*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
I laik vidí, že nám huhu: no dobře, ale kolik mají odchovanců?? Jim se na české poměry povedlo něco neuvěřitelného, smíc Babu 07.08.2013, středa, 23:18
I laik vidí, že nám Já třeba když ted vidim Plzen, tak nechápu jak to tam tak dokázali poskládat. To by měl být cíl SLov huhu 07.08.2013, středa, 21:58
I laik vidí, že nám Tominho: Zelenka opravdu není špatný fotbalista. Myslím, že jsou v Prostějově rádi, že jej mají. Je Moravian 07.08.2013, středa, 12:06
I laik vidí, že nám Já myslím, že nadstandartní smlouvy v klubu jako je náš, dělají jen paseku. Hráči to podvědomě cítí Moravian 07.08.2013, středa, 11:58
I laik vidí, že nám Artigas: jenom jsem si dělal pr.el, že v posledním kole ani do Prahy nejel... andretti 07.08.2013, středa, 10:38
I laik vidí, že nám Tak podle mě je tady Rada zbytečný hráč, místo kterého měl být pořádný útočník. Kolik bere zatím nev egi 07.08.2013, středa, 10:25
I laik vidí, že nám andretti: Olmik se teď rozjel a myslím, že Ordoš tam bude ještě moc platný. Artigas 07.08.2013, středa, 10:17
I laik vidí, že nám za všechny prachy :))) riedlss 07.08.2013, středa, 10:16
I laik vidí, že nám Zelenka není špatný fotbalista. Rozhodně umí dát tomu myšlenku. Tominho 07.08.2013, středa, 10:16
I laik vidí, že nám Byli tady ohlasy, že Jarolíma nebrat :). Já si myslím, že by byl platnější než ten trasfer roku. Tominho 07.08.2013, středa, 10:15
I laik vidí, že nám Transfer roku byl před časem aj Lukáš Zelenka. To byl panečku kauf k pohledání!:D eLucky 07.08.2013, středa, 10:14
I laik vidí, že nám Nevím proč angažovali zrovna jeho (Radu). Ty peníze mohli investovat do lepší pozice než právě do de Tominho 07.08.2013, středa, 10:14
I laik vidí, že nám Tak vem Jarolíma, trenére, je volný. Artigas 07.08.2013, středa, 10:13
I laik vidí, že nám U Rady je v současné chvíli problém ten, že má takovou smlouvu o které se v kádru nikomu nesní.O tom Hory 07.08.2013, středa, 09:52
I laik vidí, že nám no každopádně už by to potřebovalo nějakým způsobem oživit, a to je co říct, po třech odehraných kol riedlss 07.08.2013, středa, 09:38
I laik vidí, že nám Ten článek je zakončen větou, která jakoby říkala: "Šumolikoski hrát nebude a proč(?) je jen naše vě Moravian 07.08.2013, středa, 08:51
I laik vidí, že nám šovki dobrý opis Wikipedie :-).A za mě Šumi na plac! Ať je to jak chce když jsme ho vítali byli jsme Buchlovjak 06.08.2013, úterý, 23:41
I laik vidí, že nám Přesně jak píše Uhel, kua a co jako že nedělal přípravu, pokud bude lepší jak Daníček, Rada...tak at vajdik 06.08.2013, úterý, 23:16
I laik vidí, že nám absolvoval přípravu nebo neabsolvoval....na štěrku u nahozených udic určitě neležel a nejakým způsob Uhel 06.08.2013, úterý, 21:45
I laik vidí, že nám A čemu se ten pi..s diví? Když angažují frajera, kterému dají za podpis smlouvy 3 mega, chlapi 3 meg zizu 06.08.2013, úterý, 21:26
I laik vidí, že nám tak ať angažujou Ordoše, když pro něj není místo v Omlmíku :-) andretti 06.08.2013, úterý, 20:46
I laik vidí, že nám Šovkovskij: ten článek je dost obecný.. a mě se moc nelíbí.. šlo tam spíš o pojem vyjímečnosti v očí Jerry1984 06.08.2013, úterý, 18:58
I laik vidí, že nám Šovkovskij: to je trochu složitejší, jak jsem to myslel a stejně bych se doho nakonec zamotal eště v Jerry1984 06.08.2013, úterý, 18:50
I laik vidí, že nám 1FCS :Trávník do hry?dobrý vtip... tomek 06.08.2013, úterý, 18:47
I laik vidí, že nám Jerry1984: Nechci Tě poučovat, doufám, že si to nevezmeš osobně, ale jen pro Tvé poučení: Bohém je č Šovkovskij 06.08.2013, úterý, 18:28
Nalezeno 118485 záznamů ... 3841 - 3842 - 3843 - 3844 - 3845 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace