*
včera
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Invaze do Brna jen z Hlavne se hlaste!! Dejme aspon 300 lidi:) Matesss 29.05.2013, středa, 21:54
Invaze do Brna jen z Zatím to neřešit pokud by se někdo nemohl přihlásit udělám přesun ..ale ať daný napíše .. Greif 29.05.2013, středa, 21:45
Došek skolil i Ostra No myslím že by byla zajímavá i dvojice švancara došek,ale na druhou stranu je podle mě idealní když fcs 29.05.2013, středa, 21:08
Invaze do Brna jen z mam jeste jeden problem, odhlasil jsem se z vyjezdu a ted jsem se chtel prihlasit na jinou trasu, po tomrs 29.05.2013, středa, 20:53
Invaze do Brna jen z tzn. ani horko ani zima.. Jerry1984 29.05.2013, středa, 19:52
Invaze do Brna jen z eště info ohledně počasí... zatím to vypadá, že v sobotu bude v Brně relativně přijemně a teplo :-) Jerry1984 29.05.2013, středa, 19:50
Invaze do Brna jen z to tomrs: opravene... eLucky 29.05.2013, středa, 19:25
Invaze do Brna jen z no jo, počítej do 1,5 hodiny cesty :)) Jerry1984 29.05.2013, středa, 19:00
Invaze do Brna jen z fest: Zkus to logicky. Když se jede 2 hodiny před zápasem z UH, tak asi cesta z Brna do UH nebude tr FCSFRED 29.05.2013, středa, 18:30
Invaze do Brna jen z na posledni tri trasy se nejde prihlasit, pise to error500. eLucky?:D tomrs 29.05.2013, středa, 18:04
Invaze do Brna jen z Očekávaný návrat do UH? fest 29.05.2013, středa, 17:43
Invaze do Brna jen z Greife mám jednu technickou. Na trase č. 4 je uvedeno spousta lidí z UH a je tím znemožněno se přihl Buchlovjak 29.05.2013, středa, 16:35
Invaze do Brna jen z tvl to už je komedia tady :-D Jerry1984 29.05.2013, středa, 16:32
Invaze do Brna jen z Takže jestliže výjezd stojí 20 Kč, tak coby držitel Supporters karty bych měl mít 50% slevu, není-li Šovkovskij 29.05.2013, středa, 16:03
Report ze zápasu s B Babu: Nemyslím si, že by céčko bylo vyloženě nějak slabé, ale vzhledem k tomu, jaká byla návštěva, v Šovkovskij 29.05.2013, středa, 15:59
Invaze do Brna jen z to matesss: ano, dekuji Matysku. Radeji tedy se dostavim, aby nase pratelstvi nedostalo patnactikoru Buriss 29.05.2013, středa, 15:22
Invaze do Brna jen z ...kupec... ondicz 29.05.2013, středa, 15:04
Invaze do Brna jen z eLucky: kila ne, IQ, jako každý kupce těchto věcí:) ondicz 29.05.2013, středa, 15:03
Invaze do Brna jen z to ondicz: myslis 31 kilo?:D eLucky 29.05.2013, středa, 14:51
Invaze do Brna jen z jednu mám doma, a každé ráno se citím jako by mi bylo 31 ondicz 29.05.2013, středa, 14:50
Invaze do Brna jen z @riedlss: ne, na Jihlavu byly termodeky a matrace z kosmického materiálu ondicz 29.05.2013, středa, 14:49
Invaze do Brna jen z nebyla už tato akce náhodou do jihlavy??:D riedlss 29.05.2013, středa, 14:26
Invaze do Brna jen z to The Reds: Fuj! Takovy hnus... tak to asi nejedu:-! eLucky 29.05.2013, středa, 13:38
Invaze do Brna jen z To Jerry1894: Jo i s knedlíkem a na závěr ještě bude výlet do Pivovaru Starobrno :) The Reds 29.05.2013, středa, 13:36
Invaze do Brna jen z Burissu prihlasil jsem te, tak doufam, ze dojdes, protoze platit za tebe stornopoplatek 15kc fakt ne Matesss 29.05.2013, středa, 12:26
Nalezeno 118426 záznamů ... 3868 - 3869 - 3870 - 3871 - 3872 ... 4737  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace