*
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Slovácko v závěru li no bod dobrý, ale byla to dnes v Jihlavě holomajzna. Z obou stran katastrofální útoky, ale náš něco Pedro 22.05.2013, středa, 22:03
Slovácko v závěru li jojo přesně. Jaké dobojováno? Snad nejsme takové máčky, aby pro nás celá ligová sezona znamenala jen Babu 22.05.2013, středa, 21:46
Slovácko v závěru li Nic není dobojováno ! Ještě máme dva zápasy a záchranou ta sezona přece nkončí ne ? přece nehrajem FOREVER 22.05.2013, středa, 20:43
Slovácko v závěru li Hotovo-dobojováno.Už možeme myslet na novou sezonu. egi 22.05.2013, středa, 20:05
Středa fotbalu třeba pobavilo :)) riedlss 22.05.2013, středa, 13:32
Středa fotbalu třeba hezky, 52 lidí to mě pozitivně překvapilo, takže jedu taky,ale pochopitelně od západu;-) Jo bude to juancarlos 22.05.2013, středa, 13:25
Středa fotbalu třeba riedlss: Zapomněl jsi na Horácké náměstí, Horácké divadlo, Horácký zimní stadion, Horácký jarmark, H Šovkovskij 22.05.2013, středa, 13:06
Středa fotbalu třeba no ještě že mě máme :D takže pravidla jsou jasná. autobus nezdobit, šály schovat a všichni povinně v riedlss 22.05.2013, středa, 12:36
Středa fotbalu třeba Riedlss když pojedem stejnou cestou tak je to celkem reálná hrozba :-) Jerry1984 22.05.2013, středa, 12:23
Středa fotbalu třeba premyslim, jestli pojedu kdyz je tak hnusne pocasi:D:D:D:D Matesss 22.05.2013, středa, 11:59
Středa fotbalu třeba A buďme rádi, že je tu Greif, který se s těma výjezdama eště sere... protože nebyt jeho, tak už bus eLucky 22.05.2013, středa, 10:08
Středa fotbalu třeba Brašule, pojeď taky, udelame si krasnou stredu, holky budou mit radost :))) Buriss 22.05.2013, středa, 10:03
Středa fotbalu třeba Nucený výjezd:D No to mně poser... to je mi zase neaká nová debata:D Komu se tak líbili staré výjezd eLucky 22.05.2013, středa, 10:00
Středa fotbalu třeba tak snad to tak nebude i dnes s tím deštěm :). Ještě mě tak napadá, nevímn kolik se chystá do Brna P riedlss 22.05.2013, středa, 09:53
Středa fotbalu třeba šovki: no balili jsme se tehdy aj do vlajek a stejně sme byli, jak sa říká, zmrzlí jak hovna na pali Babu 22.05.2013, středa, 09:53
Středa fotbalu třeba Babu: Kdyby tu byl smajlík palec nahoru,tak jej použiju:-) Co se týče stadionu v Jihlavě, obecně je Šovkovskij 22.05.2013, středa, 09:49
Středa fotbalu třeba drslavická větev je tuhá a stálá!! :-) já když jedu na výjezd, tak je pro mě celý den speciální, tak Babu 22.05.2013, středa, 09:39
Středa fotbalu třeba Já Ti teda nevím rime, ale já když jedu na výjezd, tak proto, že se těším a jsem nahecovaný. Pokud b Šovkovskij 22.05.2013, středa, 09:36
Středa fotbalu třeba sto lidí sto chutí :D celý svět v prdeli :D riedlss 22.05.2013, středa, 08:31
Středa fotbalu třeba babušo, ale proti tobě nic! Ty se akorát vždycky dobře chytneš a to je to, co to tady aspoň rozvesel rim 22.05.2013, středa, 07:57
Středa fotbalu třeba Riedlss: tak teds mi úplně sebral slova..souhlas ve vsem. A řím má zas kecy na me,jako ostatně furt Babu 22.05.2013, středa, 07:48
Středa fotbalu třeba když chci jet tak jedu, když nechci nebo nemůžu nejedu,,určitě mě nikdo neovlivní tím, že sem napíše riedlss 22.05.2013, středa, 07:07
Středa fotbalu třeba Z mého pohledu jen proto, že by to všechno momentálně působí tak, že kdo nemá čárku / z výjezdu, tak Greif 22.05.2013, středa, 06:57
Středa fotbalu třeba rim.. ja uz bych to neresil, protoze co melo byt receno, receno bylo.. Matesss 22.05.2013, středa, 00:12
Středa fotbalu třeba Hoši jdu spát za pět hodin budíček a zase až do noci boj o ligovou příslušnost :-).FCS nafurt!!!! Buchlovjak 22.05.2013, středa, 00:11
Nalezeno 118400 záznamů ... 3873 - 3874 - 3875 - 3876 - 3877 ... 4736  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace