*
včera
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Slabá návštěva je pr Taky si myslím, že to bylo vtipné, ale souhlasím s Michalem, že tohle si Švancek nezasloužil. Šovkovskij 03.06.2013, pondělí, 17:33
Slabá návštěva je pr hezké ano, ale myslím si, že Švanci si tohle od fans Slovácka nezaslouží... Michal fcs 03.06.2013, pondělí, 17:18
Slabá návštěva je pr hezké :-) kecipep 03.06.2013, pondělí, 17:13
Slabá návštěva je pr PRODÁM MERCEDES Rok výroby: 1977 Najeto: 1 986 771 km Cena: nabídněte. Výměna nebo na ND. Z Survival 03.06.2013, pondělí, 16:58
Slabá návštěva je pr neví někdo, jak zněl celý nápis chorea u toho hořícího mercedesu? díky kecipep 03.06.2013, pondělí, 16:20
Slabá návštěva je pr to BABU: Souhlas, vidím to stejně. Dušan nedostal moc branek, někdy zachytal super, ale taky dostal The Reds 03.06.2013, pondělí, 10:59
Slabá návštěva je pr Jestli tam bylo 2000 diváků tak to je moc ... Greif 03.06.2013, pondělí, 10:28
Slabá návštěva je pr Trousil a Došek nejlepší hráči sezóny, Kuncl nejlepší hráč jara, po zranění se dostat do takové form Babu 03.06.2013, pondělí, 09:24
Slabá návštěva je pr Souhlasím tomisek 03.06.2013, pondělí, 09:19
Slabá návštěva je pr Pro mě, nejlepší hráč Slovácka na jaro. Hory 03.06.2013, pondělí, 09:02
Fotbalové Slovácko s Já bych se rozhodl až podle losu .. Kdy vůbec bude ..slováci už ho mají dávno .. Greif 03.06.2013, pondělí, 06:05
Fotbalové Slovácko s ... ze žlutých se dá vykoupit (8 žlutých = 30 000,-) Arsen79 02.06.2013, neděle, 08:09
Fotbalové Slovácko s fantazie dneska, ale nejlepsi choral dala moje zena, kdyz jsem v koupelne na zrdcadlo vylepil zbyle Matesss 02.06.2013, neděle, 00:27
Fotbalové Slovácko s egi: já mám zase pocit, že veškeré tresty, udělené do konce soutěže přechází do další sezony, včetně Valheru 01.06.2013, sobota, 23:10
Fotbalové Slovácko s Babu,nevim jestli se žluté přetahují do další sezony-mám dojem,že ne.Že jenom červené. egi 01.06.2013, sobota, 23:06
Fotbalové Slovácko s valheru: taky fakt :-) karagavrylydys: jojo, to je, ale taky mu hrozila už asi pátý zápas v řadě, ta Babu 01.06.2013, sobota, 21:51
Fotbalové Slovácko s Škoda jen 8. žluté karty ... karagavrylydys 01.06.2013, sobota, 21:41
Fotbalové Slovácko s Babu: bude lepší, když stovku oslaví na domácím trávníku...věřím, že kotel nachystá pro tuhle přílež Valheru 01.06.2013, sobota, 21:15
Fotbalové Slovácko s po jedenácti rokoch vyhrát v Brně po gólech kovaných Brňáků Doška a Kunyho? Co víc si přát jako slad Babu 01.06.2013, sobota, 20:27
Fotbalové Slovácko s Super závěr kluci,,,sice první půle zase ustrašená a nic moc, ale soutěžní tečka na jedničku, zvlášť Pedro 01.06.2013, sobota, 19:38
Invaze do Brna jen z Jsem rad,že jsem jel.... FCS! tiomisek 01.06.2013, sobota, 19:21
Odmítl Bari – teď mě Narozen 8.7.1995. Takže velký potenciál. Šovkovskij 01.06.2013, sobota, 12:39
Odmítl Bari – teď mě nevíte jaky je ročník ? fcs 01.06.2013, sobota, 12:32
Invaze do Brna jen z Ještě dvě místa v trase přes napajedla ;) Greif 01.06.2013, sobota, 08:32
Invaze do Brna jen z není o čem ...budu tam, prestiž je ložená...chceme vyhrát ! juancarlos 01.06.2013, sobota, 00:29
Nalezeno 118461 záznamů ... 3866 - 3867 - 3868 - 3869 - 3870 ... 4738  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace