*
DNES
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Volešák: Z 90% jsem tak tak, nedali bysme včera gól ani ze tří penalt, ani kdyby se hrálo 190minut.. Babu 17.03.2013, neděle, 21:54
Beru to jako fakt, ř toto kolo je bomba.. Dukla, Slovácko aj Zbrojovka pohrdly penaltou :-D Babu 17.03.2013, neděle, 21:52
Beru to jako fakt, ř Jinak v dohránu Budějky:Brno - koncovku nemáme zdaleka tak špatnou :-D kecipep 17.03.2013, neděle, 21:40
Volešák: Z 90% jsem Laďo zápas blbec. Ser na to, je to za nama, jedeme dál.... peetrs 17.03.2013, neděle, 21:31
Volešák: Z 90% jsem penalta nebyla rozhodně rozhodujícím okamžikem..střelecký nezmar riedlss 17.03.2013, neděle, 21:17
Volešák: Z 90% jsem no doufám, že se chlapci dnes dívali, jak se dá rozebrat Dukla v domácím prostředí. Pedro 17.03.2013, neděle, 20:54
Volešák: Z 90% jsem tak tak..začat zase poctivě od začátku.. jakoby do teď nebylo nic. FCS! Jerry1984 17.03.2013, neděle, 20:48
Volešák: Z 90% jsem Laďo hlavu vzhůru, každý má občas den blbec, příště to bude lepší a nějaký ten gol tam brzo padne Michal fcs 17.03.2013, neděle, 20:36
Volešák: Z 90% jsem fcslovacko: tak si to mysli dál, ale jestli jsi tam byl, tak bys takovou věc nikdy neřekl.. A k tomu Babu 17.03.2013, neděle, 20:17
Volešák: Z 90% jsem Nevím proč ale myslím, že ten zápas mohl být klidně i prodaný, Starka je všeho schopný a Krejčí rád ostuda slovácka 17.03.2013, neděle, 19:55
Volešák: Z 90% jsem Čas pro Trávníka? :) kecipep 17.03.2013, neděle, 19:44
Beru to jako fakt, ř michalfcs: vůbec mu neodpovídej, nech se vycuká jinde! Myslím, že po tom, co naši hráči předvedli za Babu 17.03.2013, neděle, 17:59
Beru to jako fakt, ř to je klasika, vyhraje sa 4:0 a pak si člověk říká, že radši mohlo byt čtyřikrát 1:0 :-) Babu 17.03.2013, neděle, 17:58
Beru to jako fakt, ř to fana: vítej na foru provokatérů, že jste se zase vyrojili, znovu opakuji a už jsem to tu kdysi ps Michal fcs 17.03.2013, neděle, 17:57
Beru to jako fakt, ř Hoffman podle mě hraje slušně, Volešák určitě na střed, on není to rychlé křídlo, co se probije,on m Babu 17.03.2013, neděle, 17:56
Beru to jako fakt, ř K nasazení bych nebyl tak kritický, bojovali, dřeli, ale nevím proč tam byla tak velká nervozita. Pa Primitivo 17.03.2013, neděle, 17:54
Beru to jako fakt, ř Kolik do kabiny přiteklo?..........tak a do mě elucky aspol. fana 17.03.2013, neděle, 17:32
Beru to jako fakt, ř Mě jen sere,že jsme opět pomohli největším lamám z ligy cervik 17.03.2013, neděle, 17:23
Beru to jako fakt, ř fcs.. do desateho misto je to bezesporu fajn a ja osobne chci abysme porazeli takove tymy jako je tr Matesss 17.03.2013, neděle, 16:53
Beru to jako fakt, ř to fcs: Daníček je defenzivní záložník a na jeho místě se celkem obstojně chytil Hofman, i když z je Michal fcs 17.03.2013, neděle, 16:21
Beru to jako fakt, ř Já jsem zápas bohužel včera neviděl,ale dal bych konečně šanci Daníčkovi,ani jeden ze záložníku nehr fcs 17.03.2013, neděle, 16:11
Beru to jako fakt, ř Nejsu sice Habanec, ale já bych zkusil Volešáka dat tam kam patří tj. do středu zálohy, kde by s Jur Pecan 17.03.2013, neděle, 16:08
Beru to jako fakt, ř naprostý souhlas s Brutíkem,,,a ke kecipepu,,Hlupík měl jen na Jaro asi 5 tutovek a všechny zazdil a celtic 17.03.2013, neděle, 15:23
Beru to jako fakt, ř Nechtěl jsem reagovat, ale musím.Mnozí z vás, hlavně e-lucky zde píše, jak byl Hruška výborný...ano, 1.robo 17.03.2013, neděle, 15:20
Beru to jako fakt, ř Létal jeden centr za druhým?? Tak to máme zřejmě jinou představu o tom, co je centr a co ne. Což se pajca 17.03.2013, neděle, 14:19
Nalezeno 118391 záznamů ... 3921 - 3922 - 3923 - 3924 - 3925 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace