*
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
28.05.2026
Vlastimil Daníček | Srdce Slovácka
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Pokračovat? Konč je to sice předčasné ale zajímalo by mě v případě toho finále jak by se řešily vstupenky , jestli by derflik 10.02.2022, čtvrtek, 17:03
Pokračovat? Konč Hynda: Tenkrát jsem docela čuměl, kolik tam bylo fanoušků Teplic. Myslel jsem že jim nikdo nefandí : Lemmy 10.02.2022, čtvrtek, 17:02
Pokračovat? Konč Já si pamatuji na finále na Strahově s Teplicemi,to byl neskutečný a nezapomenutelný zážitek, ještě Hynda 10.02.2022, čtvrtek, 16:58
Pokračovat? Konč Ty voe lidi, neřešte tu furt Jurečku a prachy. Já mám husinu z toho losu poháru, nehrajem sic doma, Petros 10.02.2022, čtvrtek, 16:34
Pokračovat? Konč Kecipep: asi tak. Osobně to moc přeju Aldinovi. Včera v Olmiku při rozvičce proběhlo pár pozdravů na riedlss 10.02.2022, čtvrtek, 16:33
Pokračovat? Konč To kecipep: To si taky strašně přeji. drzý vandrák 10.02.2022, čtvrtek, 15:41
Pokračovat? Konč Do Plzně dnes došel nový útočník který podepsal smlouvu na 4,5 roku, tak nevím, zda půjde tam Václav Hory 10.02.2022, čtvrtek, 15:32
Pokračovat? Konč Nakonec to dopadne tak jak za starých časů, že se chytí Juroška či Aldin, prostě někdo z mladých kecipep 10.02.2022, čtvrtek, 15:30
Pokračovat? Konč Ty furt potřebuješ někoho za Navrca.Asi kdyby byl někdo dostupný k dispozici,tak už je tady. drzý vandrák 10.02.2022, čtvrtek, 15:28
Pokračovat? Konč drzý vandrák: moje vysněné posily :-))) já si myslím, ze je to priorita pana Svědíka… a ještě že o t Bayern Munchen 10.02.2022, čtvrtek, 15:00
Pokračovat? Konč BM : Jaké pouštění?Pokud by na této novinářské kachně byla špetka pravdy, tak se to musí řešit, aby drzý vandrák 10.02.2022, čtvrtek, 14:44
Pokračovat? Konč https://www.fcslovacko.cz/cs/novinky-a-tym/476-pro-drzitele-permanentek-spolu-do-poharu-odstartuje-v kecipep 10.02.2022, čtvrtek, 14:23
Pokračovat? Konč To je tady zase nesmyslů... ještě není vůbec dořešena náhrada na kraj zálohy za Navrce a už pouštíme Bayern Munchen 10.02.2022, čtvrtek, 14:03
Pokračovat? Konč Ondra - tak pokud je mi známo - scénář na Slavii již klub vydal 7/2!!! Je to na stránkách fcs.cz vajdik 10.02.2022, čtvrtek, 14:01
Pokračovat? Konč Jednoznačně pokud by taková nabídka byla, tak za 10mega Jurečku ihned střelit, lepší než aby odešel Nike - FCS 10.02.2022, čtvrtek, 13:56
Pokračovat? Konč Ondra: Tady s Tebou nesouhlasím, já bych se toho s Vechetou, Šašinkou a Reginem nebál. A když by byl Lemmy 10.02.2022, čtvrtek, 13:36
Pokračovat? Konč Kdy se dozvíme info ohledně vstupenek na Slávii? Čeká se ještě na něco? Ondra 10.02.2022, čtvrtek, 13:31
Pokračovat? Konč 10 mega za inženýra? Okamžitě prodat, klidně i bez hostování Blechy. karagavrylydys 10.02.2022, čtvrtek, 13:26
Pokračovat? Konč To huhu: Z obchodního hlediska to smysl dává.Deset mega jsou pro Slavii drobné a pokud by nebyl využ drzý vandrák 10.02.2022, čtvrtek, 13:19
Pokračovat? Konč Na každém šprochu pravdy trochu. Slovácko by sice vydělalo 10 mega, což je z pohledu klubu určitě fa Ondra 10.02.2022, čtvrtek, 13:15
Pokračovat? Konč Pokud by to byla s Jurečkou pravda, nebylo by podezřelé, že se tato informace objeví čistě náhodně p Šovkovskij 10.02.2022, čtvrtek, 12:57
Pokračovat? Konč Hrát se má 2. března, to už budou nejspíš plné stadiony. Hrát ve vyprodaném Ďolíčku by zřejmě nebylo barnabas.666 10.02.2022, čtvrtek, 12:26
Pokračovat? Konč Ten los není nejhorší. K dokonalosti chybělo jen to, abychom hráli doma, ale pořád se vyhneme Spartě barnabas.666 10.02.2022, čtvrtek, 12:21
Pokračovat? Konč Škoda, že to bude asi jen novinářský drb.Jinak by to bylo velmi příjemné. drzý vandrák 10.02.2022, čtvrtek, 12:21
Pokračovat? Konč Já to s tím Jurečkou taky četl, ale myslím že je to na hlavu postavené. Ale rád bych se mýlil. Mají huhu 10.02.2022, čtvrtek, 12:10
Nalezeno 118391 záznamů ... 1605 - 1606 - 1607 - 1608 - 1609 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace