*
včera
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Se Slováckem opět tr Je levný. pajca 28.06.2013, pátek, 14:09
Se Slováckem opět tr Mne by zajímalo, co na tom Martanovi vidí, že o něj tak stojí. Že by až taková kvalita? Šovkovskij 28.06.2013, pátek, 12:49
Výlet do Argentiny Fantasticky zpracovaný komplexní článek o fotbalové atmosféře v Argentině... super:) eLucky 25.06.2013, úterý, 13:48
Výlet do Argentiny krása :)) riedlss 25.06.2013, úterý, 13:14
První ostrý test Slo jaká to nááááááááááádhera :)) riedlss 25.06.2013, úterý, 12:42
Výlet do Argentiny zajímavé čtení, zaujalo mě to s tím Maradonou a politkou, celkem tak začínám rozumět příčinám státní ondicz 24.06.2013, pondělí, 22:28
Výlet do Argentiny Díky za super příspěvek, zas se člověk něco dozví :-) Babu 24.06.2013, pondělí, 21:50
Výlet do Argentiny zajimave cteni.... Matesss 24.06.2013, pondělí, 19:50
Rada je pro nás tran Až bude volný prodej permic, nebylo by špatné, kdyby byl přehled o volných místech tak jak to bylo p Migin 24.06.2013, pondělí, 13:38
Rada je pro nás tran já mám zato že los je ve středu Buchlovjak 24.06.2013, pondělí, 12:47
Rada je pro nás tran tak už to bývá, na crvenou zhvezdu bělehrad jsme taky museli do rakouska :) riedlss 24.06.2013, pondělí, 11:16
Rada je pro nás tran dík Michal fcs 24.06.2013, pondělí, 08:31
Rada je pro nás tran Tuším, resp. jsem si téměř jist, že zítra. FansHonza 24.06.2013, pondělí, 08:13
Rada je pro nás tran Ví někdo, kdy se losuje nový ročník? Michal fcs 24.06.2013, pondělí, 08:07
Rada je pro nás tran Rada je dobrá ryba... Vitaj na Slovácku Tome. peetrs 23.06.2013, neděle, 18:02
Rada je pro nás tran 1. kolo se doma hrát na 99% nebude Carrer 23.06.2013, neděle, 15:52
Rada je pro nás tran Tak pokud by slo o generalku s tim ze by se prvni kolo GL hrálo doma tak se to bude hrát v UH.. vajdik 23.06.2013, neděle, 11:33
Rada je pro nás tran Hraje se to mimo Hradiště.Buď na hřišti soupeře, nebo v místě kde je na soustředění pablol 23.06.2013, neděle, 09:27
Rada je pro nás tran Co blázníte, je to příprava, kluci nedávno kopli do baloónu, at' ted' hrají s kým chců, hl Ykarus 23.06.2013, neděle, 03:04
Rada je pro nás tran a to by se hrálo u nás? doufám že jo, už x roků su nasraný že aspoň v přípravě by sem mohl přijet ně ondicz 22.06.2013, sobota, 22:37
Rada je pro nás tran Leverkusen to nebude, má od 12. do 19. soustředění v Rakousku na Kaprunu (600 km od UH) zdrh 22.06.2013, sobota, 20:59
Rada je pro nás tran Ale soupeř by to byl zajímavý! pajca 22.06.2013, sobota, 16:13
Rada je pro nás tran Bayern (Bavorsko) je v Mnichově. V Leverkusenu je Bayer podle Friedricha Bayera. pajca 22.06.2013, sobota, 16:13
Rada je pro nás tran Omlouvám se za hrubku, byl jsem upozorněn že TIP má být napsáno s měkkým I..tak ať tady nepohoršuju vajdik 22.06.2013, sobota, 15:01
Rada je pro nás tran Můj typ na generálku je BAYERN LEVERKUSEN... :) vajdik 22.06.2013, sobota, 14:36
Nalezeno 118463 záznamů ... 3861 - 3862 - 3863 - 3864 - 3865 ... 4738  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace