*
včera
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Dva góly, tyč. Obrán tak jestli byla oznamena, ale nepředstavena, tak to može byt jedině chuck norris RNA 24.07.2013, středa, 23:54
Dva góly, tyč. Obrán eLucky: nebo je tou posilou Hory sám :-D Valheru 24.07.2013, středa, 22:54
ČEKÁ NÁS: Vysočina J Super, pochod při filmovce.. sem určitě pro :) Survival 24.07.2013, středa, 21:55
Dva góly, tyč. Obrán to Hory: asi se ceka az to Hory vyrkne na foru;):D eLucky 24.07.2013, středa, 20:59
Dva góly, tyč. Obrán Ne :) kecipep 24.07.2013, středa, 20:59
Dva góly, tyč. Obrán Valheru, tak zkus zapremyslet,proc byla oznamena a jeste nepredstavena? To vam to porad jeste nedoch Hory 24.07.2013, středa, 20:56
ČEKÁ NÁS: Vysočina J Dobře tak před 17h na Mariánském náměstí uděláme si malou procházku s moc lidma nepočítám, ale na po Greif 24.07.2013, středa, 20:44
Atmosféra a góly Doš já hlavně nechápu jednu věc,když přišel Rada tak věčina z vás byla ráda a nic jste proti němu neměli fcs 24.07.2013, středa, 20:00
ČEKÁ NÁS: Vysočina J jojo, pome! tiomisek 24.07.2013, středa, 19:39
Dva góly, tyč. Obrán Hory, ty nám radši ukaž tu tvou posilu, o které jsi pořád mluvil jako o hotové věci... Valheru 24.07.2013, středa, 19:38
Dva góly, tyč. Obrán to Hory: jo tak ony první dva zápasy ukážů kam směřujeme?:D A že se to už mnohokrát v historii fotba eLucky 24.07.2013, středa, 18:58
Na Jihlavu v bílém! Rozkaz generále, aj trenky budu mnět bílé. KEIKIN 24.07.2013, středa, 16:33
Dva góly, tyč. Obrán Zápas s Jihlavou ukáže, kam toto mužstvo bude v letošní sezoně směřovat. Pořád to beru tak, že na pr Hory 24.07.2013, středa, 15:49
Dva góly, tyč. Obrán ..."totální nenasazení v prvním poločase?...", jak se to může stát pane trenére? copak jste nepřivez Pedro 24.07.2013, středa, 15:10
ČEKÁ NÁS: Vysočina J Jistě :) Arge 24.07.2013, středa, 15:08
ČEKÁ NÁS: Vysočina J Toš určitě a je mě jedno vcelku kolik nás bude 20 ,50 , 100 , 500 .. prostě se projdem ;) Jste tedy Greif 24.07.2013, středa, 14:35
ČEKÁ NÁS: Vysočina J Pochod je super napád! seychel 24.07.2013, středa, 11:52
ČEKÁ NÁS: Vysočina J Pochod by nebyl špatný nápad :) Lukas4 24.07.2013, středa, 11:34
ČEKÁ NÁS: Vysočina J Přesně to mě napadlo .. ze 100 lidí .. ideálka Greif 24.07.2013, středa, 10:56
ČEKÁ NÁS: Vysočina J Dobré by bylo, udělat zase pochod z náměstí na stadion, velka propagace FCS, vsude moc lidi - filmov tiomisek 24.07.2013, středa, 10:08
ČEKÁ NÁS: Vysočina J Všichni v bílém ..kdo nebude ven z kotle nebo vysléct ! Greif 24.07.2013, středa, 09:14
Atmosféra a góly Doš Valheru: nepřeháněj. Možu ti říct, že jak jsme dojeli z Teplic, tak jsem čekala mnohem víc ostrých a Babu 23.07.2013, úterý, 10:26
Report z výjezdu do Ti kdo nejeli sa navíc nedozvěděli jak to bylo s Nixonem z úst zkušeného promítače! Jejich chyba;):D eLucky 23.07.2013, úterý, 09:22
Atmosféra a góly Doš Bože, to je zase nablito... k zápasu se vyjadřovat nebudu, ani k výkonům, ale zatracovat hráče po pr Valheru 22.07.2013, pondělí, 23:16
Atmosféra a góly Doš Tak ke včerejšímu výkonu se nechci ani moc vyjadřovat. Byla to hrůza. Nevím ale začíná mě furt víc a Bayern Munchen 22.07.2013, pondělí, 17:48
Nalezeno 118467 záznamů ... 3854 - 3855 - 3856 - 3857 - 3858 ... 4738  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace