*
DNES
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Přežil jsem všec Jenze i na ty černochy potřebujete peníze, takže navážet se do Pojezneho neni zrovna na místě. Viz č a jé 02.11.2025, neděle, 17:58
Přežil jsem všec Šumi měl plné ruce práce s přiváděním všemožných balkánců ze kterých se chytil snad jen stojcevski adolf 02.11.2025, neděle, 17:47
Přežil jsem všec To je radost se divat na ty karvinske cernochy... jak hraji.... uplne nam ujel vlak... co tu x let d fandajakhrom 02.11.2025, neděle, 17:23
Přežil jsem všec Tak moje chyba. Není to o tolik dražší. Jen třeba Liberec ty rodinné permanentky má o dost líp nasta tvojemama 02.11.2025, neděle, 14:14
Přežil jsem všec 3 poslední zápasy Béčka, vždy gol v prvních 3 minutách. Hezky pekne kluci Mikulas 02.11.2025, neděle, 14:11
Přežil jsem všec Tohle je asi to poslední co řešit. Jen nemáme ty permanentky a vstupenky o dost dražší oproti ostatn tvojemama 02.11.2025, neděle, 14:03
Přežil jsem všec Jak je to s tím džbánem a uchem?:-) bambulak 02.11.2025, neděle, 12:23
Přežil jsem všec No na první pětku by jsme v současné fazóně neměli určitě. drzý vandrák 02.11.2025, neděle, 12:18
Přežil jsem všec Já klidně budu akceptovat i druhou ligu, ale ať má ten klub nějaký směr. Aktuální směr je akorát tak Mouses 02.11.2025, neděle, 12:11
Přežil jsem všec A je: zbytecné, za pár týdnu to tu nikoho nebude zajímat tomisek 02.11.2025, neděle, 12:03
Přežil jsem všec Ten mobil je děs. Místo přehrávače tam ma byt prohráváme 🤔 nešla by udělat možnost, abych mo a jé 02.11.2025, neděle, 12:00
Přežil jsem všec Je pravda, ze pokud přehrávače se známými jmény tak muzem i s neznámými a v podstatě se nic neděje a a jé 02.11.2025, neděle, 11:58
Přežil jsem všec Musel by se stát zázrak, aby se něco změnilo.S tímhle nejde dělat nic.Je to shnilé od vrchu a do spo drzý vandrák 02.11.2025, neděle, 11:18
Přežil jsem všec Pulpit by je dal do latě:-) Šovkovskij 02.11.2025, neděle, 10:54
Přežil jsem všec Neumim si představit kdo by toto mužstvo stmelil dohromady a dal tomu nejaky řád..napadá mĕ pou celtic 02.11.2025, neděle, 10:29
Přežil jsem všec Tak cekal uz jsem oznameni vcera vecer kecipep 02.11.2025, neděle, 10:03
Přežil jsem všec https://www.sport.cz/clanek/fotbal-ceska-1-liga-komentar-slovacko-na-ceste-do-druhe-ligy-odvolani-ko a jé 02.11.2025, neděle, 09:24
Přežil jsem všec https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-chance-liga/468205/skopal-ven-kricelo-se-na-slovacku-je-mi-to- a jé 02.11.2025, neděle, 07:54
Přežil jsem všec ono to vypadá že většina z nich budou permanentkáři..ostatní už to zřejmě zabalili,,,kdo by se taky celtic 02.11.2025, neděle, 07:15
Přežil jsem všec 1978 diváků - myslím, že toto číslo mluví za vše (a to ještě při pohledu na tribuny ani na ty necelé Belerek 02.11.2025, neděle, 07:05
Přežil jsem všec Je to kompletne o nicem... z vedeni / majitelu na fotbalu zjevne nikdo (pripadne je nikdo nezna), tr fandajakhrom 01.11.2025, sobota, 19:32
Přežil jsem všec Prý "dneska nám to utkání nevyšlo". Pane Kameníku, vy jste fakt vtipný 😁. Možná si nevšiml, lagic 01.11.2025, sobota, 19:22
Přežil jsem všec Natož že budou do pátku.... drzý vandrák 01.11.2025, sobota, 19:02
Přežil jsem všec Bohumír Zenkl je volný :) Už se těším, jak dojde někdo nový na lavičku a bude to bodová série jak bl spiky 01.11.2025, sobota, 18:45
Přežil jsem všec Vážně je to i o něm. drzý vandrák 01.11.2025, sobota, 18:27
Nalezeno 118416 záznamů ... 126 - 127 - 128 - 129 - 130 ... 4736  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace