*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Bývalý trenér obou s to Reishauer:ano.1 poločas más přehráli.V 2 ani Budějky neexistovali.A kde bys šoupl Spartu po páteč egi 28.04.2013, neděle, 10:11
Bývalý trenér obou s fakt už mě někteří (fanoušci)serou,když se daří,tak jsou hráčům vlezení v prdelích,že jim jen kotnik mates 28.04.2013, neděle, 09:59
Bývalý trenér obou s Svoje názory si strč někam pokud vůbec na fotbal nechodíš či nejezdíš ...toto napsat po jednom či p Greif 28.04.2013, neděle, 09:45
Bývalý trenér obou s Co rict k tomu, ze nas posledni, sestupujici a nejslabsi mancaft ligy prehrava a tlaci i kdyz jeden Reishauer 28.04.2013, neděle, 09:24
Bývalý trenér obou s No jo 3:0 by bylo fajn ale měl sem pod 2,5 tak Mariáne díky ..A su rád že když odejde Haša ho nahrad Greif 28.04.2013, neděle, 09:23
Bývalý trenér obou s Co říct ke včerejšku? V prvním poločase můžeme být rádi za bezbrankový stav a to že jsme přežili tla Hory 28.04.2013, neděle, 08:12
Bývalý trenér obou s máme 27 bodu,myslím že 5 bodu bude stačit možná a min tak to nějak zvládnem,jen mě mrzí že už ted ne fcs 27.04.2013, sobota, 23:21
Bývalý trenér obou s fcs: 1.poločas byl špatný, Budějky nás přehrávaly. Možem byt rádi, že sme neinkasovali, to by bylo z champyon 27.04.2013, sobota, 23:14
Bývalý trenér obou s Jak dnes vypadal zápas ? Bylo tam nějaké zlepšení(hlavně od zálohy)? Vím že v takových zápasech moc fcs 27.04.2013, sobota, 22:49
Bývalý trenér obou s Ještě že Došana dneska podpořil Haša-kdyby louskli čokoládovny, tak už byli klidu v klidu. Artigas 27.04.2013, sobota, 22:44
Bývalý trenér obou s Hory to jsou zase kecy. Ach jo... peetrs 27.04.2013, sobota, 21:26
Bývalý trenér obou s to Hory: v poslední době mě některé tvé komenty zaskakují,proti Soukupovi nic nemám,odvedl tu spoust fcs 27.04.2013, sobota, 19:06
Bývalý trenér obou s Pokud by tady byl tento Pan trenér, nehráli bychom to co dnes hrajem. Pane Soukupe, pevně věřím, že Hory 27.04.2013, sobota, 16:05
Slovácko hraje klíčo dáme jim na prdel a DNESKA BUDE JAZDA!!!!!! rim 27.04.2013, sobota, 13:43
Slovácko hraje klíčo to:Habanec doufám že nebude hrát Hofman a Došek pokud nastoupí tak v záloze. Dan 27.04.2013, sobota, 13:01
Slovácko hraje klíčo protože su na fanouškovském webu, tak to tu napíšu.. kašlu dneska na fotbal, kašlu na hru... jdem se Jerry1984 27.04.2013, sobota, 13:00
Vyrukuje Slovácko na Hory: já bych měl strach až teprve potom co jsi vyplodil takovou chujovinu...ty jsi taky dobrý favor riedlss 27.04.2013, sobota, 10:26
Na lízátka!!! Když bude jeden budem rádi ... fanoušci na baterky ... Greif 27.04.2013, sobota, 08:13
Na lízátka!!! ok,to by bylo dobre,treba budu dva busy,ale asi ne .. ikdyz pro me je to vyjezd jara,vzhledem k dule JUVE 26.04.2013, pátek, 22:07
Na lízátka!!! Nazpět to může jet přes Brno .. Greif 26.04.2013, pátek, 22:04
Vyrukuje Slovácko na Hory? Si BLB!!! Zitra tu jihočeskou náplavu od Vlatvy rozbijem jak psy!!! rim 26.04.2013, pátek, 21:42
Vyrukuje Slovácko na S tou stranou je to supr. Uvidite,jak to bude ve druhe puli padat. Tipuju 4:0 pro nas :) Budejky dam Lajtra 26.04.2013, pátek, 15:40
Vyrukuje Slovácko na Ještě se nezačalo a Hory to už prohrál. Ykarus 26.04.2013, pátek, 14:50
Vyrukuje Slovácko na Chlapi, mám strach, že v tomto utkání je úplně jedno, na kterou stranu budeme začínat. Protože Buděj Hory 26.04.2013, pátek, 14:40
Na lízátka!!! Jo sak nesedal,ale nazpet by sme vystupli v Nesovicach na vlak,ted nemame vecer z UH zadny spoj ... JUVE 26.04.2013, pátek, 14:39
Nalezeno 118399 záznamů ... 3884 - 3885 - 3886 - 3887 - 3888 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace