*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Slovácko utrpělo deb Habance je potřeba podpořit!!! Michal fcs 08.04.2013, pondělí, 09:30
Slovácko utrpělo deb Krysy vylézají z kanálů... eLucky 08.04.2013, pondělí, 09:24
Ať zmizí pochmurná n to Michal fcs: radši prilakejme do hlediste jednoho FANOUSKA Slovacka, nez sto fanousku uspechu, kte eLucky 08.04.2013, pondělí, 09:23
Ať zmizí pochmurná n michal FCS: tak nějak ;) riedlss 08.04.2013, pondělí, 09:20
Ať zmizí pochmurná n to riedlss: jistěže, oni sů profíci. Ale já taky chodím do práce a dělám co mám, ale nejsu "srdcař", eLucky 08.04.2013, pondělí, 09:19
Ať zmizí pochmurná n To lucky: V našich poměrech a v době, ve které žijem, tak diváky do hlediště v drtivé většině případ Michal fcs 08.04.2013, pondělí, 09:18
Slovácko utrpělo deb Hory:z tebe mluví demence kámo...jsi najivní !!! riedlss 08.04.2013, pondělí, 09:17
Slovácko utrpělo deb Ty chlapce taky se me nelibi ze hrajou velike hovinko posledni dobou!!! Ale rekni me jedno olomouc p michchal 08.04.2013, pondělí, 09:14
Ať zmizí pochmurná n elucky:myslím, že my jako fans jsme už zkousli ledacos a hráči by nás měli brát jako příklad už něja riedlss 08.04.2013, pondělí, 09:08
Slovácko utrpělo deb Zapnu pc s tím, že si přečtu jméno nového trenéra, kteří hráči byli vyřazeni z A mužstva a ono nic. Hory 08.04.2013, pondělí, 09:04
Ať zmizí pochmurná n Každý výjezd, každý zápas Slovácka je takový jaký si ho uděláme! V Brně sme vytekli 7:0, ale jako fa eLucky 08.04.2013, pondělí, 09:01
Ať zmizí pochmurná n Buchlov:tady není tu nic k pochopení, pokud to člověk nemá tak zažité a necítí to tak, tak s ním nic riedlss 08.04.2013, pondělí, 06:38
Ať zmizí pochmurná n chodím na fotbál abych se radoval když už ne z výhry,tak aspoň z gólu (což se nám na jaře letos ješt celtic 08.04.2013, pondělí, 06:24
Ať zmizí pochmurná n celtic: ty a buchlov jste právě vystihli co na stadionu je (divák = to co popisuješ) a fanoušek (buc Valheru 08.04.2013, pondělí, 00:25
Ať zmizí pochmurná n Celtic: právě jsi kápl na to proč jsme aktuálně tak fanouškovsky slaboučký mančaft. Výjezd není jen Buchlovjak 08.04.2013, pondělí, 00:18
Ať zmizí pochmurná n Buchlovják...nechápu to jak sis mohl užít výjezd,když výkon Slovácka stál za starou bačkoru a utrpěl celtic 07.04.2013, neděle, 23:37
Ať zmizí pochmurná n Pecane tady se diskutovalo jen proto, že my fans jsme daleko horší jak hráči...všichni raději seděli Buchlovjak 07.04.2013, neděle, 23:12
Ať zmizí pochmurná n Já bych řekl, že jsme si užili krásnou neděli :-). Krom toho chodbalu co tam proběhl. Všichni kromě Buchlovjak 07.04.2013, neděle, 23:11
Záložník Jiří Valent to nemáte...vy je máte až moc nahoře! :-/ Pablo88 07.04.2013, neděle, 23:10
Ať zmizí pochmurná n No, ja jsem si osobne myslel, ze zajem o Slovacko upada, su rad, ze se tady konecne po dlouhe dobe r Pecan 07.04.2013, neděle, 23:08
Ať zmizí pochmurná n pohar taky velka škoda ... fcs 07.04.2013, neděle, 22:47
Ať zmizí pochmurná n Tak jsem viděl sestřih.. Velká chyba Košiho, ale stejně to byl až gól na 0:4. Nevytvořili jsme si ni kecipep 07.04.2013, neděle, 22:21
Ať zmizí pochmurná n vždy jsem fandil FCS a vždy budu,ale tohle mě fakt sere ... fcs 07.04.2013, neděle, 22:04
Ať zmizí pochmurná n jedeme dál, Svat'u je u mě dobrý trenér s charakterem,který Soukup postrádal, ligu zachráníme, Ykarus 07.04.2013, neděle, 21:51
Ať zmizí pochmurná n tak si říkám co by bylo lepší, jestli se na to totálně vykašlat, jít si svou cestou, jakoby stadion Jerry1984 07.04.2013, neděle, 20:57
Nalezeno 118396 záznamů ... 3900 - 3901 - 3902 - 3903 - 3904 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace