*
DNES
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Beru to jako fakt, ř Já jenom, že tady někteří říkají, že se nic neděje. Ano, ok, hrajeme střed tabulky. Mě ale nejvíc se Brutik 17.03.2013, neděle, 14:13
Beru to jako fakt, ř lucky: Teď jsem to chtěl napsat. Michal: Však jo, věc názoru :) Skalák také dobrý kecipep 17.03.2013, neděle, 14:11
Beru to jako fakt, ř to rim: Pokud hráči odchodí zápas s nezájmem, su pro vypískání, včera bojovali o body od začátku do eLucky 17.03.2013, neděle, 14:02
Beru to jako fakt, ř absolutně nechápu jinou věc a to je, proč má někdo po prohraném zápase potřebu vyvolávat "hoši děkuj rim 17.03.2013, neděle, 13:57
Beru to jako fakt, ř to kecipep: nevím, nechci se hádat, s Kunclem souhlas, již několikátý zápas výborný výkon, ale Hlůpi Michal fcs 17.03.2013, neděle, 13:50
Beru to jako fakt, ř Kupování/prodávání.. nechápu, že to vůbec někdo myslí vážně :-) Včera výborný výkon kromě té koncovk kecipep 17.03.2013, neděle, 13:39
Beru to jako fakt, ř Doma nehrajeme tak lehce, prostě proto, že se očekává, že vyhrajeme a asi je to svazuje trochu. Zákl Babu 17.03.2013, neděle, 13:16
Beru to jako fakt, ř škoda nám se moc doma nedaří nebo spíš máme větší smůlu než venku....dáme jeden gol doma a už to poj fanaticos791 17.03.2013, neděle, 13:03
Beru to jako fakt, ř michal... ja sem uplne klidny;-) jeste jednu vetu k tomu. kdybych to slysel od nekoho na tribune drz Matesss 17.03.2013, neděle, 13:00
Beru to jako fakt, ř no hlavně Láďa je utopený na křídle, odsud ani hru tvořit nemože. Hlúpika vyměnit za Skaláka, Laďu d RNA 17.03.2013, neděle, 12:57
Beru to jako fakt, ř ještě něco, kdo má kontakt na někoho ze slováckého deníku, tam si jeden diskutující odpovídá na své Michal fcs 17.03.2013, neděle, 12:46
Beru to jako fakt, ř elucky... jen jsem to slysel, tak jsem to v nasranosti pustil ven. vcera jsem byl neskutecne vytocen Matesss 17.03.2013, neděle, 12:41
Beru to jako fakt, ř Nechtěl jsem přispívat, ale musí to ven. Gol z ničeho, opět tam není čisté svědomí u Dušana:-(, Rein Michal fcs 17.03.2013, neděle, 12:26
Beru to jako fakt, ř souhlas s Pecanem a eLuckym...a pro Lajtru: když chodíš na fotbál a ani si nezabékáš gól,tak tě to š celtic 17.03.2013, neděle, 12:17
Beru to jako fakt, ř *místo "nula" "díra" Jerry1984 17.03.2013, neděle, 12:16
Beru to jako fakt, ř Lajtra: to že se někdo zvedne a odejde je jeho názor.. nebudu se jich zastávat, za sebe jsem si to u Jerry1984 17.03.2013, neděle, 12:16
Beru to jako fakt, ř to Lajtra: on hlavne Došek sice je vysoký čahoun, ale je na něm vidět, že se časem ohromně zlepšil v eLucky 17.03.2013, neděle, 12:03
Beru to jako fakt, ř My jsme opravdu narod :D Zkuste se podivat na tabulku a uvidite,ze proste nemuzeme vyhravat kazdy za Lajtra 17.03.2013, neděle, 11:45
Beru to jako fakt, ř eLucky. Myslím, že se na ni nedral, naopak první měl balon Kuncl a dal ho Volešákovi. Bylo vysloveně zdrh 17.03.2013, neděle, 11:33
Beru to jako fakt, ř to Pecan: s timto nazorem sa ztotoznuju. Za vcerejsek mozu hracom vytknout, ze nedali gol, ale ne ze eLucky 17.03.2013, neděle, 11:16
Fotbalisté Slovácka: Valheru: Pro mě to problem byl,každopádně díky za radu všem :) fcs 17.03.2013, neděle, 11:13
Fotbalisté Slovácka: Valheru: Pro mě určitě ne, ale kdybys dobře četl, tak borec byl v práci a na benzinku nemohl. FCSFRED 17.03.2013, neděle, 10:43
Beru to jako fakt, ř Opravdu nevím proč jsou tady v tomto regionu lidi tak paranoidní. Možná jsem já naivní, ale odevzdan Pecan 17.03.2013, neděle, 10:28
Beru to jako fakt, ř S-D: nevim kde ti sel dolu, doslu sel jen u 2 sazkovek z 10 a naopak u 5 sel jeste na vrch http://ww CeZeRo 17.03.2013, neděle, 10:23
Beru to jako fakt, ř ono není žádným tajemstvím že za p. Soukupa někteří hráči vsázeli,takže je dost možný že se tomu děj S-D 17.03.2013, neděle, 10:19
Nalezeno 118391 záznamů ... 3922 - 3923 - 3924 - 3925 - 3926 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace