*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Jedem na výlet.. v p je to správně to datum? MaraFCSK 11.04.2013, čtvrtek, 21:11
Jedem na výlet.. v p Každý výlet ze Slováckem stojí zato bez ohledu na výsledek:) Svou cestu znám NENÍ USTLANÁ NA KRÁSNÝC eLucky 11.04.2013, čtvrtek, 15:49
Jedem na výlet.. v p Na výlet...Pěkně výstižný nadpis :-) FCSFRED 11.04.2013, čtvrtek, 15:47
Košút po chybách neč @riedlss: :-D ondicz 11.04.2013, čtvrtek, 14:06
Košút po chybách neč to nečekal nikdo....... riedlss 11.04.2013, čtvrtek, 13:57
Slovácko v poháru ko kluci nasi nagelovani to maji cele v 3,14či!!! Vcetne nas!! DEKUJEME Buriss 11.04.2013, čtvrtek, 11:24
Slovácko v poháru ko šílené :D riedlss 11.04.2013, čtvrtek, 11:21
Slovácko v poháru ko Kuwa,bez střely na branku,to byl zápas cervik 11.04.2013, čtvrtek, 10:10
Michal Kordula: V Ja Jako ten pád vypadal docela dramaticky a nebezpečně. ale také jsem si všimnul, že tuším dva lidé Ti Hory 11.04.2013, čtvrtek, 09:16
Michal Kordula: V Ja riedlss: To byl panečku trapas, jsem se tam seskládal jak Lego. Jako pád neuvěřitelný, docela síla. Šovkovskij 11.04.2013, čtvrtek, 08:57
Michal Kordula: V Ja seděl jsem na desítky metrů daleko, ale nešlo to přehlédnout :D supr :Dhlavně, že jsi celý :))) hlav riedlss 11.04.2013, čtvrtek, 08:07
Michal Kordula: V Ja Stran toho, co zakopl v tom kotli. Tak já přiznávám, že jsem to byl. Samozřejmě si všichni myslí, že Šovkovskij 11.04.2013, čtvrtek, 07:22
Michal Kordula: V Ja No, doufám, že v nedělu zaberú, pač jak to tak vidím, tak pro tento mančaft ukopat šest bodů bude sa Artigas 10.04.2013, středa, 23:13
Michal Kordula: V Ja Já bohužel moc nevěřím, že se s Plzní nějak chytnem. Jim jde o první místo a nemůžou s nama ztratit Pecan 10.04.2013, středa, 23:03
Michal Kordula: V Ja no od Reinberka by to nebylo poprvé, takže bych se ani nedivil... ale ničeho sem si dneska nevšiml Survival 10.04.2013, středa, 22:35
Michal Kordula: V Ja Byla to prostá ubohost....absolutně žádná souhra, žádná myšlenka, výsměch té tisícovce fandů. kteří Pedro 10.04.2013, středa, 22:07
Michal Kordula: V Ja Závěr zápasu byl hodně emotivní ze strany fanoušků i hráčů. Nevim jestli někdo něco ukázal, každopád eLucky 10.04.2013, středa, 21:41
Michal Kordula: V Ja No nevím jestli neměli odvahu,spíš se obávám že jim na fanoučkach ani moc nezáleží i když v rozhovor fcs 10.04.2013, středa, 21:40
Michal Kordula: V Ja to fcs: Nechci to tvrdit, jen jsem něco viděl, jak se otočil a odcházel, bylo to dost z dálky, byl s lagic 10.04.2013, středa, 21:35
Michal Kordula: V Ja Hory: to byla jen malá kulturní vložka :-).. dotyčného radši nechám v anonymitě :-) v otázce support Jerry1984 10.04.2013, středa, 21:33
Michal Kordula: V Ja A jak to bylo v první půli s tím co spadl v tom kotli co ho zvedali? To byl tak napitý? Byla to cca Hory 10.04.2013, středa, 21:27
Michal Kordula: V Ja Radši budu chodit na naše žáky kde uvidím že to ty kluky baví a mají radost ze hry a určitě budu mít fcs 10.04.2013, středa, 21:26
Michal Kordula: V Ja to lagic:to jako fakt s tím Rainberkem?Hráči by měli být rádi,jak trpělivé fans maji a pokud se takt fcs 10.04.2013, středa, 21:24
Michal Kordula: V Ja Co bylo v té hrůze pozitivní, jak nastoupil Haša ta nesmírná snaha se prosadit,hlavně bezprostředně Hory 10.04.2013, středa, 21:07
Michal Kordula: V Ja Mně stačilo, jak si ty primadony po zápase mysleli, jak jim budem tleskat a když ne, tak se otočili lagic 10.04.2013, středa, 21:00
Nalezeno 118396 záznamů ... 3895 - 3896 - 3897 - 3898 - 3899 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace