*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Rada to pořádně slíz Myslím, že od Rady jsme všichni čekali více. Hlavně mne zaráží jeho nulové nasazení. Předpokládal js Šovkovskij 13.08.2013, úterý, 14:41
Rada to pořádně slíz jak uvedl tisk, přesně tak uvádím i já a stejně tak i po telefonátu, který jsem měl bezprostředně po rim 13.08.2013, úterý, 14:26
Do Vršovic! - v pond buchlovjak:vždyť o tom mluvím..jen teď není moc času... riedlss 13.08.2013, úterý, 13:50
Do Vršovic! - v pond Ridlsu studenti vždy prachy měli...a já jako student jsem se měl nejlépe pač jsem měl i prachy i čas Buchlovjak 13.08.2013, úterý, 13:03
Do Vršovic! - v pond tiomisek: 200Kč za cestu je moc?? Samozřejmě počítám, že supportku má skoro každý za směšné 200..dyť Babu 13.08.2013, úterý, 10:56
Do Vršovic! - v pond Zatim jsem se neprihlasil, ale jedu. Jen cekam na odsouhlaseni dovolene, tedka je to u nas v praci p Ladasman 13.08.2013, úterý, 10:07
Do Vršovic! - v pond přesně tak...navíc nechápu, že jako student jsem na to peníze vždy měl, takže vždy to jde nějak uděl riedlss 13.08.2013, úterý, 08:30
Do Vršovic! - v pond to tiomisek: Jak říká Buchlov... dnešní možnosti cestování jsou neporovnatelné s tím jaké sme měli m eLucky 13.08.2013, úterý, 07:54
Do Vršovic! - v pond tiomisek: kup si pernamentku a máš po starostech. když jsem byl na střední a výjezdy např. do Teplic Buchlovjak 13.08.2013, úterý, 07:13
Ondřejka chce pokazi to vajdik: ano, to si myslím taky, ale pak to taky může dopadnout jako v Okresním přeboru. Nakonec b duffino 12.08.2013, pondělí, 18:10
Rada to pořádně slíz Já bych Radu ještě neodepisoval,samozřejmě vím jak hrozně zatím hrál,ale to stejné celé mužstvo,tak fcs 12.08.2013, pondělí, 11:14
Rada to pořádně slíz Můžete tohoto hráče za jeho výplatu komukoli věnovat a za ušetřené peníze přivést skutečně fotbalist vajdik 12.08.2013, pondělí, 10:37
Rada to pořádně slíz Pokud se sakra rychle nezmění jeho přístup v podstatě ke všemu,tak by bylo asi nejlépe pro všechny s Hory 12.08.2013, pondělí, 10:36
Rada to pořádně slíz Musím říct, že je mi silně nepříjemné, když fanoušci buzerují hráče..Z naší strany to kolikrát vypad riedlss 12.08.2013, pondělí, 10:29
Ondřejka chce pokazi to duffino - je to pěkné že by si toho hráče který neplní pokyny příští zápas nepostavil do základu, vajdik 12.08.2013, pondělí, 08:54
Ondřejka chce pokazi Nějak tomu nerozumím:"Zatím jeho taktické pokyny neplníme. Obraz naší hry je v mančaftu, ne v trenér duffino 11.08.2013, neděle, 23:12
Do Vršovic! - v pond jasně kdo má prázdniny a je vidělečně činný :) drahá cesta jak prase... :/ :(, to i vstupenky na Sl tiomisek 11.08.2013, neděle, 22:56
Ondřejka chce pokazi nevím co by naším hráčum pomohlo,i když říkáme že je to jen v jejich hlavách a já s tím souhlasím,ta fcs 11.08.2013, neděle, 22:04
Ondřejka chce pokazi Viděli jste dnešní výkon Znojma? Ani jeden souboj nevypustili to že tam byli nepřesnosti se dá odpus fcs 11.08.2013, neděle, 22:00
Ondřejka chce pokazi Takto to vyřešili fanoušci Lechu v dnešním duelu s Koronou. Po tom, co Lech vypadl v EL s tragickým RNA 11.08.2013, neděle, 21:59
Ondřejka chce pokazi Lajtra: Mně se to včera líbilo. Ne že by to byl nějaký úžasný výkon v kotli, ale Jihlava byla otřesn Babu 11.08.2013, neděle, 18:30
Ondřejka chce pokazi Bayer: Vim,co mas na mysli,ale nesouhlasim.Nemuzem nase vykony hazet na vykony muzstva.Nebo chces,ab Lajtra 11.08.2013, neděle, 17:27
Ondřejka chce pokazi Lajtra: Znám odpověď. Až ti nekopové začnou hrát fotbal tak se neboj to půjde samo a ta úroveň kotle Bayern Munchen 11.08.2013, neděle, 16:51
Ondřejka chce pokazi A co takhle tadle otazka: Co udelat proto,aby se zvedla uroven kotle,ktera je dle meho nazoru,cim da Lajtra 11.08.2013, neděle, 16:44
Ondřejka chce pokazi Bayern: krásně napsáno... Kdyby se ze 20-30-ti vstupenek zaplatilo pár brigádniků, tak to za den umy Tominho 11.08.2013, neděle, 15:38
Nalezeno 118485 záznamů ... 3835 - 3836 - 3837 - 3838 - 3839 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace