*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
I laik vidí, že nám Předpokládám, že je to bez opce. kecipep 08.08.2013, čtvrtek, 15:13
I laik vidí, že nám Petra máte tady. Tak ještě tu posilu od Horyho kecipep 08.08.2013, čtvrtek, 15:03
I laik vidí, že nám Michal fcs - nikoho za nos nevodim. Ta posila o ktere mluvim, je porad aktualni. Hora byl ted ve hre Hory 08.08.2013, čtvrtek, 14:39
I laik vidí, že nám Tak raději nikoho nečekej :D vajdik 08.08.2013, čtvrtek, 14:33
I laik vidí, že nám ...pořád čekám na tu slibovanou posilu za zraněného Doška. Bez něj se to těžko uhrává. Víte někdo o tarantule 08.08.2013, čtvrtek, 14:24
I laik vidí, že nám Peníze byly, nez se nepochopitelne privedl Rada...Ondřejka že je golový? Poslední cca tri sezony moc vajdik 08.08.2013, čtvrtek, 14:21
I laik vidí, že nám tomisek: je to jednoduché, jen musíš mít peníze. Když máš lowe, můžeš mít koho chceš. andretti: Ale KEIKIN 08.08.2013, čtvrtek, 14:13
I laik vidí, že nám myslím si, že v útoku kromě Došana nemáme nikoho, kdo by uměl střelit gol. tam nás tlačí bota už dru andretti 08.08.2013, čtvrtek, 13:33
I laik vidí, že nám to Tomisek: Dle mého se měli peníze z přestupu Michala Kadlece investovat lépe než do defenzivního z vajdik 08.08.2013, čtvrtek, 13:15
I laik vidí, že nám To Hory: tak jestli to Hory byl Hora, kvůli kterému jsi nás tu měsíc vodil za nos, tak jsi to mohl n Michal fcs 08.08.2013, čtvrtek, 13:14
I laik vidí, že nám To vajdik: mysliš že je jednoduché koupit hotového útočníka? Jako zajdeš do Kauflandu, vybereš, zapl tomisek 08.08.2013, čtvrtek, 12:43
I laik vidí, že nám eLucky a Šovki: S modelem Ajaxu tady už dávno začala Sigma, která má asi nejdůmyslněji propojené mlá Moravian 08.08.2013, čtvrtek, 11:36
I laik vidí, že nám Zaráží mě liknavost vedení s příchodem útočníka, na co vedení čeká??? Další zápas před námi (MB) a z vajdik 08.08.2013, čtvrtek, 10:49
I laik vidí, že nám Myslím že plácat o Ordošovi je nesmysl, dokud to nebude jasné....pokud o tom vedení taky přemýšlí st riedlss 08.08.2013, čtvrtek, 10:48
I laik vidí, že nám Tak Hora je už pro nás bohužel vyřešený a jinak ta koncepce snad půjde dobrým směrem, když se podívá Hory 08.08.2013, čtvrtek, 10:47
I laik vidí, že nám eLucky: I mne napadla slavná akademie Ajaxu Amsterdam v souvislosti zaměření stejného stylu napříč c Šovkovskij 08.08.2013, čtvrtek, 10:46
I laik vidí, že nám JJ,Ted,když není kdyspozici Došek,tak Ordoše vzít co nejdřív,než ho vyfouknou druzí.Aj,když nejsou p egi 08.08.2013, čtvrtek, 10:32
I laik vidí, že nám Ajax Amsterdam už roky ukazuje, že zaměření na stejný styl napříč celým klubem navzdory změnám v rea eLucky 08.08.2013, čtvrtek, 10:09
I laik vidí, že nám to Šovkovskij: AS Trenčín je pro nás daleko lepší vzor než Plzeň, protože narozdíl od Plzně Trenčín eLucky 08.08.2013, čtvrtek, 10:07
I laik vidí, že nám to vajdik: přiznám se, že je to velmi zajímavé jméno, má Doškovi parametry a navíc je to náš odchova Michal fcs 08.08.2013, čtvrtek, 09:29
I laik vidí, že nám Souhlasím s názory na dlouhodobou koncepci herního stylu. Nic méně je potřeba dodat, že i sebevíc ge Moravian 08.08.2013, čtvrtek, 09:13
I laik vidí, že nám Vyhoďte Radu a jeho plat dejme Ordošovi... http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-gambrinus-liga-rocn vajdik 08.08.2013, čtvrtek, 09:01
I laik vidí, že nám Šovky: přesně tak, ten kdo ví, čte nebo někdy sport dělal, tak musí vědět, že změna stylu je práce n riedlss 08.08.2013, čtvrtek, 08:30
I laik vidí, že nám huhu: Souhlasím s Babu a dodám, že i Plzni nějaký rok trvalo, než si zvykla na nový herní styl a seh Šovkovskij 08.08.2013, čtvrtek, 07:32
I laik vidí, že nám huhu: a pokud vím, co se psalo (což znamená, že já osobně fakt nevím, jestli to tak je doopravdy), v Babu 07.08.2013, středa, 23:19
Nalezeno 118485 záznamů ... 3840 - 3841 - 3842 - 3843 - 3844 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace