*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Výjezdový trojboj! P to Greif: nevim lesti delas dobre, kdyz tu verejne pises cizi cisla;) eLucky 05.04.2013, pátek, 10:19
Výjezdový trojboj! P Greife.Bílkáči oba jednou tam i zpět. Poprosil bych jasnonka23 at mi na sebe pošle do soukromé zpráv Buchlovjak 05.04.2013, pátek, 10:06
Výjezdový trojboj! P Tak z Kyjova 2x Lukáš a tata bud se to veme přes Kyjov nebo dojedou do Uh odjezd bych dal těch 9:30 Greif 05.04.2013, pátek, 10:04
Výjezdový trojboj! P Tak ja to jeste vice zkomplikuju:D Jedu autem a vezu Bazyho s pritelem a pana Dráta:D tomrs 05.04.2013, pátek, 08:53
Další prohra Slováck to tomrs: To je hajzl ten Habanec! Meli by mu naparit radnou pokutu znevazeni verohodnosti FAČR!:D eLucky 05.04.2013, pátek, 07:11
Výjezdový trojboj! P Ty ,Bílkáči 2x,Zico 1x ,Jasonek2x tak jak Bílkáči jedou jen zpět .. jsou ještě 3x místa kdo se přihl Greif 05.04.2013, pátek, 06:25
Výjezdový trojboj! P Jinak já slíbil odvoz Bílkáčům 2ks, chce jet Zico s Vendy, Jasonek 2ks a já. tzn. zatím 7 ks. Máš je Buchlovjak 05.04.2013, pátek, 00:56
Výjezdový trojboj! P Greife tak já budu teda řídit. Láká mě velice ta Zicova kořala ale tak budu papat bábovičku.... Buchlovjak 05.04.2013, pátek, 00:52
Výjezdový trojboj! P hvězdo přestaň plácat nesmysly...já velkou většinu lidí v kotli znám a všichni znají mě...souhlasím Buchlovjak 05.04.2013, pátek, 00:51
Výjezdový trojboj! P Prosil bych o dvě místa v autě. avšak jen na zpáteční cestu, v Jablonci se připojíme k těm, co přije jasonek23 04.04.2013, čtvrtek, 21:57
Výjezdový trojboj! P Tak výjez bude pouze autem 350kč kdo dá a napíše mě ten jede ..8 míst jeden řidič .. já nejedu .. Greif 04.04.2013, čtvrtek, 21:34
Další prohra Slováck Hlavně že Jarolíma za jeho výroky o sudích omilostnila - je to všecko jedna cajzlovská špina... Artigas 04.04.2013, čtvrtek, 20:33
Další prohra Slováck Disciplinární komise fotbalové asociace zahájí řízení s trenérem Slovácka Svatoplukem Habancem za je tomrs 04.04.2013, čtvrtek, 19:38
Další prohra Slováck No táák hecněme to lidi!!!V Čechách o sněhu nic neví :-). A už i tady začalo jaro... Buchlovjak 04.04.2013, čtvrtek, 19:02
Další prohra Slováck No v Čechách je daleko tepleji jak tady .. sníh žádný .. ti co pojedou autem at mě napíší .. Greif 04.04.2013, čtvrtek, 16:41
Další prohra Slováck jinak už se probuďme ze zimního spánku, o víkendu už bude fakt teplej, aj v Jablonci.. Jerry1984 04.04.2013, čtvrtek, 16:15
Další prohra Slováck jestli se ten bus nenaplní tak nejedu, co bude třeba samozřejmě přispěju do fondu za neúčast.. a poč Jerry1984 04.04.2013, čtvrtek, 15:51
Další prohra Slováck hergoooooooot buďme masochisti a užijme si to!!! ještě deset lidí :-)! Ale do večera..nebojme se toh Buchlovjak 04.04.2013, čtvrtek, 15:04
Další prohra Slováck díky..jen jsem si chtěl udělat jasno...;) riedlss 04.04.2013, čtvrtek, 08:18
Další prohra Slováck to riedlss: pokud sa nic nezmenilo tak jo. eLucky 04.04.2013, čtvrtek, 08:12
Další prohra Slováck kluci v jablonci se hraje v neděli v 15:00 ?? riedlss 04.04.2013, čtvrtek, 08:02
Další prohra Slováck to tomrs: tak masochismus tohoto zrna je u fanouska Slovacka celkem normalni;):D eLucky 04.04.2013, čtvrtek, 07:54
Další prohra Slováck Ja jsem klidny, tam ani tak nedojde moc lidi, kteri budou sledovat Peltovu holomajznu... kazdopadne tomrs 04.04.2013, čtvrtek, 07:44
Další prohra Slováck No do prdele... tak to je jasne... a pak ze to neni jedna velka komedie... este se to melo hrat v ut eLucky 04.04.2013, čtvrtek, 07:29
Další prohra Slováck A já se divím že se nikdo nehlásí na výjezd :-) Buchlovjak 03.04.2013, středa, 23:17
Nalezeno 118396 záznamů ... 3906 - 3907 - 3908 - 3909 - 3910 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace