*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA jak to mám vědět su vědma ? Ale tak 20-100 kdoví .. Greif 03.09.2013, úterý, 16:58
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Kolik lidi tam jede, jestli jsem si nebral dovolenu zbytecne :) Ladasman 03.09.2013, úterý, 16:48
Habanec: Zopakovat j přesně tak!!! A proto si myslím, že musí vydržet a dřít a ta šance přijde. Prostě VYDRŽAŤ!!! A tě se rim 03.09.2013, úterý, 15:53
Report z výjezdu do Určitě ten počet výjezdníků nebyl optimální, nicméně, nechci to omlouvat a bagatelizovat, ale osobně Šovkovskij 03.09.2013, úterý, 15:24
Habanec: Zopakovat j Cyra má jistě velký potenciál a čeká ho skvělá budoucnost. Bohužel ze začátku sezony hrál tým špatně Šovkovskij 03.09.2013, úterý, 14:45
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA já jedu autem takže netřeba :-) Buchlovjak 03.09.2013, úterý, 06:54
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA přihlášku na výjezd asi netřeba co ? :D Greif 03.09.2013, úterý, 06:20
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Jinak pokud nebudem prodlužovat měli by sme snad stihnout vlak 19:28 ..Rychlík ale to aby sme vyšli Greif 03.09.2013, úterý, 05:35
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Přesně tak teprve včil pude na trávník .. Greif 03.09.2013, úterý, 05:33
Habanec: Zopakovat j 100 lidi, 100 nazoru. Znehodnocovat diskuzi? Proc? Vajdik ma svuj nazor a proc nadavat? Nastesti po Marwik 02.09.2013, pondělí, 21:24
Habanec: Zopakovat j šak jsi a už nemusím ani s velkou radosti použít sprostá slova, když to zvládáš sám!!! :-))))))))) rim 02.09.2013, pondělí, 19:55
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA to andretti: to šlo o dobu zranění a rekonvalescence pokud se nemýlím, teď se hlavně nic nesmí uspěc JuR!n 02.09.2013, pondělí, 19:29
Habanec: Zopakovat j Je jen škoda že ti kteří vyzdvihují Hašu neuznají to když tohoto hráče jiný nevyzdvihuje... Nikoho j vajdik 02.09.2013, pondělí, 16:26
Report z výjezdu do ale Greife, to přece nebyl problém těch co to řvali .... Mirek 02.09.2013, pondělí, 14:59
Habanec: Zopakovat j Valheru: udělal jsi určitě velmi dobře, zcela chápu, bez debat. Jen se to mně osobně pořád objevuje rim 02.09.2013, pondělí, 12:52
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA sleduju, na konci července bylo psáno 4-6 týdnů a od té doby žádné upřesnění..ted je to pět týdnů a andretti 02.09.2013, pondělí, 12:47
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Sleduj články a vše se dovíš teprv půjde na trávu ..návrat 1-2 měsíce .. Greif 02.09.2013, pondělí, 12:37
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA trošku mimo mísu...jak to vypadá s Liborem Doškem, jak je na tom s kolenem a kdy by se mohl vrátit n andretti 02.09.2013, pondělí, 12:29
Report z výjezdu do Greife: Některým černobílým televizím to musíš opakovat pořád dokola jinak to nikdy nepochopí ;) riedlss 02.09.2013, pondělí, 10:59
VE STŘEDU 4. ZÁŘÍ NA Jinak po zápase 6 míst směr Uherský Brod a možná by jsme stihli i vlak 19:28 Rychlík když si trošku Greif 02.09.2013, pondělí, 10:36
Report z výjezdu do řvalo se to naprosto tragicky ..když všichni to chtěli řvát tak to aspon dělám pořádně ne jak nějaké Greif 02.09.2013, pondělí, 08:58
Report z výjezdu do Greife, nezlob se na mě, ale vedli sme 2-0 a nějaké Brno mně bylo bez prominutí u prdele, a tak to t Babu 02.09.2013, pondělí, 08:53
Habanec: Zopakovat j Obě vulgarity jsem smazal, autoři, doufám, že to chápete. ;-) Valheru 02.09.2013, pondělí, 08:24
Habanec: Zopakovat j Šak toho Skaláka si přehazují jak horký brambor, buď to bude trajdat a nebude z něj nic, nebo to bud riedlss 02.09.2013, pondělí, 08:20
Habanec: Zopakovat j tak tak, ono je to i o tom, že po momentální 6. místo je to bez rozdílu kvality. Brácho, palec hore, rim 02.09.2013, pondělí, 08:10
Nalezeno 118493 záznamů ... 3822 - 3823 - 3824 - 3825 - 3826 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace