*
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Přežil jsem všec https://x.com/MiroslavSilak/status/1985295572363043036 rrr23 03.11.2025, pondělí, 11:52
Přežil jsem všec Typico vy kokoti prodejte to, zavrete klub a bezte do pici, co to jako je??? ---->>> „Současné veden bambulak 03.11.2025, pondělí, 11:51
Přežil jsem všec Ondra: to je mi třeba uplně jedno, pro mě za mě ať to vlastní Krejčíř, jestli bude klub fungovat a b chalupář 03.11.2025, pondělí, 11:41
Přežil jsem všec Pokud se info iDnes zakládá na pravdivých základech a místo Skopala nastoupí Buráň, tak se těšme na Ondra 03.11.2025, pondělí, 11:40
Přežil jsem všec Pulpita ať je prdel 🤣 Mouses 03.11.2025, pondělí, 11:24
Přežil jsem všec Jak jsem již psal o víkendu. Jediný, kdo by této sebevražedné mise šel, je Franz. Takže navrhuji vyk Ondra 03.11.2025, pondělí, 11:19
Přežil jsem všec Nikdo normalni sem nepujde, proc by to delal. bambulak 03.11.2025, pondělí, 11:11
Přežil jsem všec My jsme fakt k smíchu.. adolf 03.11.2025, pondělí, 11:10
Přežil jsem všec huhu... Šovkovskij 03.11.2025, pondělí, 11:08
Přežil jsem všec hubu: Podle Sportu Rada odmítl z rodinných důvodu a Koubek je taky hodně nepravděpodobný. Ostatně, k Šovkovskij 03.11.2025, pondělí, 11:07
Přežil jsem všec Do tohoto klubu se hodí pouze pavel vrba se svou děravou pametí tomisek 03.11.2025, pondělí, 11:06
Přežil jsem všec Dvě varianty,buď přijde Koubek nebo Rada, zkusí z toho vytěžit maximum a záchranu a příští rok se kl huhu 03.11.2025, pondělí, 11:00
Přežil jsem všec Jsme pro smích celé republice. Majitele odvolaji trenéra, ale sebe nechají. A pri tom na tom nesou n a jé 03.11.2025, pondělí, 10:45
Přežil jsem všec Tvl Šumi povede tým, to je snad špatný vtip. lupen 03.11.2025, pondělí, 10:43
Přežil jsem všec Po tom hejtu na majitele jsem to teda čekal už v sobotu, aby rychle odvedli pozornost od sebe. Šašci Petros 03.11.2025, pondělí, 09:51
Přežil jsem všec Tak komplet realizační tým prý odvolán.... Petros 03.11.2025, pondělí, 09:50
Přežil jsem všec Bohužel Karviná má aspoň jasně nastavený koncept, který funguje. A pokud nebudeme mít majitele, kter Belerek 03.11.2025, pondělí, 09:18
Přežil jsem všec Slavia😉 Šovkovskij 02.11.2025, neděle, 20:53
Přežil jsem všec A jsme opět u jádra veci, majitele, nevim ale kdo vlastní Karvinou a jé 02.11.2025, neděle, 20:51
Přežil jsem všec a jé: jenže Karviná za ty černoušky při prodeji dostane tolik peněz, o jakých se Slovácku ani nezdá, lagic 02.11.2025, neděle, 20:26
Přežil jsem všec My jsme přece disponovali několika kvalitními krajními beky :) tak přece tam nestáhneme sinjavskeho adolf 02.11.2025, neděle, 20:05
Přežil jsem všec Ty dědky čert vem, největší obžaloba těch mamlasů v rádoby "vedení" je Sinjavskij. Nejlepsi krajni b bambulak 02.11.2025, neděle, 19:59
Přežil jsem všec Na druhou stranu nechat si ramba a milana misto hofmana a Kalabisky… Vosolys 02.11.2025, neděle, 19:51
Přežil jsem všec Po zimě uvidime kolik jich tam bude ( Sparta, Slavie, Plzeň, Olomouc, Liberec, Zbrojovka, Artis, a jé 02.11.2025, neděle, 18:00
Přežil jsem všec Jenze i na ty černochy potřebujete peníze, takže navážet se do Pojezneho neni zrovna na místě. Viz č a jé 02.11.2025, neděle, 17:58
Nalezeno 118415 záznamů ... 125 - 126 - 127 - 128 - 129 ... 4736  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace