*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Slovácko utrpělo deb Spíš je škoda jak se ten vísledek 3:1 zrodil,poslední minuty do konce ... :( kdyby to bylo 1:1 tak j fcs 08.04.2013, pondělí, 19:47
Slovácko utrpělo deb Tak vest 2:0 by něměl být problém když to zvládl i Hradec ..jen to neudržel ..ale měli by sme být le Greif 08.04.2013, pondělí, 19:20
Slovácko utrpělo deb Reknu jedno kdyz kluci zaberou ve steru a postoupija v poharu tak jim kazdy promine co bylo!!! a s p michchal 08.04.2013, pondělí, 19:05
Slovácko utrpělo deb +1 kecipep 08.04.2013, pondělí, 18:58
Slovácko utrpělo deb Tak nějak prohrát s Plzní neva proto Haša na plac a třebas klidně i ten Trávník ten zastíní Sysla :D Greif 08.04.2013, pondělí, 18:50
Slovácko utrpělo deb pablol: je to tak, něco se zaseklo v hlavě a nejde to pryč.. je to o jedné výhře, remíze, dobrém výk Babu 08.04.2013, pondělí, 18:38
Šumi bude Slovácku p Nech se mu daří.Jak tady někteří psali, tak je to srdcař a ty tu potřebujem. pablol 08.04.2013, pondělí, 18:18
Slovácko utrpělo deb to fcs: čti pořádně, psal jsem "již poněkolikáté" Michal fcs 08.04.2013, pondělí, 18:17
Slovácko utrpělo deb Habanec se může rozkrájet a stejně nic.Musí si vyříkat vše v kabině pablol 08.04.2013, pondělí, 18:07
Slovácko utrpělo deb No myslím že klíč k ůspěchu by mohl být ve středu pohár.Pokud to dají tak to snich musí spadnout a s pablol 08.04.2013, pondělí, 18:05
Slovácko utrpělo deb 37. Haša, 43. Haša, 56. Haša - zápas juniorské ligy :O Takže snad konečně nastoupí,asi má co prodat fcs 08.04.2013, pondělí, 17:51
Slovácko utrpělo deb Já tento zápas neviděl,ale pokud má střídat Dušan,tak celá jedenáctka až na Trousila a Kuncla a prav fcs 08.04.2013, pondělí, 17:50
Slovácko utrpělo deb bohužel Dušan již poněkolikáté slabší výkon, rád ve středu uvidím v brance Heču Michal fcs 08.04.2013, pondělí, 16:55
Slovácko utrpělo deb jo kdyby někoho zajímalo, jak sme hráli z pohledu živého oka a ne textového onlajnu, tak bych to shr Babu 08.04.2013, pondělí, 16:14
Slovácko utrpělo deb možná je trochu paradoxní, že od té doby, co sme smolně prohráli s Příbramí se dost protočila sestav Babu 08.04.2013, pondělí, 16:03
Šumi bude Slovácku p já chcu titul ;) riedlss 08.04.2013, pondělí, 14:27
Šumi bude Slovácku p Já chcu němču!:D eLucky 08.04.2013, pondělí, 14:19
Šumi bude Slovácku p a já mám doma Ivanu! To by byly kurňa návraty! To by pak byl myslím aj titul!!! :-))) rim 08.04.2013, pondělí, 14:13
Šumi bude Slovácku p je na čase oprášit jeho dres,který mě kdysi po zápase hodil... mário 08.04.2013, pondělí, 14:00
Ať zmizí pochmurná n to fcs: talent netalent... takový hráč tady nemá co dělat... eLucky 08.04.2013, pondělí, 12:59
Ať zmizí pochmurná n Já hlavně nesnáším,když malí kluci co jsou v akademii slovácka potom vidím,jak jsou na domáci zápas fcs 08.04.2013, pondělí, 12:53
Šumi bude Slovácku p já jsem vyhlížel 3 body padající z nebes! :-) rim 08.04.2013, pondělí, 12:36
Šumi bude Slovácku p brácho, nevim kdo posledne vyhlizel padajici hvezdy z nebe:))) Buriss 08.04.2013, pondělí, 12:29
Ať zmizí pochmurná n fcs: nemyslím si to ani trochu, po té hitparádě, opravdu ne...ano řekl jsem že polovina se dojde pod riedlss 08.04.2013, pondělí, 12:27
Ať zmizí pochmurná n Vy myslíte,že na Plzen bude plný stadion ? Má byt dobre počasí,tak bych chtěl aby tak bylo,ale muj n fcs 08.04.2013, pondělí, 12:06
Nalezeno 118396 záznamů ... 3898 - 3899 - 3900 - 3901 - 3902 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace