*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Středa fotbalu třeba Suproš .. nebojte pokud bus nepojede jedem autama poberem 13 - 18 lidí. Odjezd by se posunul o hodin Greif 17.05.2013, pátek, 06:23
Středa fotbalu třeba Pokud by nejel bus a jel by někdo z UH rád bych se k někomu přifařil..... hospital25 17.05.2013, pátek, 04:34
Středa fotbalu třeba zvažuju,dumám,špekuluju jak spojit nutné s příjemným ,abych to mohl dat.Svitla tu jistá možnost,ale juancarlos 17.05.2013, pátek, 00:49
Turnaj ve Lvově - Uk Teď mi došla zpráva : Jakub Bebej servus, daj dokopy nejaku partiu od vas, Eurofan je super, my id Greif 16.05.2013, čtvrtek, 21:52
Středa fotbalu třeba To nemá cenu komentovat ... asi vím kdo to je .. hlavně že mají mnozí jasno a já se pak od Slovanist Greif 16.05.2013, čtvrtek, 13:26
Středa fotbalu třeba tady jde vidět jak jsou někteří lidi škodolibí :/ přihlásí se nějaký x3543543sdgrg a bude tu radit riedlss 16.05.2013, čtvrtek, 12:56
Report ze zápasu s L proti ostravě bude proti nám stát jiný kotel, to by nás mělo ale ještě více zvednout a jet si minimá riedlss 15.05.2013, středa, 15:17
Středa fotbalu třeba vidím to bledě s přihlašováním a naplněním busu i když je ještě skoro týden tak už dopředu nabízím ž Buchlovjak 15.05.2013, středa, 12:25
Středa fotbalu třeba Jj, uz jsem prihlaseny z Veletin. Ladasman 15.05.2013, středa, 09:18
Středa fotbalu třeba když se přihlásíš tak se pojede .. Nechápu proč by sme to nedali i se zastávkou co tak zkusit googl. Greif 14.05.2013, úterý, 22:29
Středa fotbalu třeba Doufam ze nebude proti, sedi me to vic jak z brodu. Taky bych ten odjezd videl o neco driv. Ladasman 14.05.2013, úterý, 15:38
Středa fotbalu třeba *zpátky :D ondra.se 14.05.2013, úterý, 15:10
Středa fotbalu třeba pokud se to hraje v 18:00 jak je na netu tak to autobusem stihnete na zápas jen pokud nebudete vůbec x86-64 14.05.2013, úterý, 15:10
Středa fotbalu třeba Pojede to zptáky do Bojkovic ? :) ondra.se 14.05.2013, úterý, 15:10
Report ze zápasu s L Konec zapasu byl opravdu paradni, a presto ze jsme prohrali 3:0, tak jsem odchazel ze stadionu s usm jusephe 14.05.2013, úterý, 15:08
Středa fotbalu třeba Tak kdysi fungovala tak sem to tam dal :D Tak snad řidič nebude proti ;) Greif 14.05.2013, úterý, 13:07
Report ze zápasu s L eLucky: to je pravda...já dotěď stával tam, kde vždycky, už nějaký pátek stojím vedle nejspíše dětí riedlss 14.05.2013, úterý, 12:44
Středa fotbalu třeba *trasy Ladasman 14.05.2013, úterý, 11:29
Středa fotbalu třeba Chvalim za pridani trasi pres Veletiny. Ladasman 14.05.2013, úterý, 11:27
Report ze zápasu s L to riedlss: více gólů v naší síti... už bylo jasno a nikdo nesledoval ten kulatý nesmysl;) Prázdnota eLucky 14.05.2013, úterý, 11:25
Report ze zápasu s L Myslim ze byli dva napisi,v kazdy puli jeden.Na to druhym bylo. Mentalitu si v eshopu nekoupis. Na chaotix 14.05.2013, úterý, 11:11
Report ze zápasu s L bylo to fajn, ten počet je zarážející, ale snad si to proti chacharům zopáknem a zkusíme ten sektor riedlss 14.05.2013, úterý, 08:09
Report ze zápasu s L matesss: tak tak. Když odejdou, tak ať se nevrací. FCSFRED: tož to sem si vůbec nevšimla!! Dopíšu. A Babu 13.05.2013, pondělí, 23:00
Report ze zápasu s L pokud nekoho vubec napadne s kotle odejit, at si jde, je lepsi, kdyz budou takovy sedet na cecku nez Matesss 13.05.2013, pondělí, 22:35
Report ze zápasu s L to vylidňování kotle je děs, čekal jsem že to bude stagnovat ale je to čím dál horší. ale support vz ondicz 13.05.2013, pondělí, 22:03
Nalezeno 118400 záznamů ... 3876 - 3877 - 3878 - 3879 - 3880 ... 4736  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace