*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Ondro to spíš flašku Rumu nabídni pro prvních 50 ks :-D. Rídlsu a já si myslím že ta šňůra je jasná Buchlovjak 04.09.2013, středa, 13:21
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Pro prních 50 zmrzlina zdarma tak honeem :D http://www.mskbreclav.cz/msk_index1.jpg Greif 04.09.2013, středa, 13:18
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Bedee jazdááá ? :D Greif 04.09.2013, středa, 13:09
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA su už naplý jak šňůra na prádlo, jak to celé dopadne.... :) riedlss 04.09.2013, středa, 12:44
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Nedaleká cesta do Břeclavi a tady se to řeší jak napínavé rozuzlení v detektivce od Agathy Christie Šovkovskij 04.09.2013, středa, 12:26
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Já a pokud nás tam bude jen 7 tak vemu auto :D Greif 04.09.2013, středa, 11:41
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Jede vubec nekdo tim vlakem ? xD Ladasman 04.09.2013, středa, 11:19
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA :D Adushka 04.09.2013, středa, 10:42
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Koupím ji kytku (bengál ) :D Greif 04.09.2013, středa, 10:27
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA teď jsi Míšu urazil teda :D Adushka 04.09.2013, středa, 10:08
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Aha Míša Michal kdo má vědět že je to žena :D Greif 04.09.2013, středa, 10:06
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Jaký Michal ? :D :D a Raduš nee... a uz to řeším, možná stihnem vlak, takže nebudem chtět vzít ;) Adushka 04.09.2013, středa, 10:03
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Aduš , Raduš a Michal budou chtět vzít .. popřípadě kdyby ste chtěli mé auto stačí říct .. Greif 04.09.2013, středa, 09:55
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Bubne Ok teda. v 15:30 na konci Kunovic. kdybych měl pár minut skluz počkejme se tak do 15:35 Buchlovjak 04.09.2013, středa, 09:42
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Dobře dobre hospital25 04.09.2013, středa, 07:49
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Ať možeme nechat někde vozy, dejme sraz 15:20 za fialkou na parkovišti. Ekonomicky seskupíme posádky Mr. Buben 04.09.2013, středa, 07:47
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Riedlss:toz jestli chceš my vas v uh vemem..nebo vy nás v kunovicach hospital25 04.09.2013, středa, 07:26
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA my s bubnem skládáme auto a hledáme tři dobrovolníky, tzn.pokud někdo má dvě místa tak je to asi vyř riedlss 04.09.2013, středa, 07:20
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA tož to moc nevidím, že se tam potkáme. asi pojede mé auto samotinké. Hospitale tož to šupni vlakem. Buchlovjak 04.09.2013, středa, 07:11
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Tak super už sme jen 2 ttakže kdo chce vzít klidně aj v uh po 3.hod napište jinak ve 2 nejedu..... hospital25 04.09.2013, středa, 06:29
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA OK 15:30 tam doufám ze někoho sezenem at nemusíme jet jen 3 hospital25 04.09.2013, středa, 05:11
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA to je good nápad Greife. tož 15:30 na konci Kunovic jak po pravé straně končí domy.ok? Buchlovjak 03.09.2013, úterý, 22:46
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Se počkejte ;) Jeďte dohromady ;) Greif 03.09.2013, úterý, 22:18
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA hospitale čekuj to já mám full káru z UH v 15:15. at je nás co nejvíc Buchlovjak 03.09.2013, úterý, 22:11
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Sak v poho ondro, veznu ti kasicku na penize. Ktera se nechala v buse z Brna. Ladasman 03.09.2013, úterý, 21:35
Nalezeno 118494 záznamů ... 3821 - 3822 - 3823 - 3824 - 3825 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace