*
včera
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Výlet do Argentiny autorovi článku: čau, za týden se chystám do LATAM a krom jiných zemí navštívím i Argentinua vzhlede Pablo88 17.07.2013, středa, 14:05
První kolo - do Tepl Jojo souhlas Laďo, valte tam to přihlašování. Doufám, že jak se mrknu v pátek do formuláře že bude b Buchlovjak 17.07.2013, středa, 11:59
První kolo - do Tepl Tak lidi hlaste se ! Pulka lidi ma prazdniny, nevim na co cekate. Ladasman 17.07.2013, středa, 11:58
První kolo - do Tepl Babu: no však jasné, vždyť píšu že je furt ve formě :-). Felisiti párty :-). Buchlovjak 17.07.2013, středa, 09:00
První kolo - do Tepl buchlov: dyť felinkou sme jeli na Duklu předloni a fičela jak nic! Pamatuju si furt, jaks na dálnici Babu 16.07.2013, úterý, 20:36
První kolo - do Tepl No je to zatím takové vlacne.. Ted bude fajn kdyz se posklada bus.. Jerry1984 16.07.2013, úterý, 12:32
První kolo - do Tepl Jinak já jsem byl taky na jednom přáteláku,a chuť zatím vůbec nepociťuju. Buchlovjak 16.07.2013, úterý, 12:15
První kolo - do Tepl Jojo Lakoušku, to byly fofry feliškou. Ale můžeme to někdy zopáknout. Furt je ve formě :-). Buchlovjak 16.07.2013, úterý, 12:14
První kolo - do Tepl Všecko de když se chce ;) Sic mě to taky někdy nevyjde .. Greif 16.07.2013, úterý, 10:32
První kolo - do Tepl tak fotbal je každý týden že ?!dovolená 20 dní v roce, pak si člověk hned rozmyslí co oželí :) riedlss 16.07.2013, úterý, 10:28
První kolo - do Tepl uz odepisuju sam sobe misto Buchlovovi:D eLucky 16.07.2013, úterý, 10:20
První kolo - do Tepl to eLucky: jo jo ty skripta si pamatuju:D:D Ja sem sebu teda uceni nikdy na vyjezd ani netahal, stej eLucky 16.07.2013, úterý, 10:19
První kolo - do Tepl Tak Lakoušku já osobně to myslel tak, že je to moc rychlo a pauza byla krátká. Aspoň pro mě. Já bych Buchlovjak 16.07.2013, úterý, 10:10
První kolo - do Tepl ale nechcu vedet jak to bude vypadat v pondeli rano v praci :D :D .....ale co musí si zvykat Holda 16.07.2013, úterý, 09:37
První kolo - do Tepl to Holda: tak to má vypadat!:) eLucky 16.07.2013, úterý, 09:29
První kolo - do Tepl no tyjo tak brzo se dostat do UH to bude boj ale Vacky se hlásí do boje !!! :) Holda 16.07.2013, úterý, 09:22
První kolo - do Tepl Brzo? To je snad vtip?:D Sak decka maju prazdniny... to mne chcete rict, ze vseci v kotli, co chodi eLucky 16.07.2013, úterý, 08:42
První kolo - do Tepl Aha takže budem jezdit až napadne sníh :D pač to asi brzo nebude :D Greif 16.07.2013, úterý, 08:38
První kolo - do Tepl pořád ta stejná pohádka a argumenty dokola - kdyby to bylo i zdarma, tak vám tam teď prostě nikdo ne rim 16.07.2013, úterý, 08:26
První kolo - do Tepl No spíš je vidět že když se nejede za 50kč tak nikomu se nechce .. :p Greif 16.07.2013, úterý, 08:12
První kolo - do Tepl Čekal jsem že nebude velký zájem o tento špíl, ale že to bude až taková slabota jsem nečekal. Je vid Buchlovjak 16.07.2013, úterý, 08:07
První kolo - do Tepl Ok když pojede bus bude ;) Greif 15.07.2013, pondělí, 13:46
První kolo - do Tepl By mohla být zavedená zastávka Praha :-P nejspíš aspoň 3 budem :-) Ryky 15.07.2013, pondělí, 12:12
První kolo - do Tepl Už to de .. Greif 15.07.2013, pondělí, 11:01
Slovácko kádr nezužu vajdik: na kraje zálohy teď přišli Biolek a Martan. Biolek se mi v přípravě hodně líbil, hlavně je n Survival 15.07.2013, pondělí, 09:07
Nalezeno 118464 záznamů ... 3857 - 3858 - 3859 - 3860 - 3861 ... 4738  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace