*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
I laik vidí, že nám Proč tam nedá Trávníka! 1FCS 06.08.2013, úterý, 17:40
I laik vidí, že nám spíš si myslím, že nikdo jako bohém neexistuje.. :-) ale ten pojem tu existuje, tak mě to napadlo ;- Jerry1984 06.08.2013, úterý, 17:25
I laik vidí, že nám Šovkovskij: myslím, že to slovo vzikne tehdy, když se z někoho dělá "spasitel" na úkor druhých ? :-) Jerry1984 06.08.2013, úterý, 17:22
I laik vidí, že nám Jerry1984: Tak Šumi určitě žádný bohém, na rozdíl od některých jiných, opravdu není:-) A propos, víš Šovkovskij 06.08.2013, úterý, 17:10
I laik vidí, že nám tak zrovna sumi, kdyz ma na sobe dres slovacka dre at je horko nebo jeste vetsi... narozdil o nekter Matesss 06.08.2013, úterý, 17:01
I laik vidí, že nám ..není žádný bohém..., ale jak by se hodil, myslím si , že by Radu s Daníčkem strčil do kapsy Michal fcs 06.08.2013, úterý, 16:48
I laik vidí, že nám nicméně je mě jasné, že sto lidí=sto názorů.. a tak to beru. Ale souhlasím s názorem Svati.. Jerry1984 06.08.2013, úterý, 16:31
I laik vidí, že nám Hory: souhlasím.. nechápu proč je tu furt takové halo kolem něho... prostě není součástí týmu, není Jerry1984 06.08.2013, úterý, 16:29
I laik vidí, že nám Hory: Neříkám, že co se týče Šumiho, nemáš pravdu, na druhou stranu, je třeba připomenout, že vícemé Šovkovskij 06.08.2013, úterý, 16:20
Na Jablonec! Zrušeno @hory: Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se mě paralyzovat či ondicz 06.08.2013, úterý, 15:38
Na Jablonec! Zrušeno Ještě by mohlo být jasno i o tom druhém Jakubovi.Ale víme proč zřejmě bohužel nebude... Hory 06.08.2013, úterý, 15:18
I laik vidí, že nám Šumiho nebrat! Proč? Bylo by to nefér vůči mužstvu (byť teď hraje jak hraje). V zimě přípravu neabso Hory 06.08.2013, úterý, 15:15
Na Jablonec! Zrušeno Ten ma svou kvalitu. kecipep 06.08.2013, úterý, 13:45
I laik vidí, že nám to stolmor: pokud by prisel, tak uz by tu musel zustat minimalne do podzimu, zadne tri zapasy. eLucky 06.08.2013, úterý, 12:55
I laik vidí, že nám je hřích nevyužít šumiho, kŕ když hrají takové hovno, jak přiznal i trenér. Klidně ať odehraje i tři stolmor 06.08.2013, úterý, 12:53
Na Jablonec! Zrušeno Jakože ten z toho Tvarglova?? riedlss 06.08.2013, úterý, 12:06
Na Jablonec! Zrušeno jasno o Jakubu Petrovi....!! Uhel 06.08.2013, úterý, 11:59
Na Jablonec! Zrušeno Uffff, tak to jsem rád. Už jsem měl strach! Hory 06.08.2013, úterý, 10:25
Na Jablonec! Zrušeno to Hory: odstávka elektriky v serverovně nám to vyhodila:D Na těchto stránkách cenzura neexistuje. eLucky 06.08.2013, úterý, 10:18
Do Vršovic! - v pond greife, už jsem ti jednou psal, je to i níže, že na bohemce se hraje SOBOTU!!! Michal fcs 06.08.2013, úterý, 09:38
Na Jablonec! Zrušeno To už někdo blokuje i tyto stránky aby se zastavila ta vlna nespokojenosti??? A jinak snad dnes bud Hory 06.08.2013, úterý, 09:25
Na Jablonec! Zrušeno Tak snad se trenér poučí a přestane týmu ordinovat taktiku dominantního chování na hřišti a konečně KEIKIN 05.08.2013, pondělí, 15:13
Na Jablonec! Zrušeno Je pravdou (bohužel) že Rada je zatím jedno velké zklamání (a ne jenom pro nás fanoušky). Byť jsem Hory 05.08.2013, pondělí, 13:35
Na Jablonec! Zrušeno tak tak Lakouš, konečně si možná rozumíme... I dle mě je Cyra hráč, který tam potřebuje k sobě ještě rim 05.08.2013, pondělí, 13:30
Na Jablonec! Zrušeno omlouvám se za pravopis ... fcs 05.08.2013, pondělí, 13:20
Nalezeno 118485 záznamů ... 3842 - 3843 - 3844 - 3845 - 3846 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace