*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Na lízátka!!! A dal bych pochod z vlakoveho nadrazi az na Srbskou :) tomrs 05.05.2013, neděle, 02:25
Na lízátka!!! Do Brna bych zkusil vlak .. nevím zda by byli lidi pro .. Greif 04.05.2013, sobota, 23:17
Na lízátka!!! Já mám divadlo nemůžu :( Greif 04.05.2013, sobota, 23:16
Na lízátka!!! Ondro jj dosla, v poho. Ty nepojedes ? Ladasman 04.05.2013, sobota, 20:14
Na lízátka!!! Do Brna snad vlakem, ne? Šak to je za rožkem. FCSFRED 04.05.2013, sobota, 18:32
Na lízátka!!! nebo jen autobus pro ty co jezdi stale ;) kristýnka 04.05.2013, sobota, 18:18
Na lízátka!!! tak jinak,mé doporučení je ignorovat výjezd do Brna, ať si tam vandráci dojdou pěšky;-) juancarlos 04.05.2013, sobota, 16:20
Na lízátka!!! Snad ti vemě někdo šálu navíc ... Lado došla ti zpráva ? Greif 04.05.2013, sobota, 13:33
Na lízátka!!! Snad tam budu z Pardubic..Jen nemám u sebe ani šálu :( jjmc 04.05.2013, sobota, 12:37
Na lízátka!!! Lidi to jsou fakt strasne pocty prihlasenych. Jsem po nemoci dobiram antibiotika, ale jedu ! Tak ned Ladasman 04.05.2013, sobota, 11:03
Na lízátka!!! Co víš třebas jo .. ale aspon nějak zvýhodnit ty co jezdí furt .. za 100 a ti co nejedou aspon 50 n Greif 03.05.2013, pátek, 16:50
Na lízátka!!! greife, myslíš,že budou lidi řešit padesát korun? dej to na dvě sta a dá se něco do banku:),,osobně riedlss 03.05.2013, pátek, 15:32
Na lízátka!!! tak já sem onemocněla včera večer :((( Babu 03.05.2013, pátek, 11:26
Na lízátka!!! Nezájem je hrozný .. furt přemýšlím zda dát Brno za 100 či 150 nejlépe za 100 jen těm co jedou do Ji Greif 03.05.2013, pátek, 08:59
Na lízátka!!! vsadte se ze lidi spis pojedou az na brno ..kde to bude levný vyjezd ... tady se neda už čemu divit! kristýnka 03.05.2013, pátek, 08:15
Na lízátka!!! vzhledem k důležitosti zápasu jsou ty čísla žalostné, hej lidi co to s váma je ? Na co se furt čeká juancarlos 02.05.2013, čtvrtek, 22:11
Report ze zápasu s Č Pěkný report. Mě přišlo,snad kvuli větru který podivně foukal, že kotel hučel jak už dlouho ne. A js Pan Puk 02.05.2013, čtvrtek, 18:59
Report ze zápasu s Č Babu: To je asi pravda, kde stojíš... my jsme vždycky úplně navrchu, tak máme na celý kotel docela d Šovkovskij 02.05.2013, čtvrtek, 15:49
Report ze zápasu s Č šovki: ono záleží, kde stojíš. My třeba s Honzou dycky debatujeme po zápase a skoro nikdy se neshodn Babu 02.05.2013, čtvrtek, 15:45
Report ze zápasu s Č V kotli byla docela kritika, ale já si myslím, že ta atmosféra nebyla vůbec špatná, mně se docela lí Šovkovskij 02.05.2013, čtvrtek, 15:35
Report ze zápasu s Č Dovolili sme si nasdílet tento výborný report na fanaticos, snad to autorovi nebude vadit :-) jinak Babu 02.05.2013, čtvrtek, 15:30
Na lízátka!!! ať si každý vysedá kde chce, hlavně ať nás jede co nejvíc :-) Babu 02.05.2013, čtvrtek, 15:27
Na lízátka!!! Chtěli spíš vysedat v Nesovicích aby dávali vlak na Kyjov .. už v sobotu sem říkal že je odvezu .. p Greif 02.05.2013, čtvrtek, 14:26
Na lízátka!!! JUVE: nemá smysl se hádat, greif chtěl vyjít vstříc, když chcete vystupovat v Brně, tak se prostě pt Babu 02.05.2013, čtvrtek, 14:19
Na lízátka!!! ...mnohÁ další... Šovkovskij 02.05.2013, čtvrtek, 10:58
Nalezeno 118400 záznamů ... 3880 - 3881 - 3882 - 3883 - 3884 ... 4736  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace