*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Plzeň bude mít Marib Ty odpovědí zní rozumně. Myslím, že by měl dostat od některých fanoušků druhou šanci. ozie 23.08.2013, pátek, 18:42
Na Brno! Změna časů :DDDDD Tempex 23.08.2013, pátek, 12:49
Slovácko má cenný bo Buchlov: stabilne hrava za juniorku nebo za becko. Chce to cas... na jeho pozicich hraji zkusenejsi tomrs 23.08.2013, pátek, 08:27
Slovácko má cenný bo Ať je to jak je to tak bych byl rád aby Cyra a především Havlík dostali šanci...a co třeba Trávník? Buchlovjak 23.08.2013, pátek, 07:11
Slovácko má cenný bo Babu: Akorát je chyba, že herní prax chybí, dříve hrával za juniorku nebo béčko, když nedostal příle tomrs 23.08.2013, pátek, 06:05
Slovácko má cenný bo vajdik: jako podle mě on má čuch a předvídatelnost velkou, ale v mládeži hrál s těma samýma lidma fu Babu 22.08.2013, čtvrtek, 22:22
Slovácko má cenný bo beztak přijde 2000 tisíce lidí jen na Plzeň.. no to je jedno. Ohledně Haši.. nic od něho nečekám.. a Jerry1984 22.08.2013, čtvrtek, 22:10
Slovácko má cenný bo Tak mě tady ukamenujte, ale ja si za tím stojím že Haša střelecky vyčnívá několik let v mládežnickýc vajdik 22.08.2013, čtvrtek, 21:58
Slovácko má cenný bo Cyra na to má, ale on potřebuje balon na nohu a takový zatím nedostal.. bude to zajímavá sestava v s Babu 22.08.2013, čtvrtek, 20:40
Slovácko má cenný bo vajdik: a kde tys dosel na to, ze na to Cyra nema????? Se me zda, ze tahas nohu!!! Nerupla ti tak na Buriss 22.08.2013, čtvrtek, 18:52
Slovácko má cenný bo Z našeho klubu se bohužel hráči do zahraničí nedostanou.... :D To ti rikam narovinu!!! Kdo se za 13 vajdik 22.08.2013, čtvrtek, 17:54
Slovácko má cenný bo Jo, nepopírám, že měl dostat větší šanci. Ale nyní by podle mě nebyl přínosem (po příchodu hráčů na kecipep 22.08.2013, čtvrtek, 17:43
Slovácko má cenný bo Tak třeba u náš ani nic předvést nemohl když ho trenér nestavil a když ano, tak na pět minut... Tent vajdik 22.08.2013, čtvrtek, 17:35
Slovácko má cenný bo Vajdik: nemyslím si, zatím nikde nic nepředvedl a u nás by nebyl lepší, než ostatní a stejně by po s kecipep 22.08.2013, čtvrtek, 16:58
Slovácko má cenný bo Skalák do Brna...škoda :( vajdik 22.08.2013, čtvrtek, 16:26
Slovácko má cenný bo Tak jen pro doplnění - ÚTOK NEMÁME :( vajdik 22.08.2013, čtvrtek, 16:25
Slovácko má cenný bo Tak v sobotu nehraje Kuboš, tam je asi náhrada jasná - RAMBO, takže snad Kuncl, Trousil, Kosi, Rambo vajdik 22.08.2013, čtvrtek, 16:18
Slovácko má cenný bo Já bych hlavně dal šanci Biolekovi. V přípravě jeden z nejlepších a v mistráku nedostane šanci. Příd Survival 22.08.2013, čtvrtek, 16:07
Slovácko má cenný bo Cyra na to ještě nemá! probudte se lidi....ale potenciál má,v budoucnu ho zajisté ukáže tomek 22.08.2013, čtvrtek, 14:58
Slovácko si chce v d krgvrlds: jak dlouho chodíš na fotbal ??? riedlss 22.08.2013, čtvrtek, 10:00
Slovácko si chce v d Ykrsku nebo jak, technický? karagavrylydys 22.08.2013, čtvrtek, 09:17
Slovácko má cenný bo co se Havlíka týče mám stejný názor...já jsem ho viděl sice jen v jednom přípraváku s Karvinou ale m Buchlovjak 22.08.2013, čtvrtek, 00:08
Report z utkání na B škoda že se vždycky musí fandit jen když je k tomu důvod .. teď to byli ty dvě červené .. kdyby se t Starda 21.08.2013, středa, 21:04
Slovácko má cenný bo Kubáň mě příjde stabilně průměrný..určitě bych místo něho nedával Reinberka, ten mě příjde stabilně FOREVER 21.08.2013, středa, 20:00
Slovácko má cenný bo Každý máme na Kubáně jiný náhled,ale myslím si,že se všichni shodneme,že z obránců,kteří hrají pravi Petr 21.08.2013, středa, 15:41
Nalezeno 118487 záznamů ... 3830 - 3831 - 3832 - 3833 - 3834 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace