*
DNES
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Kouč Slovácka byl po je trochu škoda, že dostanem branku je po nás :-D Jerry1984 30.03.2013, sobota, 16:52
Kouč Slovácka byl po to fcs : to máš pravdu, ale rozdíl u některých ve výkonu oproti podzimu je obrovský a pár borců by s Michal fcs 30.03.2013, sobota, 15:54
Kouč Slovácka byl po Kdyby se měl dívat na poslední výkony,tak by v zakladu nezustala ani polovina hráču,ale taky doufám fcs 30.03.2013, sobota, 15:52
Kouč Slovácka byl po Doufám, že ukáže na ty správné a nebude se dívat na jména, ale na poslední výkony Michal fcs 30.03.2013, sobota, 14:52
Kouč Slovácka byl po Nejde o to, že jsme prohráli v Boleslavi, ale způsob jakým jsme prohráli. A to si skutečně žádá vyvo Moravian 30.03.2013, sobota, 14:44
Kouč Slovácka byl po Když někteří psali že důvodem špatné návštevnosti v domácích zápasech je,že se hraje klidný střed ta fcs 30.03.2013, sobota, 14:22
Kouč Slovácka byl po hlavně se z toho nepos*at.. Jerry1984 30.03.2013, sobota, 13:36
Habanec chce v Boles A ještě jednu věc si myslím, že ten tým nedrží při sobě. Prostě ti hráči mají udělané skupinky a a t Bayern Munchen 30.03.2013, sobota, 12:37
Habanec chce v Boles Jo a ještě jedna věc ja píše Bayern, bylo to za Soukupa i za Habanca, proč půl sezóny se stejnými hr Pecan 30.03.2013, sobota, 12:25
Habanec chce v Boles Trochu mně vadí to neustálé vymlouvání na rozpočet, my nejsme tak chudý klub, jak se všude vykládá, Pecan 30.03.2013, sobota, 12:23
Habanec chce v Boles Já nepochopím, že tento tým hrál na podzim pod Habancem opakuji pod Habancem krásný a pohledný fotba Bayern Munchen 30.03.2013, sobota, 12:18
Habanec chce v Boles to rim:já budu určitě rád když se udržíme,ted už nečekám že skončíme v první polovině tabulky ... fcs 30.03.2013, sobota, 12:09
Habanec chce v Boles to lagic :Podle mě kvalita nechybí jen jde o psychiku hráču,prohrávají,naserou se jeden na druheho a fcs 30.03.2013, sobota, 12:08
Habanec chce v Boles to fcs: Vždyť říkám, že chybí kvalita, bohužel hráči asi na víc nemají... lagic 30.03.2013, sobota, 12:06
Habanec chce v Boles de to od deseti k pěti!!!! asi tak! a myslím to celkově!!! Mám takové "jakési" tušení, že nás dříve rim 30.03.2013, sobota, 11:55
Habanec chce v Boles Michal fcs: Ale to jde ruku v ruce...když není kvalita, nejsou schopní si přihrát na 5 metrů, tak to lagic 30.03.2013, sobota, 11:52
Habanec chce v Boles to lagic : To chceš říct že Boleslav nám nedovolila hrát ? Naše záloha vubec o sobě nevěděla a byla fcs 30.03.2013, sobota, 11:51
Habanec chce v Boles opr. fanoušci Michal fcs 30.03.2013, sobota, 11:27
Habanec chce v Boles lagic: ale tady se poukazuje na bojovnost a chuť se poprat o výsledek, to nemá s kvalitou kádru nic Michal fcs 30.03.2013, sobota, 11:27
Habanec chce v Boles Lidi, buďte soudní. Vždycky se hraje jen to, co dovolí soupeř. Nemáme tým na to, abychom hráli vrch lagic 30.03.2013, sobota, 11:23
Habanec chce v Boles Srdcaři by měli být hlavně odchovanci a být hrdí na to, že hrají ligu za svůj mateřský klub.Momentál Michal fcs 30.03.2013, sobota, 11:20
Habanec chce v Boles rozekm většina hráčů má nějaké fans v...jde jim o money nic víc....je to tu samý žoldák až na malé v peet 30.03.2013, sobota, 11:12
Habanec chce v Boles Přislo mně, že hráči ani nevěděli, že tam mají nějaké fanoušky, když nedošli ani na děkovačku na kon rozekm 30.03.2013, sobota, 10:34
Habanec chce v Boles fcslovacko To si piš, že bude jiný, ale aby nebyl ještě horší....je dobře, že se to mužstvu vrací za peet 30.03.2013, sobota, 10:17
Habanec chce v Boles Klid Klid, do konce sezony daleko, příští zápas může byt uplně jiný :-) ostuda slovácka 30.03.2013, sobota, 09:08
Nalezeno 118396 záznamů ... 3910 - 3911 - 3912 - 3913 - 3914 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace