*
DNES
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Přežil jsem všec Mouses: nedošlo. Valheru 27.10.2025, pondělí, 17:17
Přežil jsem všec Okoromi je asi zraněn? Pokud by zítra měli hrát, tak v neděli by hráli max. poločas. Já očekávám Mul kecipep 27.10.2025, pondělí, 14:06
Přežil jsem všec to kara: Já sem čekal, že Okoromi bude na hřišti už v Ředicách - kde i fyzicky byl - a stejně se ned eLucky 27.10.2025, pondělí, 13:31
Přežil jsem všec Zítra očekávám trojici NOC v základu. Kdy taky jindy, když v podstatě o nic nejde. karagavrylydys 27.10.2025, pondělí, 13:16
Přežil jsem všec Nevim jestli Novotneho vyhnal za reci, ale ten uz mel byt davno dole za vykon. Od 60minuty jen lapal Juninho 27.10.2025, pondělí, 12:55
Přežil jsem všec Musis tu hru tomu terenu trochu přizpůsobit tomisek 27.10.2025, pondělí, 12:19
Přežil jsem všec Klidně ať hrají na stadionu v UH a ženské v Kunovicích. Myslím že daleko víc lidí by radši došlo na Mouses 27.10.2025, pondělí, 11:58
Přežil jsem všec to tomisek: Myslíš jeho stížnost na terén? No jako žádná paráda to hřiště není, ale máme snad k disp eLucky 27.10.2025, pondělí, 11:35
Přežil jsem všec No vorlicky moc nezaperlil v pozapasovem rozhovoru tomisek 27.10.2025, pondělí, 10:59
Přežil jsem všec to adolf: Z ničeho nic v rozhodnutém utkání se brutálně chytl hostující hráč, který totálně vyletěl eLucky 27.10.2025, pondělí, 09:50
Přežil jsem všec Co by, machyrek si mysli, ze je superhvezda a ze nemusi na hristi pracovat a davat pozor jako ostatn bambulak 26.10.2025, neděle, 17:44
Přežil jsem všec Jinak nevíte co se dnes dělo na B? Holasek k nám taky přicházel s velkou slávou jako talent ze zbroj adolf 26.10.2025, neděle, 17:16
Přežil jsem všec Petros: bohužel to že tam Vlasta jako jediný nechá srdce a plíce na ligu nestačí, musí tam být přida adolf 26.10.2025, neděle, 17:14
Přežil jsem všec Nechápu ten trvalý hejt na Vlastu! Jak hrahe v záloze, vždyť i včera hrál stopera a je to možná jedi Petros 26.10.2025, neděle, 11:45
Přežil jsem všec To tlačení Jurošky do základu teda nechápu. Taky bych chtěl, aby se mu dařilo, ale ten měl nějakou d Vosolys 26.10.2025, neděle, 11:28
Přežil jsem všec S timto stylem bez golu je to hnus fotbal a cekani na to kdy ho dostaneme.. proc Juroska dostava tak oli 26.10.2025, neděle, 11:24
Přežil jsem všec Ja do klubu nevidím, ani neznám nikoho kdo jo, ale zaslechl jsem, že je to všechno o penězích. A kdy a jé 26.10.2025, neděle, 11:23
Přežil jsem všec Žádné rozhovory se v minulosti samozřejmě nekonali.GPT chat a zasláno do redakce.Ty omáčky přece nem drzý vandrák 26.10.2025, neděle, 11:07
Přežil jsem všec tomisek: pravda, multirozhovor na prani tady dlouho nebyl bambulak 26.10.2025, neděle, 10:52
Přežil jsem všec když budem hrát v uterý mol cup v karviné,,,,proč sebou Kameník nevezme a nenasadí Ndubuisiho,Cisseh celtic 26.10.2025, neděle, 10:44
Přežil jsem všec Fandajakhrom: napise se clánek do kurýra ze je vse cajk😂 tomisek 26.10.2025, neděle, 10:22
Přežil jsem všec Hlavně musíme hrát od začátku na vítězství a tomu přizpůsobit sestavu.Jestli to nevýjde, tak se svět drzý vandrák 26.10.2025, neděle, 10:20
Přežil jsem všec Kdy bude nějaký bojkot proti majitelům?🙂 Je třeba se dívat na věc od základu, odkud to vše p Pajos 26.10.2025, neděle, 10:15
Přežil jsem všec Tak to ti povím naprosto přesně.Nestane se vůbec nic. drzý vandrák 26.10.2025, neděle, 10:10
Přežil jsem všec Ndubuisi opet za becko. Po dlouhe dobe i Milanov. kecipep 26.10.2025, neděle, 10:10
Nalezeno 118418 záznamů ... 131 - 132 - 133 - 134 - 135 ... 4736  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace