*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Na Jablonec! Zrušeno tak nějak .. to už to auto je lepší ..Spíš probíhá naprostá lenost a vypatlanost lidí ..na chlast to Greif 31.07.2013, středa, 12:04
Na Jablonec! Zrušeno myslim ze to nema smysl, okurkova pauza probiha u nas i na zacatku sezony :D myslim si, ze jestli da tomrs 31.07.2013, středa, 11:33
Na Jablonec! Zrušeno nechcete to nechat ještě do zítra běžet? lidi se dycky hlásí na poslední chvilku, když přibude pár, Babu 31.07.2013, středa, 11:22
Na Jablonec! Zrušeno Zítra ho zruším. Nebo spíš předělám na Bohemku nebudu tu 14 dní tak nebudu mět čas .. na vypisování Greif 31.07.2013, středa, 10:36
Na Jablonec! Zrušeno zruste ten vyjezd, nema to smysl, stejne se vice jak 20 lidi neprihlasi... tomrs 31.07.2013, středa, 10:25
Ondřejka: Byl jsem n to rim: ... nebo náhradníky, kteří nejsou zas tak moc útočníci - Kerbr, Ondřejka. ... neak nechápu c eLucky 30.07.2013, úterý, 14:40
Ondřejka: Byl jsem n Lakouš, že označíš Kerbra, to bych pochopil, ale že Vencu, to si ťukám na čelo.... rim 30.07.2013, úterý, 14:30
Report ze zápasu s J Kamara: to, že jsi fanoušek Slovácka Ti tady nikdo nevyčítá, naopak. Vidím to prostě trochu jinak, t riedlss 30.07.2013, úterý, 14:28
Report ze zápasu s J riedlss:Nevím co tu řešíš. Tak jsme udělali chorea kde byl název skupiny a co je na tom? Jsme fanouš kamara 30.07.2013, úterý, 13:38
Ondřejka: Byl jsem n tento klučina momentálně na zkoušce...... http://sport.aktuality.sk/c/150406/zoltan-harsanyi-nakoni Uhel 30.07.2013, úterý, 11:11
Report ze zápasu s J greife: reklama na co jako??? snad na slovácko ne????já na nic, ale kdybych to tak měl brát, BG a BW riedlss 30.07.2013, úterý, 11:03
Report ze zápasu s J Ale reklama je taky třeba hlavně když je nějaké výročí a tak ..takže to bych zas tak nebral ..ono ta Greif 30.07.2013, úterý, 10:35
Ondřejka: Byl jsem n Mamka po něm často uklízela poblité schody , když bydlel v Hradišti. tomisek 30.07.2013, úterý, 10:08
Ondřejka: Byl jsem n A jak jsem viděl Pospěcha, jak zaválel proti Olmiku, to by byl pane forward. Artigas 30.07.2013, úterý, 09:03
Ondřejka: Byl jsem n to kecipep: taky sem nad tím uvažoval proč ho nezařadí do áčka, ale to ví Sváťa nejlíp, takže mu bud ostuda slovácka 29.07.2013, pondělí, 19:00
Ondřejka: Byl jsem n A co je například s Martinem Holkem? Výměna za Martykána - tudíž bych očekával, že to bude kvalitní kecipep 29.07.2013, pondělí, 16:19
Slovácko přišlo o Do No šest týdnů je sakra dlouho, snad vedení začne stavět k Vencovi mladé draky :) Artigas 29.07.2013, pondělí, 15:56
Ondřejka: Byl jsem n Tož Střihavka by byl super do útoku :) Artigas 29.07.2013, pondělí, 15:55
Ondřejka: Byl jsem n padlo tam, že se hledá alternativa.kdo to bude jsem velmi zvědav, nahradit Došana není žádný med, ko riedlss 29.07.2013, pondělí, 14:20
Ondřejka: Byl jsem n Slovácko má prý zájem o Střihavku. Ten byl v létě vyřazený z kádru Příbrami a je volným hráčem. JoKeR 29.07.2013, pondělí, 14:03
Ondřejka: Byl jsem n podle mě by tam někdo ted místo něho mohl hrát z našich utočníku i když pravda že jeho výška nám bud fcs 29.07.2013, pondělí, 13:36
Ondřejka: Byl jsem n to fcs: nejsme klub, který by měl na to držet na lavce útočníka top kalibru když Libor má svoje míst eLucky 29.07.2013, pondělí, 13:27
Report ze zápasu s J Řezi po tomto výkonu na stupínek už ani nemusí chodit... na jednu stranu ho chápu, že vypěnil, ale t eLucky 29.07.2013, pondělí, 13:23
Report ze zápasu s J nikdo se neurazí za nic, bylo to dílo nás všech co jsme na tom zapracovali a nás všech vůbec, protož riedlss 29.07.2013, pondělí, 12:26
Ondřejka: Byl jsem n pro mě Venca včera největší bojovník...spolu s Kunclem a Truskou nejlepší hráči na hřišti celtic 29.07.2013, pondělí, 12:20
Nalezeno 118485 záznamů ... 3849 - 3850 - 3851 - 3852 - 3853 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace