*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Na Brno! Změna časů Počty dolů tím možná fakt posouváš, ale osobně si myslím, že pokud někdo nejede kvůli takové kravině eLucky 26.08.2013, pondělí, 07:26
Na Brno! Změna časů Doba jízdy 19minut při ideálním provozu. Housacar jezdí 2-3x denně ale jinak je nejlevnější a nejryc Greif 26.08.2013, pondělí, 06:33
Na Brno! Změna časů Jezdil jsem teeď v létě asi týden do Brna a stálo mně to 68 Kč s HousaCarem a 92 Kč s ČSAD Vsetín. Š zdrh 25.08.2013, neděle, 23:08
Plzeň bude mít Marib Tominho, Vajdik - on tam východ být opravdu měl, ale pan Tichavský se bál, že by mu diváci při odcho Valheru 25.08.2013, neděle, 22:42
Na Brno! Změna časů Ondro ať bečí...tyto lidi ignoruj...ale těmi sprostými slovy vůči ostatním tady na webu posouváš pro Buchlovjak 25.08.2013, neděle, 22:23
Na Brno! Změna časů Ok seš první .. Honzo:jenže tu furt někdo bečí kvůli drahému vstupnému, a kdoví čemu přitom kolik to Greif 25.08.2013, neděle, 21:55
Plzeň bude mít Marib Tak dneska Ordoš hrál od 73 min (proti Jablonci) egi 25.08.2013, neděle, 21:31
Na Brno! Změna časů Kdyby se vypravil ten EXPRESS bus, určo bych jel raděj s ním, kvůli pracovní době... ;) Saviola 25.08.2013, neděle, 21:10
Na Brno! Změna časů Nebudu reagovat na nic z toho co tu je níže napsané protože to je, bylo a bude furt dokola...ať je t Buchlovjak 25.08.2013, neděle, 21:10
Plzeň bude mít Marib tominho: kvůli tomu, že dojde jednou za uherský rok 7000 lidí asi ten stadion kopat nebudeme, že ano Babu 25.08.2013, neděle, 20:28
Report ze zápasu s P dojmy super :-) vyslečení vyhráli s přehledem volejbal :-D a balony byly krásně modrobílé :-) myslím Babu 25.08.2013, neděle, 20:16
Plzeň bude mít Marib Ordoš má smlouvu v Olomouci do konce roku, pak by mohl přijít zadarmo (resp. za tabulkovou cenu asi zdrh 25.08.2013, neděle, 16:09
Report ze zápasu s P souhlas, každé takové choreo s vtipným nádechem je vždycky velké plus.. takže když někoho něco napad Jerry1984 25.08.2013, neděle, 15:53
Na Brno! Změna časů x86-64 doufa, ze jeho prispevek nerozjede diskuzi. Tak na neho kaslete na blba:) Matesss 25.08.2013, neděle, 15:52
Na Brno! Změna časů Greife, klid, takto tu lidem nemůžeš nadávat... Za ty roky už musíš mít nadhled... Ty seš teď asi os FansHonza 25.08.2013, neděle, 15:49
Report ze zápasu s P volejbal špica:) Matesss 25.08.2013, neděle, 15:47
Na Brno! Změna časů Co ty si za pičuu vole kolik stojí bus Luhačovice - Brno ? A kolik stojí zpáteční student ve 22:40 ? Greif 25.08.2013, neděle, 15:37
Na Brno! Změna časů x86-64: tak jeď vlakem nebo busem po vlastní ose nebo zkus sám zařídit výjezd :-) my se pak nahlásím Babu 25.08.2013, neděle, 14:20
Na Brno! Změna časů X86-64: A zeptám se, za kolik by si chtěl odvést??? Zase za 50 Kč aj s lístkem co :D vajdik 25.08.2013, neděle, 14:17
Plzeň bude mít Marib Hm tak se někdy zkuš podívat i na stadion z druhe strany než něco budeš psát :D V Plzni když euforie vajdik 25.08.2013, neděle, 13:43
Plzeň bude mít Marib To jo, ale co když tady bdue jednou taková euforie jako ted v Plzni. Tominho 25.08.2013, neděle, 13:38
Plzeň bude mít Marib :) to nevim že tam něco je, jsem myslel že to prázdné jako pod B Tominho 25.08.2013, neděle, 13:33
Plzeň bude mít Marib Jinak na ostatní zápasy, krom Plzně a Sparty, kde nechodí fanoušci, ale DIVACI, nemají problém při o vajdik 25.08.2013, neděle, 13:33
Plzeň bude mít Marib Tominho a jak by si to ty jako chtěl udělat když pod tribunou "C" jsou šatny atletického klubu????? vajdik 25.08.2013, neděle, 13:27
Plzeň bude mít Marib Mě spíš nasral architekt stadionu, kterého nenapadlo, že když přijde 8tis diváků, tak že se budou dě Tominho 25.08.2013, neděle, 13:13
Nalezeno 118487 záznamů ... 3828 - 3829 - 3830 - 3831 - 3832 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace