*
DNES
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Habanec chce v Boles to Hory: ze Soukupem se běž vycpat.... Michal fcs 30.03.2013, sobota, 08:34
Habanec chce v Boles "Včerejší utkání jsem neviděl" všeobecně mi to připadá,že kolikrát nejvíc pičujou ti, co ani na stad Pett 30.03.2013, sobota, 03:58
Habanec chce v Boles Včerejší utkání jsem neviděl, ale jsem rád, že opět čtu o tom, že jediný kdo se snažil, byl Kuncl. T Hory 30.03.2013, sobota, 03:52
Habanec chce v Boles Tohle fakt neni normalní,potom tu piště že ve slovácku jsou srdcaři,jediný Kuncl mě přišel že hral d fcs 29.03.2013, pátek, 23:07
Výjezdový trojboj! P tak tak kromě jedné vyjímky z vlastních řad, což považuji za uzavřenou záležitost hihihi mates 29.03.2013, pátek, 23:00
Habanec chce v Boles Možná je Habanec dobry trener,ale ne tak jak jste si všichni mysleli,tohle jsem uplně čekal a věřte fcs 29.03.2013, pátek, 22:58
Habanec chce v Boles aj kdyby slovacko trenoval samotny murinho tak jsem nasrany dnes to byla fakt ostuda rozekm 29.03.2013, pátek, 22:41
Habanec chce v Boles A už se začíná ukazovat,jak tu schází trenér Soukup. Euforie z nového trenéra vyprchala a realita je Hory 29.03.2013, pátek, 22:29
Habanec chce v Boles rikejte si co chcete, ale vy jste to nevideli na zivo jako ja, protoze kdyby jo, tak krituzujete 2x rozekm 29.03.2013, pátek, 22:11
Habanec chce v Boles nemohu si pomoct, ale nabývám dojmu, že teplické překvapení bylo jen jednou naší náhodou. Jsme totál Pedro 29.03.2013, pátek, 21:55
Habanec chce v Boles To fana: Kdyby děcka doma nezlobili tož jidu s tebů ,aby mě bolelo mezi ušima aj z nečeho jiného než matigli 29.03.2013, pátek, 20:58
Habanec chce v Boles ...že neuděláš nic z toho a jenom dokážeš vypisovat... ondicz 29.03.2013, pátek, 20:41
Habanec chce v Boles @fana: klidně měj permice ještě z první republiky, protože guerero netvrdil že nechodíš na fotbal, a ondicz 29.03.2013, pátek, 20:40
Habanec chce v Boles matigli su v pohode,kdyz mame ty svatky a dva kosty slivovice pred nami, mej se fajn fana 29.03.2013, pátek, 20:32
Habanec chce v Boles To fana : Na děcka sa nesmíš zlobit ,ty zlobíja furt. matigli 29.03.2013, pátek, 20:20
Habanec chce v Boles guerero na pravdu se kazdy vytaci a diskuze je o tom,drive se hral fotbal,nebo se bojovalo myslim ti fana 29.03.2013, pátek, 20:14
Výjezdový trojboj! P Mohu potvrdit, mates se nikdy nikoho nedotkl:-)) Šovkovskij 29.03.2013, pátek, 19:36
Habanec chce v Boles fana,ty vole,ty jsi buď nemocný a nebo jsi dement,je zajímavé,že dycky vylezeš,když sa prohraje,ješt guerero 29.03.2013, pátek, 19:02
Habanec chce v Boles no podle článku to vypadá že sme předvedli velké kulové a další venkovní zápas před nama...budete to ondicz 29.03.2013, pátek, 18:58
Habanec chce v Boles vyborne opet se ukazuje,jake mame srdcare a bojovniky za nas tym se budem prat,ale akorat v sazkovyc fana 29.03.2013, pátek, 18:44
Habanec chce v Boles Zpátky na zem. Iluze jsou krásná věc, ale my jsme prostě celek s kvalitou 8. - 12. místa. S trochou Moravian 29.03.2013, pátek, 18:12
Habanec chce v Boles pokud budem pokračovat v takových výsledcích můžem na střed tabulky v klidu zapomenout..nicméně třeb Jerry1984 29.03.2013, pátek, 17:58
Výjezdový trojboj! P Stars.161:jsem BWa a jsem na to hrdý a politiku na fotbal netahám a ani nemíním tahat a Elucky má pr mates 29.03.2013, pátek, 17:06
Výjezdový trojboj! P Mirek: Co se ti na tom nelíbí ? Stars.161 29.03.2013, pátek, 16:53
Habanec chce v Boles co to zas předvádí ? hruza ... neměl jsem si ani aktivovat ten učet za 30 kč ... fcs 29.03.2013, pátek, 16:46
Nalezeno 118396 záznamů ... 3911 - 3912 - 3913 - 3914 - 3915 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace