*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Slovácko přišlo o Do v Došana nepochybuju ve vápně je duležity a má vynikajíci hru po zemi,ale např. ted v Teplicích toho fcs 29.07.2013, pondělí, 12:06
Ondřejka: Byl jsem n a jinak Venca se mi zatím velice líbi,držím palce :) fcs 29.07.2013, pondělí, 12:03
Ondřejka: Byl jsem n to fcslovacko:jestli ostatní utočníky nebere za hráče do základu místo Doška,tak měl už dávno sehnat fcs 29.07.2013, pondělí, 12:00
Slovácko přišlo o Do když sem se dozvěděla, že Došan nehraje, tak mi málem slza ukápla.. tragédie!! nás hlavní pilíř.. n Babu 29.07.2013, pondělí, 11:51
Report ze zápasu s J je to přesně jak píšete, já sem to akorát nechtěla moc řešit veřejně, ale když už je to v placu, tak Babu 29.07.2013, pondělí, 11:49
Report ze zápasu s J riedlss: jak rikas ani trochu ho to nezviditelni a respekt si neziska, NAOPAK! NIKDY, NIKDY!!! Kvuli Buriss 29.07.2013, pondělí, 11:41
Ondřejka: Byl jsem n kdo sledoval dohráno včera tak Sváťa řekl že sa hledá utočník, když je Došan mimo, sem zvědavy koho ostuda slovácka 29.07.2013, pondělí, 11:30
Report ze zápasu s J matess: nejsem zastánce urážek atd., ale tu první větu jsi napsal moc dobře...pokud jsou lidi blbci riedlss 29.07.2013, pondělí, 11:29
Report ze zápasu s J zajimave je, ze kdyz se toho ujali kluci puk a buben tak to slo. Jinak se slusi pochvalit vsechny co Matesss 29.07.2013, pondělí, 11:26
Report ze zápasu s J lidr by mel byt clovek, ktery to ma v hlave v poradku, resi veci s rozvahou a ne clovek, ktery nada Matesss 29.07.2013, pondělí, 11:14
Ondřejka: Byl jsem n Bravo Venco, jeste budou ti pitomci skodovaccti litovat...a s tou pentlou jsi to rekl jak chlap, pal Buriss 29.07.2013, pondělí, 11:13
Report ze zápasu s J bez Miry to proste nejde!!! vic to komentovat nebudu, vrcholem vseho byl projev "jedince", ktery lid Buriss 29.07.2013, pondělí, 11:02
Záložník Rada po pro tak jak rika eLucky: kurevsky cas, kurevske vedro, kurevska hra a kurevsky teple pivo, kelimky byly tomrs 29.07.2013, pondělí, 10:27
Záložník Rada po pro to Pete: osobně si myslím, že přes kelímky se pouze ventilovali ostatní problémy, které sů - kurevsk eLucky 29.07.2013, pondělí, 09:58
Záložník Rada po pro Neřešte tu kelímky, je to teď nový trend a za chvílu to bude všude. Je to spíš o zvyku. Je to ekolog Pete 29.07.2013, pondělí, 09:53
Záložník Rada po pro to ondicz: osobně sem si myslel, ze bude i místo určené jenom ke vracení kelímků-záloh. Bohužel neby eLucky 29.07.2013, pondělí, 07:38
Záložník Rada po pro Jinak Céčkaři by se měli vážně probrat dnes mě to i Jiří psal .. Greif 29.07.2013, pondělí, 00:14
Záložník Rada po pro @celtic: a příště si taky budou lidi brat suvenýr?:) nebo sem to nepochopil a na každé utkání bude s ondicz 28.07.2013, neděle, 21:54
Záložník Rada po pro co se týče fotbálu tak potěšili jen 3 body...jinak bída...nejvíc mě nasralo to nakopávání na Hášu kt celtic 28.07.2013, neděle, 21:24
Záložník Rada po pro jakych nasranych balesaku?? uklizecku muze delat TONG PO, misto urazeni ostatnich fanousku. Doufam, Matesss 28.07.2013, neděle, 19:21
Záložník Rada po pro No a kdo bude furt uklízet ten bordel od nasraných balešáků .. taky nehrozí že pivo bude létat vzduc Greif 28.07.2013, neděle, 17:18
Záložník Rada po pro Babu. Ja doufam ze s postupnym ochlazenim teploty se bude hra menit k lepsimu, nechtel bych tak prot tomrs 28.07.2013, neděle, 14:39
Záložník Rada po pro Babu: Přeju také hezkou neděli! pajca 28.07.2013, neděle, 14:38
Záložník Rada po pro pajca: no řekněme, že slova jako kádrový posudek mi přijdou přehnaná.. a už mě to nebaví, diskutovat Babu 28.07.2013, neděle, 14:35
Záložník Rada po pro tomrs: jako včerejší zápas byl celkově dost námahavý, hra děsná, ale zas je super, že hraješ blbě, j Babu 28.07.2013, neděle, 14:33
Nalezeno 118485 záznamů ... 3850 - 3851 - 3852 - 3853 - 3854 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace