*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Fujerik: Skončit s f Přidávám se. Lukáš má na ta zranění strašnou smůlu. O to více ho musí žrát, že když už se dostával d Šovkovskij 09.09.2013, pondělí, 11:10
Fujerik: Skončit s f Taky přeju brzke uzdraveni. Drzim pesti a verim v navrat do zakladu FCS! Matesss 07.09.2013, sobota, 20:47
Fujerik: Skončit s f Tak tak Fuji! Ať tě eště vidíme zazářit zase v dresu Slovácka někdy!:) eLucky 07.09.2013, sobota, 19:54
Fujerik: Skončit s f Hodně zdraví a optimismu!!! Z rozhovoru na mě Lukáš působí dobře naladěný, a to je v nemoci důležité Babu 06.09.2013, pátek, 22:16
Košút má nadvakrát z Viděl jsem jeho výkony celkem pravidelně na jaro a taky si ho pamatuju s Plzně a má kvality a do zá fcs 06.09.2013, pátek, 20:01
Report z výjezdu do tu půlku bych omlátil o hlavu tomu, kdo to udělal, vzhledem k tomu, že byl buben na cestě zpět v naš riedlss 06.09.2013, pátek, 10:49
Košút má nadvakrát z Také si myslím, že Radův čas brzo přijde,on to v sobě má a budeme za něj hodně rádi.Je potřeba ho po tomisek 06.09.2013, pátek, 07:50
Košút má nadvakrát z fana: važ slova.....aby jsi časem nebyl překvapený...... riedlss 06.09.2013, pátek, 06:18
Report z výjezdu do Z Brna se mě vrátila jen polovina jedné paličky... Mr. Buben 06.09.2013, pátek, 00:02
Košút má nadvakrát z Toje tak dobře,že Rada nehraje fana 05.09.2013, čtvrtek, 21:55
Košút má nadvakrát z A nevíte co ted bylo s Radou ? V předchozích rozhovorech říkal že má drobné problémy a proto nenastu fcs 05.09.2013, čtvrtek, 21:50
Košút má nadvakrát z Možná se tak otvírá místo pro Radu, nebylo by špatné kdyby jej zkusil na stoperu. zivel 05.09.2013, čtvrtek, 20:54
Report z výjezdu do Kdo byl v Brně na poslední výjezd minulé sezóny, tak může zodpovědně říct, že když se to zakřičí jed Švagr 05.09.2013, čtvrtek, 18:34
Košút má nadvakrát z fcslovacko: Ten je v Sokolově na hostování ;) snopek 05.09.2013, čtvrtek, 18:31
Košút má nadvakrát z ještě je tam Hofmann ostuda slovácka 05.09.2013, čtvrtek, 17:31
Košút má nadvakrát z Až tuto sezonu jsem změnil na něho názor a poslední dobu se mi celkem líbi a když bude chybět tak se fcs 05.09.2013, čtvrtek, 15:32
Košút má nadvakrát z Možná s tím bude hrát, třeba dostane masku :) ostuda slovácka 05.09.2013, čtvrtek, 15:10
Košút má nadvakrát z Vždycky se musí zranit ti, co jsou ve formě... :-/ vypadá to, že máme v týmu mimo Ramba už i Rockyho Valheru 05.09.2013, čtvrtek, 12:01
Košút má nadvakrát z ... tak tomu se říká kurva smola ... Artigas 05.09.2013, čtvrtek, 10:48
Košút má nadvakrát z Dej se rychle do kupy chlape, potřebujem stopera a střelce :-) peetrs 05.09.2013, čtvrtek, 09:48
Postup Slovácka reží Máš recht, byl to Kerbr. JoKeR 05.09.2013, čtvrtek, 09:44
Postup Slovácka reží měl jsem za to, že branku hlavou na 3:0 dal Kerbr? kde jsem to vlastně včera byl ?! :))) riedlss 05.09.2013, čtvrtek, 08:04
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Faltýnek ze Strážnice 724 887 332 zavolejte mu před odjezdem přidá 50kč na cestu možná budou dva Greif 04.09.2013, středa, 13:41
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA to ale platí pro DĚTI !!! :) a ten Rum, to bych už vůbec nedoporučoval :) riedlss 04.09.2013, středa, 13:27
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Ladasman: jede ;) Survival 04.09.2013, středa, 13:25
Nalezeno 118494 záznamů ... 3820 - 3821 - 3822 - 3823 - 3824 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace