*
DNES
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Další prohra Slováck kolega Bajer byl nezapomenutelný :D security, security :) Babu 03.04.2013, středa, 22:57
Další prohra Slováck Babu: ano, ja se od poharoveho utkani v Trebici s panem Bajerem osobne znam:D Jinak delegace fakt k tomrs 03.04.2013, středa, 22:26
Další prohra Slováck tecnický delegát Bajer :D :D to abysme jim poslali holuba, že nedorazíme asi radši :) Babu 03.04.2013, středa, 22:20
Další prohra Slováck tomrs: teď sem to přečetla na netu.. to už není ani vtipné ty delegace.. to je určo "čisté", liliově Babu 03.04.2013, středa, 22:17
Další prohra Slováck Tak jaky bude mit vyvoj utkani v Jablonci je jasne, kdyz jej bude piskat pan Jiri Adam,od vcerejska tomrs 03.04.2013, středa, 22:03
Další prohra Slováck The Reds. Na ČT jsem zprávy bohužel neviděl a nikde jinde to nebylo. Zkusím to najít někde v archívu Buchlovjak 03.04.2013, středa, 18:13
Další prohra Slováck Buchlovjak: Tak sestřih byl na ČT, branky padly přesně jak jsem předpokládal, po hrubém neobsazení s The Reds 03.04.2013, středa, 16:07
Další prohra Slováck No dobře no, tak hlavně at se ještě zabojuje o ten postup, jestli se ten pohár dá vyhrát, tak asi pr Leningrad 03.04.2013, středa, 15:56
Další prohra Slováck Leningrad: já bych hlavně podotknul, že utkání vidělo pouze 300 lidí a realizační týmy...a jen ti si Buchlovjak 03.04.2013, středa, 15:40
Další prohra Slováck Leningrad: Za dobu, kdy Slovácko je zpět v první lize, podalo stížnost na rozhodčího snad dvakrát, t Šovkovskij 03.04.2013, středa, 15:10
Další prohra Slováck Leningrad:čtete mezi řádky mi přijde,,,bavíte se o ,,A,, a my o ,,B,, obě dvě věci ovlivňují výsledk riedlss 03.04.2013, středa, 14:28
Další prohra Slováck Já zase nechápu, odkud berete to, že to mířím na Habance. Myslím na klub obecně, ještě ted se stydí Leningrad 03.04.2013, středa, 14:09
Další prohra Slováck rozhodčí nerozhodčí, už je to zase naše klasika, ty rozhdočí nám ty branky nedají....my začneme dobř Pedro 03.04.2013, středa, 14:07
Další prohra Slováck Leningrad: jak pročítám tak pročítám, padlo tady snad vše, jen se to řeší ve více diskuzích (ještě a riedlss 03.04.2013, středa, 13:47
Další prohra Slováck to Leningrad: neak nechápu kde sa díveš... za tu dobu co tu Habanec je si na sudí prakticky nestěžov eLucky 03.04.2013, středa, 13:43
Další prohra Slováck Leningrad: Naopak, myslím, že Habanec si to s hráči probere a myslím, že kritika na hráče i zde na Šovkovskij 03.04.2013, středa, 13:28
Další prohra Slováck ty vole kdyby se nepodával protest, tak si nikdo výkonu sudího ani nevšimne, zase máme problém se su Leningrad 03.04.2013, středa, 13:23
Výjezdový trojboj! P Tak Zico láká na výjezd .. litr slivovice,napecene buchticky,babovicku ..alůe vypadá to na tranzit p Greif 03.04.2013, středa, 12:48
Kouč Slovácka byl po Ty vole tady je zas chytrých .. hovno víte jak fotbal probíhal a vaše fikce sou fakt úsměvné prostě Greif 03.04.2013, středa, 12:45
Kouč Slovácka byl po Souhlasím tady s kolegy pode mnou (v diskusi). Na jaře prostě tito hráči ukázali (a konec konců i v Šovkovskij 03.04.2013, středa, 11:59
Kouč Slovácka byl po nevím, nechci do toho ani vidět..vypadá to ale, že hráči jsou za vodou tak proč to řešit??! měli by riedlss 03.04.2013, středa, 11:05
Kouč Slovácka byl po Problém je ten, že p. Habanec to vzal kamarádsky s hráči, ze začátku to fungovalo díky efektu nový t Hory 03.04.2013, středa, 10:57
Kouč Slovácka byl po Pokud jsou v kabině hráči, kteří dělají nějakou revoltu vůči trenérovi, nesnaží se, nemají, tak by s Pecan 03.04.2013, středa, 10:43
Kouč Slovácka byl po Tak hradišťská kocábka se zas začíná potápět; zajímavé, že Salák, který hrál velice dobře, se jaksi Artigas 03.04.2013, středa, 10:41
Další prohra Slováck rozhodčí, kapitola sama o sobě...Plzeň-Sparta zápas odpískaný Starkem, aby náhodou nedošlo k nějaké riedlss 03.04.2013, středa, 10:35
Nalezeno 118396 záznamů ... 3907 - 3908 - 3909 - 3910 - 3911 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace