*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Nesmíme se z toho po Hory to s tím habancem si jen myslíš,nebo je to oficialní ? A jinak proč by nemohla byt spokojenost fcs 14.04.2013, neděle, 21:09
Nesmíme se z toho po To Hory: Michal to vysvětlil za mě. Ty budeš zřejmě ten věčně nespokojený "fanoušek". to aby sis hle duffino 14.04.2013, neděle, 21:03
Nesmíme se z toho po co je spokojenost? to je, že většina hráčů chce hrát a BOJOVAT, ano dnes byl soupeř lepší a nechápu, Michal fcs 14.04.2013, neděle, 20:06
Nesmíme se z toho po Na stadion sem bohužel dnes nemohl jít, ale viděl sem aspon v televize a já sem tam viděl snahu, hla ostuda slovácka 14.04.2013, neděle, 20:03
Nesmíme se z toho po Spokojenost, co to je? S předvedenou hrou můžu být spokojen celou sezonu a mužstvo může sestoupit. V Hory 14.04.2013, neděle, 19:59
Nesmíme se z toho po já jsem byl dnes i přes prohru spokojený. Konečně fotbal, který hráli na podzim a na který se dá dív duffino 14.04.2013, neděle, 19:49
Nesmíme se z toho po Hory, Artigas, fcs_: tak dnešní výkon byl pro mě povzbuzením,Hory, koho si tak představuješ jako tre Michal fcs 14.04.2013, neděle, 19:14
Nesmíme se z toho po Po dnešku už dělí jen jedna prohra p. Habance od odvolání. Hory 14.04.2013, neděle, 19:04
Nesmíme se z toho po Ale když se podívám na tabulku tak mě ja blbě :/ už jen 3 body fcs 14.04.2013, neděle, 18:45
Nesmíme se z toho po tak sešívanci letos taky nic nehrají, tam bysme mohli bodovat. Artigas 14.04.2013, neděle, 18:25
Nesmíme se z toho po Já jsem náhodou spokojený,samozřejmě že mě serou ty neproměněné šance ze začatku druheho poločasu,al fcs 14.04.2013, neděle, 18:25
Nesmíme se z toho po Po Slávce už máme velmi příznivý los, v této věci jsem optimista. kecipep 14.04.2013, neděle, 18:19
Nesmíme se z toho po no nic, no... končí sranda, začíná náboženství. Do konca ligy je 7 kol, tych 40 bodů FCS nenahraje a Artigas 14.04.2013, neděle, 18:16
Nesmíme se z toho po a důvod? Dejf 14.04.2013, neděle, 17:03
Nesmíme se z toho po to mas od jakého zdroja? fana 14.04.2013, neděle, 14:24
Nesmíme se z toho po Dnes nebude Dušan Melichárek ani na lavičce. Hory 14.04.2013, neděle, 12:25
Jedem na výlet.. v p 25 lidí chci do čtvrtku večera, aby jel autobus. Greif 14.04.2013, neděle, 09:51
Jedem na výlet.. v p no mě to taky sere a v pondělí se mi jet nechce...vezmu si půl dne volno, ale už teď říkám, že pojed Buchlovjak 13.04.2013, sobota, 13:08
Nesmíme se z toho po Nemudrujte a dojděte fandit... Buchlovjak 13.04.2013, sobota, 13:05
Nesmíme se z toho po Alibistické kecy už nejsou na místě, chcceto zabrat, hrát jako napodzim..to bylo radost pohledět.. Skein 13.04.2013, sobota, 12:15
Nesmíme se z toho po Ovšem taky mě napadlo, že rudoši dneska určitě smetou sešívance v tom "slavném boji o Prahu" a přesk Artigas 13.04.2013, sobota, 11:52
Nesmíme se z toho po No už se pomalu potápí a bude hůř. Pokud nebudou chtít sami tak zítra to bude jak by řekl Habanec ne Bayern Munchen 13.04.2013, sobota, 11:32
Nesmíme se z toho po No obavy už mět nemosíš, plotňáci včera dali tvargle, FCS už jede ke dnu. Po tom co jste předvédli p Artigas 13.04.2013, sobota, 10:58
Jedem na výlet.. v p byl jsem připravený jet, nejedu nikam, protože piče.....!! riedlss 13.04.2013, sobota, 10:25
Jedem na výlet.. v p Sú to kundy z české televize,dlouho jsem se chystal s malým synkem na výjezd na Slavii a oni to mose guerero 12.04.2013, pátek, 16:09
Nalezeno 118396 záznamů ... 3893 - 3894 - 3895 - 3896 - 3897 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace