*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Rada to pořádně slíz Jediná skutečně výborná posila je J. Trousil-vždycky ho pozorně sleduju a je neuvěřitelné, jak ten s Artigas 16.08.2013, pátek, 10:06
Do Vršovic! - v pond ano cislo v prihlasce Greif 15.08.2013, čtvrtek, 18:19
Do Vršovic! - v pond x86-64: číslo v přihlášce patří Greifovi, myslím, že se na něho možeš v klidu obrátit, ale jestli ti Babu 15.08.2013, čtvrtek, 18:17
Do Vršovic! - v pond Taky mám v plánu jet, ale vzhledem k tomu že se dozvím až v pondělí ráno jestli mě šéf nepošle na bá x86-64 15.08.2013, čtvrtek, 17:05
Rada to pořádně slíz nevím, špina hnus prostě...to se mohlo hrát v Mařaticách na kopci:) riedlss 15.08.2013, čtvrtek, 10:00
Rada to pořádně slíz Proc myslis? Lepsi jak jablonec, navic lidi bylo hodne kecipep 15.08.2013, čtvrtek, 08:26
Rada to pořádně slíz Já se nedíval z jednoho prostého důvodu a to protože se hrálo na Žižkově. Ostuda jako prase... riedlss 15.08.2013, čtvrtek, 06:55
Rada to pořádně slíz Jinak kdo kouká na U21 proti Nizozemsku, tak Skalák je fakt marný. Snad do druhého poločasu půjde Cy kecipep 14.08.2013, středa, 18:41
Rada to pořádně slíz číst si po sobě ty řádky je fakt šupa, sorry za chyby, nemůžu dělat dvě věci naráz v práci :)) kece riedlss 14.08.2013, středa, 18:14
Rada to pořádně slíz http://www.sport.cz/fotbal/gambrinus-liga/clanek/500522-nezamestnani-profesionalove-se-nabidnou-tren kecipep 14.08.2013, středa, 16:59
Rada to pořádně slíz Řekl bych menší problémy s egem....vzpomínám jak jsem byl z posily rád, stejně jako z každé nové tvá riedlss 14.08.2013, středa, 10:34
Rada to pořádně slíz Moravian : souhlas. Hory : souhlas. Riedslss : souhlas. tarantule 14.08.2013, středa, 10:00
Rada to pořádně slíz Hory : a jak se vyviji jednani s posilou? :) kecipep 14.08.2013, středa, 09:11
Rada to pořádně slíz Nechci chytračit, ale vzpomínám si na slova p. Habance v přípravě když přišel Rada a byl na něj dota Hory 14.08.2013, středa, 09:05
Rada to pořádně slíz Já se taky obávám, aby to nedopadlo jak se Zelenkou a Rada se pro nás nestal jen neužitečná zátěž ro Moravian 14.08.2013, středa, 08:26
Rada to pořádně slíz Úplně nejlepší příklad je Truska, klobouk dolů před ním, aby starý pes ukazoval mladým jak se bojuje riedlss 14.08.2013, středa, 07:16
Ondřejka chce pokazi Podle mě ted zápas s Bohemkou ukáže jak na tom jsme,minulou sezonu jsme taky předváděli hrozné vykon fcs 13.08.2013, úterý, 22:21
Ondřejka chce pokazi vajdiku, je vidět že vůbec nejezdíš ven...v Plzni jsme uhráli bod a mohli i vyhrát ale stejně tak i Buchlovjak 13.08.2013, úterý, 22:08
Ondřejka chce pokazi s Plzní kdyby proměnil Kerbr svoje dvě stoprocentní šance za stavu 0-0 tak to asi skončilo jinak.... Uhel 13.08.2013, úterý, 20:04
Ondřejka chce pokazi vajdik: Na jaro jsme hráli tušim do 70 minuty uplně vyrovnany fotbal se Spartou a s Plzní jsme odehr fcs 13.08.2013, úterý, 19:06
Rada to pořádně slíz to Šovkovskij: Čekali více? No zatím nic nepředvedl :D ale ne,věřím mu že se chytne,měl by si vzít p fcs 13.08.2013, úterý, 19:03
Rada to pořádně slíz Rada bude nakonec stejně "populární", jako Zelenka ... karagavrylydys 13.08.2013, úterý, 18:08
Ondřejka chce pokazi to Sovkovskij, musim reagovat!!! Ano porazili jsme tu Bolku a Slavii, dali jsme jim tri goly ale ty vajdik 13.08.2013, úterý, 15:19
Ondřejka chce pokazi lagic: Naprosto souhlasím, pokud by ceny lístků nebyla tak příšerně vysoká, přijde minimálně o tisíc Šovkovskij 13.08.2013, úterý, 14:59
Rada to pořádně slíz ...odehrána čtyři kola... Šovkovskij 13.08.2013, úterý, 14:42
Nalezeno 118485 záznamů ... 3834 - 3835 - 3836 - 3837 - 3838 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace