*
včera
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Invaze do Brna jen z Časy sem pozměnil ale uvažuju o jednom autobuse který byl jel o těch 30-60 minut pozdíš bez zastávky Greif 29.05.2013, středa, 11:32
Invaze do Brna jen z já bych ještě doplnil, že u vstupu do autobusu obdrží dámy šitíčka a pánové sadu praktických šroubov ondicz 29.05.2013, středa, 11:27
Invaze do Brna jen z Reds: tak to se jistě vyplati, a dostanem gulas ? Jerry1984 29.05.2013, středa, 11:10
Invaze do Brna jen z Stejne moc lidi už ne přibývá.. Akce neakce a možna je to dobře, někdy min je víc.. Uvidíme :-) Jerry1984 29.05.2013, středa, 11:08
Invaze do Brna jen z to HonzaZ: Není, jen si u lídra autobusu musíš závazně objednat titanové hrnce s logem 1.FCS ve zvýh The Reds 29.05.2013, středa, 10:21
Invaze do Brna jen z to HonzaZ: je... mosíš fandit co to dá a byt v bílém!:D eLucky 29.05.2013, středa, 10:21
Invaze do Brna jen z Ahoj, proč taková sleva z 200 Kč na 20 Kč? Není v tom nějaký háček? :-)) HonzaZ 29.05.2013, středa, 10:13
Došek skolil i Ostra To byl teda pěkně chudý střelec:D eLucky 29.05.2013, středa, 10:13
Došek skolil i Ostra nee, Ivana dal 11 gólů a doteď je to nejnižší počet gólů co stačil na krále střelců.. Babu 29.05.2013, středa, 09:22
Došek skolil i Ostra to Pecan: pokud si dobře vzpomínám, tak Milanovi stačilo tehdy 13 gólů na vítězství, ale aj to je uk eLucky 29.05.2013, středa, 07:55
Došek skolil i Ostra Když už tu Skalák byl, tak asi měl dostat větší šanci, ale dle mě mohlo hrát částečně roli právě to, eLucky 29.05.2013, středa, 07:50
Došek skolil i Ostra Pecan> když se podíváš na statistiky http://gambrinusliga.cz/hrac/878-hrac.html tak jde vidět že Doš Pan Puk 28.05.2013, úterý, 23:32
Došek skolil i Ostra Došek nejlepší střelec Slovácka od dob Milana Ivany, což je myslím 8 let. Liga se změnila. Ivana dal Pecan 28.05.2013, úterý, 23:18
Invaze do Brna jen z Ano správně na prieglu či jak se tá kaluž menuje Greif 28.05.2013, úterý, 22:43
Invaze do Brna jen z Greif spíš myslí přehlídku ohňostrojů, které sů v Brně od 24. 5. – 16. 6. 2013. FCSFRED 28.05.2013, úterý, 21:39
Invaze do Brna jen z http://tn.nova.cz/sport/blogy/michal-hrdlickapozitivni-motivace-od-sparty-spravna-vec.html Migin 28.05.2013, úterý, 20:10
Došek skolil i Ostra Skalák měl dostat určitě větši šanci a to hlavně v těch zápasech kde se nedařilo,tam by se možná uká fcs 28.05.2013, úterý, 19:39
Došek skolil i Ostra Souhlas Sovkovskij,tak nemeli brat Skalaka,kdyz by ho nechteli kupovat,me hra Skalaka hodne libila,n celtic 28.05.2013, úterý, 19:08
Invaze do Brna jen z Je to oslava 100 let od založení Zbrojovky ;) kecipep 28.05.2013, úterý, 18:57
Invaze do Brna jen z Aha, a já si myslel, že Zbrojovka takto pompézně slaví záchranu v lize:-) Tak já věřím, že klukům br Šovkovskij 28.05.2013, úterý, 18:11
Invaze do Brna jen z Šovki: Zbrojovka vyhrála ligu. V roce 1978. Je tomu 35 let, takže takové menší výročí :-) champyon 28.05.2013, úterý, 17:58
Invaze do Brna jen z greif: Až do nedělního večera? kecipep 28.05.2013, úterý, 17:35
Invaze do Brna jen z Ohňostroj? Nevěděl jsem, že Zbrojovka vyhrála ligu:-) Šovkovskij 28.05.2013, úterý, 16:45
Došek skolil i Ostra A ještě poznámka, jak jsem psal níže, Skalák měl hrát místo Hlúpika, opce neopce... Šovkovskij 28.05.2013, úterý, 16:38
Došek skolil i Ostra Pokud tam bral realitu, naskýtá se základní otázka, proč jej tedy vůbec přiváděli? Aby seděl na lavc Šovkovskij 28.05.2013, úterý, 16:36
Nalezeno 118425 záznamů ... 3869 - 3870 - 3871 - 3872 - 3873 ... 4737  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace