*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Středa fotbalu třeba Tak neříkám, že je to zrovna nějaké super číslo, ale vzhledem k tomu, kolik obecně jezdí lidí na výj Šovkovskij 21.05.2013, úterý, 16:37
Středa fotbalu třeba solidní nárust, v tolika už se dá aj trochu zahulákat Jerry1984 21.05.2013, úterý, 16:28
Středa fotbalu třeba to Sovki: ze nas jako jede 50+- do Jihlavy? To sa nemame moc cim chlubit;) Na semifinale poharu na S eLucky 21.05.2013, úterý, 16:09
Středa fotbalu třeba Tohle by se pak mělo poslat panu Kovářovi, až bude zase vykládat, kolik fanoušků Slovácka by jelo up Šovkovskij 21.05.2013, úterý, 15:56
Středa fotbalu třeba Priznavam, ze ja jedu enom kvuli dresu!:D Doufám, že vyhraju:D eLucky 21.05.2013, úterý, 15:53
Středa fotbalu třeba To fakt nemá logiku přitom v Hradci to muselo stát za to .. Nee :D No 48 Matesss a Burss ještě nejs Greif 21.05.2013, úterý, 15:47
Středa fotbalu třeba V neděli do Hradce 22 fanoušků, do Jihlavy ve středu 50 lidí. Fotbal opravdu nemá logiku. Buď všichn Šovkovskij 21.05.2013, úterý, 15:36
Invaze do Brna jen z je tam Greif 19.05.2013, neděle, 19:57
Invaze do Brna jen z V přihlášce chybí Uherský Ostroh :) Survival 19.05.2013, neděle, 19:28
Středa fotbalu třeba To mas pravdu sovki... Ladasman 19.05.2013, neděle, 13:09
Invaze do Brna jen z :-D Jerry1984 19.05.2013, neděle, 12:18
Invaze do Brna jen z Kurna :D Greif 19.05.2013, neděle, 12:06
Invaze do Brna jen z Se nám ta liga nějak prodlužuje, podle FAČR se bude hrát do té doby, dokud nespadneme:-) Šovkovskij 19.05.2013, neděle, 11:50
Invaze do Brna jen z eště si to datum uprav... do října čekat nebudu :-) Jerry1984 19.05.2013, neděle, 11:47
Invaze do Brna jen z Dik přehlédl sem to :D Greif 19.05.2013, neděle, 11:36
Invaze do Brna jen z Nemělo by být místo JIHLAVA spíše BRNO? Aby pak nedošlo k nějakému nedorozumění:-) Šovkovskij 19.05.2013, neděle, 11:25
Středa fotbalu třeba Jelikož se jedná o poslední výjezd v této sezoně, Brno nepočítám, to bude zase vandrák tour, tak vzh Šovkovskij 19.05.2013, neděle, 09:30
Středa fotbalu třeba V tombole je přislíben dres!Bude až po skončení ligy Greif 19.05.2013, neděle, 00:54
Středa fotbalu třeba Dobre lidi, jen tak dale. Hlaste se. Ladasman 18.05.2013, sobota, 19:06
Středa fotbalu třeba Myslim si, ze behem vikendu se ten bus naplni. Ladasman 17.05.2013, pátek, 12:55
Středa fotbalu třeba Na to, že se to hraje ve středu a je přihlášených už 17 lidí, je to docela slušné, já jsem čekal men Šovkovskij 17.05.2013, pátek, 12:37
Středa fotbalu třeba tak pokud je podmínkou 20 lidí tak proč nejet busem, že...... riedlss 17.05.2013, pátek, 12:29
Středa fotbalu třeba Kudla,Libor a Vracovjáci (2-3 budou vědět v neděli-pondělí) Greif 17.05.2013, pátek, 10:14
Středa fotbalu třeba Chcu jet... autem... ale jel bych klidne aj busem, ale vypada to, ze jeden-dva navic na (ne)zaplenen eLucky 17.05.2013, pátek, 09:51
Středa fotbalu třeba Lidi pome, hlaste se. Ladasman 17.05.2013, pátek, 09:40
Nalezeno 118400 záznamů ... 3875 - 3876 - 3877 - 3878 - 3879 ... 4736  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace