé, že se tady vyměnil, odešel, byl odejít kde kdo a tahle ostuda klubu tu parazitu drzý vandrák 08.11.2025, sobota, 17:10
Přežil jsem všec Šumi měl jít první. Většina rozhodnutí jde za ním. Stál jsem dlouho na jeho straně, ale měl by se po FrankieLamprt 08.11.2025, sobota, 17:06
Přežil jsem všec Jedine pozitivum je ze Danicek hrat nebude tem si uz muze kopat maximalne v Cecku proti Brezove, vzd oli 08.11.2025, sobota, 17:05
Přežil jsem všec .....kde je ten autokar, propíchnout pláště, dobrý den sportu zdar, fotbalu zvláště.(Nohavica) drzý vandrák 08.11.2025, sobota, 17:01
Přežil jsem všec Vazeni hraci, ted (po odvolani trenera) je videt, ze za to muzete jen a jen vy. Nemate na prvni ligu fandajakhrom 08.11.2025, sobota, 16:57
Přežil jsem všec Ted bych jim teprve neposlal vyplaty fandajakhrom 08.11.2025, sobota, 16:57
Přežil jsem všec Co to kurva bylo? Pokud tímto nasazením hodlají borečci hrát, tak tomu nepomůže ani svěcená voda ty spiky 08.11.2025, sobota, 16:55
Přežil jsem všec S takovým odevzdaným výkonem chodců zcela jistě. drzý vandrák 08.11.2025, sobota, 16:51
Přežil jsem všec Kolik dostaneme s Gottwaldovem?? Taky troječku? fandajakhrom 08.11.2025, sobota, 16:48
Přežil jsem všec Jestli hraje Kim nebo nehraje, je úplně jedno. Plouží se tam úplně stejně jako Havlík a v podstatě j karagavrylydys 08.11.2025, sobota, 16:43
Přežil jsem všec Majitelům to ze srdce přeji! Nákladný produkt absolutně k ničemu!V podstatě bezcenný. drzý vandrák 08.11.2025, sobota, 16:43
Přežil jsem všec ještě se raduje, kkt!! Skein 08.11.2025, sobota, 16:42
Přežil jsem všec Slončík, a nasadí tomu korunu Mihálik...tak to už je totální dno. tpč... Palo 08.11.2025, sobota, 16:41
Přežil jsem všec Škoda, že jsme nesli dolu uz v minule sezone, ted s nas všichni mají prdel jak s Budějovic loni a jé 08.11.2025, sobota, 16:35
Přežil jsem všec Ty vole, ještě ten blonďaty č...k ze Zlína a jé 08.11.2025, sobota, 16:34
Přežil jsem všec Švidersky dobré ráno , zkus i bránit hromik 08.11.2025, sobota, 16:33
Přežil jsem všec borcům se nechce!! hnus Skein 08.11.2025, sobota, 16:32
Přežil jsem všec Ja neřeším jak hraje , jen jde vidět jak funguje nebo fungovala kabina hromik 08.11.2025, sobota, 16:27
Přežil jsem všec A co? Hraje to co ostatní , jo měl tam něco. Ale jinak prd. Jak rekli komentátoři bez emocí, pojďme a jé 08.11.2025, sobota, 16:22
Přežil jsem všec Tady jde aspoň dobře vidět jak Kameníkovi sedl Kim . Když ani netrénoval s áčkem a najednou skončí K hromik 08.11.2025, sobota, 16:06
Přežil jsem všec Tak ted to rozebrali ve studiu presne neni pohyb chce to makat a hráči na to serou a jé 08.11.2025, sobota, 16:03
Přežil jsem všec Ndefe je dneska hrůzostrašný DorianFCS 08.11.2025, sobota, 15:33
Přežil jsem všec Pane Skopale po tom vašem clanku předpokládám, že máte na zimní posílení kádru prichystanych min 100 a jé 08.11.2025, sobota, 15:33
Přežil jsem všec Daníček asistence, Ndefe opět spinkal. Klasika. karagavrylydys 08.11.2025, sobota, 15:25
Přežil jsem všec Danicek-Havlik-Ndefe.... diky fandajakhrom 08.11.2025, sobota, 15:24
Nalezeno 118396 záznamů ... 119 - 120 - 121 - 122 - 123 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace