*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Vyrukuje Slovácko na presne ma se hrat porad druhy polocas pod kotel,kdyz potrebujem vyvinout tlak ... tuto sezonu sme ta JUVE 26.04.2013, pátek, 14:09
Vyrukuje Slovácko na bude se hrát na kotel a vyhraje se, vše tak jako bylo dřív ;)) riedlss 26.04.2013, pátek, 14:03
Na lízátka!!! elucky: ok v poho .. JUVE 26.04.2013, pátek, 13:57
Na lízátka!!! to JUVE: mozna podle mapy.cz;):D eLucky 26.04.2013, pátek, 13:55
Na lízátka!!! vyde to uplne na stejno skoro,ale to je jedno :D JUVE 26.04.2013, pátek, 13:50
Na lízátka!!! to JUVE: to by byla zajímavá zkratka delší cestou;) eLucky 26.04.2013, pátek, 13:50
Na lízátka!!! Ja,ze se pojede smer Brno,skoda to asi nepojedu .. JUVE 26.04.2013, pátek, 13:45
Vyrukuje Slovácko na ja taky, ale stejne to bude prd platne:)) Matesss 26.04.2013, pátek, 12:45
Vyrukuje Slovácko na Já už jsem to vzkázal ;) Greif 26.04.2013, pátek, 12:39
Vyrukuje Slovácko na Taky mna to udivuje... pritom tu roky byvala tradice naprosto opacna a pokud to jen trosku slo, hral eLucky 26.04.2013, pátek, 11:50
Vyrukuje Slovácko na Toto mě vždycky hrozně sere, vyhrajeme los a vyberem si začínat útočit na stranu kotle a když se lám Ykarus 26.04.2013, pátek, 11:47
Vyrukuje Slovácko na neznamená to že "se jim lip hraje, kdyz nas maji druhy polocas v zadech" spíš to že sou z nás nervoz ondicz 26.04.2013, pátek, 11:25
Vyrukuje Slovácko na Jednoznačně 2.poločas útočit na kotel konečně zas. champyon 26.04.2013, pátek, 11:22
Vyrukuje Slovácko na tak vsichni to vzkajte hracum, na podzim nas vyslyseli...s matessem to vzkazeme do kabiny, ale cim v Buriss 26.04.2013, pátek, 11:20
Vyrukuje Slovácko na No na jaře nedá se říct že by se jim lépe hrálo :D Greif 26.04.2013, pátek, 11:00
Vyrukuje Slovácko na tato strategie ale vždy v těžkých zápasech ovoce nesla! Myslím, že by se to mělo zkusit! V dané situ rim 26.04.2013, pátek, 11:00
Vyrukuje Slovácko na na podzim jsme to zkouseli zmenit, par zapasu to tak bylo, ale na jare je to zpatky naopak, dle vysv Buriss 26.04.2013, pátek, 10:12
Slovácko padlo posed Je tu ,,vysněný zápas,, o zachranu jak někteří chtěli,tak pořádně zaplnme stadion a konečně musíme fcs 26.04.2013, pátek, 09:23
Vyrukuje Slovácko na Arsen: jeden dotaz směrem ke kapitánovi, trenérovi či kdo za to zodpovídá proč vždy první poločas út Greif 26.04.2013, pátek, 07:47
Slovácko padlo posed Dávno se tu zbláznili jiní a ticho po pěšině :) kecipep 26.04.2013, pátek, 06:45
Slovácko padlo posed Ačkoliv jsem zde spáchal milion keců a napsal milion pičovin, miluji Slovácko. V sobotu zápas o všec Šovkovskij 25.04.2013, čtvrtek, 22:07
Slovácko padlo posed prosim tě neblázni a drž sa břehu!!! rim 25.04.2013, čtvrtek, 21:20
Slovácko padlo posed Nevím, jak na tom je, ale volil bych na kraj zálohy Jelečka/Holka/Fujiho :-) Jinak vím, že Ilja byl kecipep 25.04.2013, čtvrtek, 16:22
Vyrukuje Slovácko na to vajdik: myslel jsem smaozřejmě i obranné standartky a nepiš tu o jeho formě,protože formu nemá až fcs 25.04.2013, čtvrtek, 14:13
Vyrukuje Slovácko na vajdik: co jsi udělal pro to, aby s tebou komunikovalo? Diskuzi tady samozřejmě sledujeme, ale reago Arsen79 25.04.2013, čtvrtek, 12:55
Nalezeno 118398 záznamů ... 3885 - 3886 - 3887 - 3888 - 3889 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace