*
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Přežil jsem všec Ono než kopnutí, je to odraz toho, co se děje a jak nás vidí fotbalový svět. Klub mlčí, bude mlčet a spiky 04.11.2025, úterý, 14:55
Přežil jsem všec Nemusí se jednat o tzv.kopnutí.Je potřeba se zeptat zaměstnanců jak jsou na tom. drzý vandrák 04.11.2025, úterý, 14:51
Přežil jsem všec eLucky: Asi tak, do Slovácka si každý rád kopne, obzvláště v této nelehké době. Šovkovskij 04.11.2025, úterý, 14:36
Přežil jsem všec Nevím, pan Vacek to sem má z Prahy poměrně hodně daleko, ten se specializuje zejména na Spartu, tak Šovkovskij 04.11.2025, úterý, 14:34
Přežil jsem všec to huhu: Já teda netuším kdo je nebo není Vacek a je mi to jedno, ale já mám informace takové, že kl eLucky 04.11.2025, úterý, 14:32
Přežil jsem všec huhu: záleží jestli to pan Vacek má z nějakého zdroje nebo opět plácá, aby byl zajimavý nood 04.11.2025, úterý, 14:29
Přežil jsem všec To není nic nového. drzý vandrák 04.11.2025, úterý, 14:21
Přežil jsem všec tak podle Vacka (může si každý myslet co chce..) nechodí opět ve slovácku kompletní výplaty a klub b huhu 04.11.2025, úterý, 14:17
Přežil jsem všec Spíše si říkám, jestli si Slovácko v dohledné době neprohodí s Hodonínem soutěže... Šovkovskij 04.11.2025, úterý, 12:08
Přežil jsem všec to neni tak těžké když slovácko defacto zazemi ani nema bambulak 04.11.2025, úterý, 09:58
Přežil jsem všec Po této rekonstrukci budou mít lepší zázemí jak Slovácko a jé 04.11.2025, úterý, 09:24
Přežil jsem všec Adolf:Ale to jenom v případě, že Hodonín postoupí do druhé dřív než bude dokončena rekonstrukce areá soča 04.11.2025, úterý, 09:17
Přežil jsem všec adolf: a přitom jak by to bylo skvělé, kdyby MND mělo v první lize silné slovácko, ve druhé lize sta huhu 04.11.2025, úterý, 09:09
Přežil jsem všec Ve slováckém deníku: “Vysněné MND možná do Uherského Hradiště přijde díky Hodonínu, který bojuje o p adolf 04.11.2025, úterý, 08:22
Přežil jsem všec Zajímalo by mě, kdo o tomto aktuálně rozhoduje. Marwik 03.11.2025, pondělí, 21:52
Přežil jsem všec Špatný krok, jak West, tak teď Kameník. Marwik 03.11.2025, pondělí, 21:50
Přežil jsem všec Plíšek je v ofiko v Hajduku, tady bohužel ne. kecipep 03.11.2025, pondělí, 20:00
Přežil jsem všec Sovki : dalsi otazniky jsou s panem Plíškem - je tu nebo ne. Pan Botek uz nevede akademii, kdo je mí tomisek 03.11.2025, pondělí, 18:19
Přežil jsem všec Šovki: dříve byly na stránkách k vidění fotky lidí z vedení, dnes už si můžeme jejich podobu pouze p adolf 03.11.2025, pondělí, 17:57
Přežil jsem všec Tak to je špatné, když už odmítl i Habanec. karagavrylydys 03.11.2025, pondělí, 17:55
Přežil jsem všec eLucky: Evidentně mají nejen fanoušky, ale obecnou veřejnost, média, úplně na háku. To je další důvo Šovkovskij 03.11.2025, pondělí, 17:49
Přežil jsem všec to Šovki: Tohle je za mě celkem zásadní věc, kterou jsem zdůrazňoval přímo majitelům, že mají noví m eLucky 03.11.2025, pondělí, 17:34
Přežil jsem všec Columbovou, pochopitelně🙂 Šovkovskij 03.11.2025, pondělí, 17:18
Přežil jsem všec Celkem vypovídající je, že nový výkonný ředitel pan Vašíček veřejně vůbec nekomunikuje. Kdo to je? Ž Šovkovskij 03.11.2025, pondělí, 17:16
Přežil jsem všec Trochu to už vypadá že kabina má až moc velké slovo, teď je potřeba někdo zkušený kdo je seřve a zba Lemmy 03.11.2025, pondělí, 16:49
Nalezeno 118414 záznamů ... 123 - 124 - 125 - 126 - 127 ... 4736  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace