*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Ondřejka chce pokazi Já si platím vstupné,tak chci mít čistou sedačku a ne že pak pudu dom a mam špinavé hadry :-D tam ch tomek 11.08.2013, neděle, 15:16
Ondřejka chce pokazi Tohle je fakt hrůza, sedačky neřeším, to je maličkost, ale vedení s Krejčím včele mě vytáčí. Ten člo Bayern Munchen 11.08.2013, neděle, 14:49
Do Vršovic! - v pond Pojďme lidi hlasme se! Kdo může a dá to v pondělí tak šup šup. Ať dáme ten bus!ještě tak 15 až 20 li Buchlovjak 11.08.2013, neděle, 14:25
Ondřejka chce pokazi ví někdo podrobnosti-http://slovacky.denik.cz/fotbal_region/rada-to-poradne-sliznul-od-fanousku-2013 Michal fcs 11.08.2013, neděle, 14:17
Ondřejka chce pokazi Valheru: to sice ano, ale zas na druhou stranu, kdyby bylo vstupné např. 99,- ,tak nechodí 4000 lidí lagic 11.08.2013, neděle, 13:49
Ondřejka chce pokazi egi: ale my jsme taky bojovali proti kvalitnejsi Boleslavi, bez hry zalozene na bojovnosti a discip tomrs 11.08.2013, neděle, 13:38
Ondřejka chce pokazi tomrs: včera to bylo opravdu lepší než s Jihlavou,ale večer Bohemka hrála o moc lepší a bojovnější f egi 11.08.2013, neděle, 13:02
Ondřejka chce pokazi Jen bych chtel upozornit, ze Sparta nema celoplosnou cenu vstupenek 130 Kč, dal jsem si praci a nase tomrs 11.08.2013, neděle, 12:52
Ondřejka chce pokazi Šovki, to že mají na Spartě levnější vstupné, tak není divné vůbec. Stačí se kouknout, kolik má Spar Valheru 11.08.2013, neděle, 12:08
Ondřejka chce pokazi Tomek: Tak dojdi 3 hodiny pred zapasem s kyblem plnym vody a jaru a ocisti si ji a zbytecne tady nes tomrs 11.08.2013, neděle, 12:06
Ondřejka chce pokazi To joo proto říkám chce to nějaký bonus když už letos nebylo nic .. tomek kde sedíš umyju ti ju ;) P Greif 11.08.2013, neděle, 12:06
Do Vršovic! - v pond Chci svoji čistou sedačku na stadionu!!!!! tomek 11.08.2013, neděle, 11:57
Ondřejka chce pokazi Chci svoji čistou sedačku na stadionu!!!!! tomek 11.08.2013, neděle, 11:56
Ondřejka chce pokazi Já sice mluvil o jednorázovém vstupném, ale když jsme u toho, tak já mám permicu za 1650,-, což dělá lagic 11.08.2013, neděle, 11:53
Ondřejka chce pokazi no sice jo ..ale to by se měli slevňovat i pernamentkáři ? Už za takovou cenu jaká je ?Cena už je as Greif 11.08.2013, neděle, 11:14
Ondřejka chce pokazi Kdyz bych mel zhodnotit vcerejsi zapas, tak jsem byl spokojeny s dvaceti minutami v prvni puli, bylo tomrs 11.08.2013, neděle, 11:05
Ondřejka chce pokazi Greif: Obávám se, že pleteš jabka s hruškama. Šovki mluvil o jednorázovém vstupném, ne o permici na lagic 11.08.2013, neděle, 10:59
Ondřejka chce pokazi že by třeba v Edenu ? :-). No tak záleží, co fanoušek od toho očekává.. Přes ty všecky "drobnosti", Jerry1984 11.08.2013, neděle, 10:25
Ondřejka chce pokazi Proč mě to stojí jen 57kč ... a příspěvek .. ? ;) Greif 11.08.2013, neděle, 10:12
Ondřejka chce pokazi Na Spartě za 130, na Slovácku za 150... něco jsem odjezdil a nevím, kde by měli dražší vstupné. A po Šovkovskij 11.08.2013, neděle, 10:07
Ondřejka chce pokazi Michal, Sovki, tak sorry, ja jsem si tam vsugeroval carku, ano to mas pravdu, ja jsem tam byl taky a tomrs 11.08.2013, neděle, 09:43
Ondřejka chce pokazi ... a to nemluvím o předváděné hře. Šovkovskij 11.08.2013, neděle, 09:36
Ondřejka chce pokazi Jak píše Michal, Tome, zrovna ty bys měl zvýhodněný lístek pro seniory nebo částečné invalidy a to h Šovkovskij 11.08.2013, neděle, 09:35
Ondřejka chce pokazi Tome, šovky píše, že byl v Olomouci na Spartě... Michal fcs 11.08.2013, neděle, 09:23
Ondřejka chce pokazi Sovki: No ja jsem byl vzdy na Sparte v sektoru hosti za 130 Kc, to jsi mel asi zvyhodneny listek pro tomrs 11.08.2013, neděle, 09:16
Nalezeno 118485 záznamů ... 3836 - 3837 - 3838 - 3839 - 3840 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace